Teraz jest Cz 24 paź, 2019 06:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 28 lis, 2016 14:20 

Model:: Suzuki SCross
Obrazek

Kupiłem stacje multimedialną na jednej z aukcji ,system android 4.4. kit.kat sys rk 3060 ,wszystko gra tylko po jakimś czasie około 3 dniach rozłącza się i trzeba na nowo parować telefon z urządzeniem ,jest to trochę denerwujące np.zonka pomyka w tym czasie a ja dzwonie i ona nie może odbierać.
Moje pytanie brzmi czy to jakoś da się wyeliminować,,czytałem gdzieś ze można zrobić rota i wgrać inny rom ale jakoś nie znalazłem jak to zrobić ,jestem po prostu zielony ,może ktoś z kolegów ma podobny sprzęt i coś doradzi .
Pozdrawiam

PostNapisane: Pn 28 lis, 2016 19:12 

Model:: s cross
Witam
Poszukuję softu do stacji multimedialnej Garmin 61 MA zamontowanej w s crossie. Czy ktoś zna osobę zajmującą się takimi problemami?

PostNapisane: Pt 02 gru, 2016 11:47 

Model:: Suzuki SCross
Tak jak myślałem nikt nie wie jak wgrać Room ,niby ogólnopolskie forum i żadnych magików od sprzętu audio nawigacji

PostNapisane: Cz 25 lip, 2019 19:55 

Model:: Suzuki sx4 s-cross 2013
Witam. Ja też mam tą stację czyli Garmina 61 MA. Z tego co mi wiadomo to musisz zarejestrować się i radio na stronie Garmina. Ja wykonałam to tak:

Aktualizacja map i oprogramowania systemu informacyjno-rozrywkowego firmy Suzuki
System informacyjno-rozrywkowy firmy Suzuki będzie wymagał wyeksportowania informacji o urządzeniu na kartę SD w celu określenia dostępnych aktualizacji. Proces aktualizacji mapy będzie wymagał zastosowania karty SD o pojemności od 8 do 32 GB.
Aby wyeksportować informacje o urządzeniu:
1. Włóż do urządzenia pustą kartę SD
2. Dotknij opcji Ustawienia
3. Dotknij opcji System
4. Dotknij opcji Informacje
5. Dotknij opcji Aktualizuj
6. Podazaj za wyswietlanymi informacjami
Informacje o urządzeniu zostaną wyeksportowane na kartę SD
Aby zaktualizować oprogramowanie i wykupić aktualizację map:
1. Włóż kartę SD do komputera
2. Odwiedź stronę https://www.garmin.com/suzuki/" onclick="window.open(this.href);return false;
3. Wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie
Po ukończeniu powyższych kroków aktualizacja i mapy zostały zaktualizowane.
W tych wszystkich czynnościach zostaniesz poproszony o zainstalowanie programu Garmin express który poda ci czy masz aktualne mapy i oprogramowanie i ewentualnie pomoże je zaktualizować. Ja u siebie miałam aktualny soft urządzenia czyli 4.10 bo wyższego już nie ma.

Mój problem to nie wiem jak się połączyć z tym urządzeniem za pomocą kompa i czy można wgrać polskiego lektora.Może ktoś pomoże???

-- 25 sie 2019, o 12:04 --

Witam. Tak jak pisałam w swoim poście o stacji GARMIN i że nie mogę się połączyć z tą stacją ani nikt konkretnie mi ni pomógł, przymierzam się do wymiany radia na inny model. Proszę kolegów o podpowiedzi kto montował bezproblemowo inne dobre stacje w suzuki sx4 s-cross z 2013r. Chodzi mi głównie aby działały wszystkie przyciski z kierownicy. W samochodzie mam zamontowane czujniki parkowania przód i tył, kamerę cofania, mikrofon to fabrycznie. dlatego następnym pytaniem jest czy te fabryczne akcesoria będą mogły zostać czy trzeba będzie montować inne dedykowane do ewentualnego nowego radia.

ASICZKA

Strefa czasowa: UTC + 1