Teraz jest So 24 lut, 2018 11:19

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 20 mar, 2016 12:15 

Tomko, nie twierdzę, że twoja instalacja jest zła, jeśli Ci służy jest dobrą instalacja. Przejrzałem mnóstwo wątków poświęconych rodzajom instalacji oraz jest to mój 2 samochód której jeździ na podtlenku LPG :) Dla ścisłości nie jeździłem nigdy na BRC.

Pisze tylko to co wyczytałem i czego się dowiedziałem.

- Lubryfikacja nie jest potrzebna bo w niczym nie pomaga, a często jest wykorzystywana przez nie doświadczonych instalatorów do krycia swojej fuszerki.
- co do instalacji firmy BRC, wg. moich informacji, których doszukałem się w internecie nie przekonały mnie osobiście do wyboru tej marki. Stąd wyżej polecane forum odnośnie tematu gazowania samochodów, zarówno użytkowników jak i instalatorów.

To co na pewno jest ważne, to wybór dobrego instalatora, który będzie umiał poprawnie zamontować instalacje i ją dobrze skonfigurować.

Co do luzów zaworowych, mechanik mówił na przykładzie fiata, że po 100k km do wymiany są z reguły 3- 4 płytki. nie wiem jak w suzuki, ale ja planuje przegląd robić max po 40- 50k czyli u mnie co 3-4 lata. Jeśli chodzi o doradztwo, polecił bym jednak, żebyś sprawdził luzy bo to nie duża kwota a będziesz mieć spokojna głowę.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: N 20 mar, 2016 12:51 

Model:: GV 2,0 2006 + BRC Sequent 24
Podstawa to montować instalację w sprawdzonym warsztacie.
Ja montowałem u wyłącznego koncesjonera instalacji BRC w Warszawie.

* Grand Vitara 2,0 2006 + BRC Sequent 24

PostNapisane: Cz 07 gru, 2017 10:07 

Bartosz_Strojny napisał(a):
Tomko, nie twierdzę, że twoja instalacja jest zła, jeśli Ci służy jest dobrą instalacja. Przejrzałem mnóstwo wątków poświęconych rodzajom instalacji oraz jest to mój 2 samochód której jeździ na podtlenku LPG :) Dla ścisłości nie jeździłem nigdy na BRC.

Pisze tylko to co wyczytałem i czego się dowiedziałem.

- Lubryfikacja nie jest potrzebna bo w niczym nie pomaga, a często jest wykorzystywana przez nie doświadczonych instalatorów do krycia swojej fuszerki.
- co do instalacji firmy BRC, wg. moich informacji, których doszukałem się w internecie nie przekonały mnie osobiście do wyboru tej marki. Stąd wyżej polecane forum odnośnie tematu gazowania samochodów, zarówno użytkowników jak i instalatorów.

To co na pewno jest ważne, to wybór dobrego instalatora, który będzie umiał poprawnie zamontować instalacje i ją dobrze skonfigurować.

Co do luzów zaworowych, mechanik mówił na przykładzie fiata, że po 100k km do wymiany są z reguły 3- 4 płytki. nie wiem jak w suzuki, ale ja planuje przegląd robić max po 40- 50k czyli u mnie co 3-4 lata. Jeśli chodzi o doradztwo, polecił bym jednak, żebyś sprawdził luzy bo to nie duża kwota a będziesz mieć spokojna głowę.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

No Panowie jak tam Wasze instalacje po 70-100 tys.km przebiegu ? Kto już remontował głowicę ???

PostNapisane: Śr 21 lut, 2018 15:28 

2,5 miesiąca bez odpowiedzi..chyba nie ma userów z LPG

PostNapisane: Śr 21 lut, 2018 21:11 

Model:: GV II 1,9DDIS 2007
Tu już niewielu zagląda. Na drugim bywa więcej ludzi.

Pozdrawiam
Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)

PostNapisane: Cz 22 lut, 2018 09:47 

Tam z kolei pełno nowych użytkowników z problemami dopiero po zakupie używanej GVII.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1