Teraz jest Wt 21 sie, 2018 21:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 23 wrz, 2014 10:36 

Model:: SUZUKI SX4 SEDAN
Witam.
Jeśli temat w nieodpowiednim miejscu to przepraszam.
Mam Suzuki SX4 w wersji angielskiej z 2009 roku - mieszkam w Anglii. Mam sporo czarnych dodatkow wiec zamierzam wymienic przednie fabryczne srebrne światła na coś takiego:

http://www.alibaba.com/product-detail/D ... 26810.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tylko ze nie znam się na elektryce samochodowej ani trochę wiec może ktoś mi pomoc. Problem w tym ze:
- wynegocjowałem dość przyzwoita cenę za światła i przesyłkę ale nikt u sprzedawcy nie potrafi mi powiedzieć czy światła te będą się nadawać do angielskiej wersji. Twierdza ze wysyłali do Europy ale gdzie konkretnie to już nie wiedza. Z tego co wiem to lustra w światłach ustawione są odwrotnie do wersji europejskiej. A możne dlatego ze są soczewki to można je regulować.
- widzę na zdjęciach soczewki ale nie wiem czy są to Xeony w opisie jest ze to są LED albo w innym Halogen ale światła na zdjęciach te same. Z tylu jest jedno gniazdo - u mnie kabelki lecą do każdej żarówki osobno - wiec nie wiem czy trzeba dokupić HID. W nowych lampach są żarówki ale oczywiście nikt nie potrafi powiedzieć jakie. Zależy im tylko na sprzedaży.
Moze ktoś by mi doradził czy będą duże kłopoty z podłączeniem nowych świateł, możne ktoś coś takiego robił.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.

PostNapisane: Śr 24 wrz, 2014 09:39 

Uaktualnienie tematu.
Dotarłem bezpośrednio do producenta tych lamp na Tajwanie.
Dostałem wiadomość ze te lampy nadają się tylko do normalnego rodzaju samochodów - w nienormalnej angielskiej wersji - jaka ja mam - nie można legalnie tego montować. Tak ze temat się sam rozwiązał. Musze jeździć z fabrycznymi.

PostNapisane: Śr 24 wrz, 2014 10:13 

Model:: Vitara
Na pewno coś byś znalazł w Hong Kongu. Tam chyba jeżdżą nadal po złej stronie drogi ;)

(gościnnie z innego forum Suzuki)

PostNapisane: Śr 24 wrz, 2014 10:18 

Model:: Baleno 1.3 hatchback GS i Baleno 1.8 sedan GTX
Zawsze możesz rozkleić klosz i pomalować elementy, które nie mają wpływu na odbijanie światła i tym samym upodobnić je do lamp z Tajwanu.

PostNapisane: Śr 24 wrz, 2014 20:19 

Dzisiaj przysłali mi ofertę ale to są takie same światła jak mam tylko z czarnymi boczkami a tak to jest to samo. Ja chciałem takie z ładnymi soczewkami. Nie ma zamiaru płacić prawie 150 fontów za praktycznie takie same światła jak mam. Temat skończony.

Strefa czasowa: UTC + 1