Teraz jest Cz 19 lip, 2018 08:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 05 sie, 2011 09:11 

Model:: IGNIS 1.3 4WD (Japan)
Auto-Kras
15-822 Białystok
ul. Orzechowa 42
tel. (85) 662 06 16
http://www.autokras.suzuki.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

PostNapisane: Pn 08 sie, 2011 10:56 

Model:: Swift 1.3 Classic
Kupno i odbiór samochodu

Ocena: 1/10

Punkt to tylko za grzeczne zachowanie i dobry kontakt telefoniczny. Niestety, mimo miłej atmosfery to sprzedawca w tym salonie nie zna specyfikacji auta, które sprzedaje. Jego głównym zadaniem jest "wciśniecie" samochodu klientowi, nawet posuwając sie do kłamstwa (może nie zamierzonego, a wskutek niewiedzy - nie wiem). Auta w wersji którą zakupiłem nie było na salonie w momencie podpisywania umowy. Po przedstawieniu mi zestawienia wyposażenia miałem pytanie odnośnie jednego istotnego elementu i sprzedawca zapewnił mnie, że oczywiście w mojej wersji będzie.
Gdybym wiedział, że mam do czynienia z dyletantem, to sam bym sprawdził w Internecie lub dzwoniąc do SMP, a auto chciałem kupić dość szybko. Zaufałem sprzedawcy i jego ujmująco "grzecznemu" stylowi bycia i wrażeniu profesjonalisty i po odbiorze auta okazało się, że jest inaczej niż zapewniał sprzedawca. Czuję się oszukany, żałuję, że nie wpisane zostało do treści umowy zobowiązanie sprzedającego odnośnie wyposażenia - mój błąd.
A tak pozostaje tylko jego słowo przeciwko mojemu i mojej żony (razem kupowaliśmy). Na "osłodę" nie dostałem nawet żadnego sensownego rabatu (500 zł na "przysłowiowe waciki").
Nie miałem doświadczenia w kupowaniu nowych aut, uległem "czarowi" sprzedawcy - no ale wydawało się, że to nie handel z Rosjanami na bazarze, ale zakup w autoryzowanym, profesjonalnym salonie.
Podsumowując: nie polecam kupowania auta w tym salonie, miła i sympatyczna atmosfera, ale totalny brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta.

Ostatnio edytowano Pn 08 sie, 2011 11:00 przez marius, łącznie edytowano 1 raz

Strefa czasowa: UTC + 1