Teraz jest Cz 13 gru, 2018 08:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 17 lut, 2009 23:59 

Model:: BALENO GS 1.3 1999r, WAGON R+ 1.0 1999R
Witajcie, może jeśli tu jest mowa o różnego rodzaju kabelkach to pozwolę sobie założyć ten temat. Po prostu nie mam zielonego pojęcia jak gdzie i którędy poprowadzić kable z komory silnika do wnętrza samochodu, chodzi tu o grubą jak kciuk wiązkę od alarmu samochodowego . czy muszę w tym celu robić jakieś otwory czy po prostu można wykorzystać jakiś już istniejący otwór którego się nie doszukałem?? Już długo nad tym główkuję i już miałem nawet wiertarę w ręku ale trochę się cykałem bo nigdy nie wiadomo co jest po drugiej stronie..... Jeśli temat nie w tym dziale to proszę o przesunięcie... :oops:

Ostatnio edytowano Śr 18 lut, 2009 12:20 przez banan1122, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 18 lut, 2009 00:18 

Model:: Citroen C5 :P
ja przepuszczałem kiedyś kabel od papugi do radia CB.
Pusciłem go istniejącą dziurą. Jest o na u mnie wilekości mniej więcej małej pięści zaślepiona taka jaowatą zaślepką gumową. Znajduje sie ja patrzysz od przodu to po lewej stronie za przepustnicą na mniej więcej na jej wysokości. Dobrze to jest widoczne. kumpel wlazł do auta i wsadził rękę w miejsce gdzie radio, w komorze silnika wyszły jego palce i podałem mu ten kabelek. Coś mi się wydaje, że tamtendy ida przwody od klimy, ale ja klimy nie mam ;)

Nieznajomy nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Pod płaszczem nosił wytarty skórzany kubrak, sznurowany pod szyją i na ramionach. Kiedy ściągnął swój płaszcz, wszyscy zauważyli, że na pasie za plecami miał miecz.

PostNapisane: Śr 18 lut, 2009 00:43 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: Baleno navy blue
Poza tym co Wes proponuje to już tylko wiercenie, niestety. Okolica przejścia linki przez gródź jest w miarę, po obu stronach niezabudowana blacha.

I co dalej?

PostNapisane: Śr 18 lut, 2009 06:10 

Model:: SGV 1.9DDiS
Najlepiej jeszcze umieść zdjęcia ;-) Podałeś już model alarmu, za chwilę będzie wiadomo gdzie szukać reszty - w zasadzie nic tylko pożyczać i jeździć ;-) A przecież forum odwiedzają różne indywidua... ;-)

PostNapisane: Śr 18 lut, 2009 09:02 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: Baleno navy blue
apoc napisał(a):
w zasadzie nic tylko pożyczać i jeździć

Coś w tym jest :) , bardziej szczegółowe info to już na priva, leno na szczęście nie jest bardzo chodliwym towarem.

I co dalej?

PostNapisane: Śr 18 lut, 2009 12:22 

No tak nie pomyślałem o tym ale spoko juz zmieniłem tekst z posta. Ale słuchajcie, widziałem taką zaślepke u szczupłego jak zapodał zdjęcia z rozbiórki gsra no i teraz nie wiem czy o nia własnie chodzi. Jeśłi można to bardzo proszę o jakieś foto na prova bo juz od długiego czasu mnie to trapi , w zasadzie już wszystko włożyłem tylko nie mam pojecia gdzie te kable.....

PostNapisane: Śr 18 lut, 2009 21:57 

Model:: Zafira, Astra
No dokladnie tylko u mnie byla po drugiej stronie ;) To jest zaslepka z przewodow klimy. Mozesz jeszcze na okolo, przez nadkole.

Sprzedam sporo części do Baleno 3d '96

PostNapisane: Cz 19 lut, 2009 00:37 

Szczupły napisał(a):
No dokladnie tylko u mnie byla po drugiej stronie ;) To jest zaslepka z przewodow klimy. Mozesz jeszcze na okolo, przez nadkole.

Przez nadkole puściłem już kabel od wzmaka i nie zamierzam powtarzać tej operacji... po za tym wiązka kabli od alarmu jest bardzo gruba więc przez nadkole to już nie wyda... Ja niestety mam klime i chyba raczej nie dam rady tamtędy puścić kabli no chyba że przez tą gąbkę która okala te rurki. Ktoś cos wie na ten temat?? bo palucha tam wcisnąłem....

PostNapisane: Cz 14 maja, 2009 23:19 

I zakończyło się wieeeelka dziurą w grodzi... Sam się bałem jak to robiłem, ale jakoś wyszło :)

MICHAŁ (BANAN)

Strefa czasowa: UTC + 1