Teraz jest Pn 21 maja, 2018 10:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 28 sty, 2010 00:37 

Model:: Citroen C5 :P
aby nie było poważnego wycieku, żeby nie kapało z silnika. tedy sie czepiają.
Najwyżej ci powie ż masz to zrobić. Ale jak przed przeglądem dobrze przetrzesz szmatą to nawet nie bedzie widać :D

Ostatnio edytowano Cz 28 sty, 2010 00:37 przez WES82, łącznie edytowano 1 raz

Nieznajomy nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Pod płaszczem nosił wytarty skórzany kubrak, sznurowany pod szyją i na ramionach. Kiedy ściągnął swój płaszcz, wszyscy zauważyli, że na pasie za plecami miał miecz.

PostNapisane: Pn 04 kwi, 2011 21:25 

Model:: Baleno 1.3 16v
trochę odkopałem temat... ale muszę :P mi się zdarzyło raz na przeglądzie, że podnoszę maskę, co by sobie diagnosta mógł zajrzeć, a tam... wszystko równo upitolone, zarzygane wręcz olejem. szybka rozkminka, skąd to i 3 sekundy później olśnienie - brak korka wlewu oleju do silnika :P dobrze? dopiero dłuższą chwilę później pokleiłem do kupy kilka faktów i doszedłem do tego, że kilka dni wcześniej nieopatrznie zostawiłem pod blokiem samochód ni8ezamknięty... i mi jakaś k***a głupi dowcip zrobiła, a ja potem, na nieświadomce jeszcze dobrze z 300 km zrobiłem :P Od razu oczywiście akcja dolewka i zakup nowego korka (tak hop to też nie było, ale w którymś tam z kolei sklepie mieli na miejscu).
Aha, ale ze stacji udało się wyjechać z podbitym przeglądem :D

PostNapisane: Pn 04 kwi, 2011 21:28 

Model:: Focus 2.0 Były: Baleno 1.3 96r, 1.3 GS 99r
m3tal, chcesz korek ? ;)

PostNapisane: Pn 04 kwi, 2011 21:38 

Model:: Baleno 1.3 16v
już dawno mam :P Do niedawna jeszcze nawet pamiętałem parametry korka - średnica/skok gwintu. Teraz kojarzę tyle, że to chyba 3/4 cala i gwint z zaj***** skokiem :) A ta akcja to była ogólnie jakieś półtorej roku temu, bodajże w listopadzie. Nie powiem, diagnosta na stacji wyglądał na nielekko zdziwionego wtedy, ale mi już w ogóle kopara opadła na dno kanału, nad którym akurat staliśmy :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1