Teraz jest Śr 21 lis, 2018 13:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 10 mar, 2011 21:43 

Model:: IGNIS 1.3 4WD (Japan)
Japan Motors
30-570 Kraków
al. Powstańców Śląskich 22
tel.: (12) 252 01 00
http://www.japanmotors.suzuki.pl

Salon / Mechanika / -

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Nie wierz sondażom, którymi sam nie manipulowałeś...

PostNapisane: Cz 11 sie, 2011 22:04 

Model:: Kizashi 2.4 FWD
Hej

Ocena 9/10

Daty nie piszę bo byłem już kilka razy.
Salon jest niewielki i doklejony do dużej hali pełnej Fordów i Nissanów.
W środku jednak pracują fajni ludzie, a pomimo że przyjechałem na rowerze z łysą pałą i w bluzie z kapturem, zostałem potraktowany z szacunkiem. Panowie sprzedawcy wiedzą coś o samochodach, co nie zawsze jest takie oczywiste. Nie wciskają kitu, nie opowiadają bajek że auto pali 6 na 100. Bardzo to cenię.

Polecam szczerze. W Anwie mają ładniejsze dziewczęta, szczególnie pani Joanna jest niezwykle urocza. Jednak o samochodach lepiej pogadać w Suzuki. Poza tym zaraz obok jest hala pełna Fordów i Nissanów - I wiesz już dlaczego chcesz Suzuki ;)

Było : VW Corrado 2.9 VR6 ; BMW 328i e46 ; CLIO GT 1.6 128
Jest:
Kizashi 2.4 FWD -

PostNapisane: So 13 sie, 2011 20:43 
Komisja Rewizyjna

Model:: Grand Vitara 1.9 DDiS Box
Silos000 napisał(a):
zaraz obok jest hala pełna Fordów i Nissanów - I wiesz już dlaczego chcesz Suzuki ;)

wiem, ze to OT...
ale ten tekst bardzo mi sie spodobal :D

PostNapisane: So 21 sty, 2012 22:10 

Model:: kizashi
Dziękuję p. Rafale za pochwałę naszej pracy! :)

Japan Motors Centrum Motoryzacyjne Krzemionki - Suzuki Way of Life
Fanatycy Suzuki

PostNapisane: Śr 15 maja, 2013 17:06 

Model:: Swift
maj 2013
10/10 serio, serio

Kupiłem w Krakowie (jestem z Trójmiasta). Polecam z czystym sumieniem-ja osobiście miałem kontakt z P. Sebastianem Woźniakiem.

Próbowałem napisać całą laurkę (naprawdę od serca i w samych superlatywach), ale chyba mi wyszła za długa bo jakiś błąd 403 Forbidden mi wyrzuca. W skrócie - 100% profesjonalizmu. Jak coś jest raz ustalone i powiedziane to tak dokładnie i co do ustalonego terminu jest - koniec kropka.

OK Swift w garażu :-)
Za Swiftem rozglądałem się już w grudniu, zwlekałem z zakupem aż sprzeda się poprzednik i to był mój błąd-w międzyczasie uciekły mi dwa, czy nawet trzey fajne swift w takich konfiguracjach jak bym sobie tego życzył-efekt musiałem zacząć szukać swifta gdzeiś w Polsce.

Ostatecznie ze względu na posiadaną konfigurację i formę i sposób kontaktu (i parę innych trudno mierzalnych rzeczy) wybór padł na auto ofrowane przez PDG Japan Motors z Krakowa z aleji Powstańców. KOntaktowałęm się z P. Sebastianem Woźniakiem, oraz ze zdaje się szefem sprzedaży będącym zarejestrowanym tu na forum jako "jkmiecior".

Zakup wirtualny bym powiedział. Ja w Gdańsku auto w Krakowie. Generalnie trzeba mieć do mnie cierpliwość, naprawdę spoooooooooooooooooooooooooooooooroo maili i telefonów było przed ostateczną decyzją jak i zresztą już po decyzji o zakupie.

Ale generalnie podobała mi się jedna rzecz - zero zlewania klienta! Kadża najmniejsza niejasność, niedomówienie, jakaś wątpliwość z mojej strony czy choćby pytanie z ciekawości było wyjaśnione, nic nie zostało bez odpowiedzi. Ba! powiedziałbym nawet, że handlowiec dzięki swojemu doświadczeniu przewidział nawet ze dwie sytuacje o których ja w ogóle nie pomyślałem i uprzedził ze dwa moje pytania i wątpliwości. Po prostu cały czas od pierwszego kontaktu do końca 100% kontroli i przepływu informacji. Do tego stopnia, że jak zapomniałem potwierdzić, że jadę po auto (tak jak się umówiliśmy wcześniej-pracownik miał być przed godzinami pracy specjalnie w związku z tym) to już będąc na dworcu czekając na pociąg do Krakowa (godzina coś po 19stej) dostaję telefon od P. Sebastiana, z zapytaniem czy będę i z zapewnieniem z jego strony, że auto jest gotowe i czeka na odbiór.

[ Dodano: Sro 15 Maj, 2013 18:11 ]
OK sam odbiór. Tak jak mówię, wszytko na każdym etapie było tak jak było powiedziane, że będzie i jak się umówiliśmy (bez konieczności przypominania,, powtarzania itp). tak tez wyglądał odbiór samego samochodu. P. Sebastian jak to Handlowiec "ma gadane" (pomimo, że już nie musiał w zasadzie , auto zapłacone, godzina "skoro świt"- a'propo! kawy skoro świt... Szefostwo mogłoby się postarać o lepszą kawkę bo przyzwoity ekspresik już jest:-) i cukier brązowy/trzcinowy :-))))

W aucie dodatkowo miły gadżet (lekko podnegocjowany) w postaci maty bagażnika i jakieś puzzle z autami marki Suzuki dla dzieciaków. I znowu wszytko na spokojnie wytłumaczone, pokazane. Nic tylko wsiąść i jechać.

Co ninijeszym uczyniłem pokonując 630 km na trasie Kraków->Trójmiasto ze średnią prędkością 75km/h (wliczając przerwę na obiad i 3 przerwy "na siku" i oddech dla ukłądającego się silnika. Na trasie nie przekraczałem 110- a w drugim etapie 120km/h co dawało jakieś 3000-3300 rpm majac na dzeiję , że bajki o niedocieraniu to jednak bajki i przejażdzając całość zaskakująco spokojnie i komfortowo i bez specjalnego zmęczenia (bałem się, że taka jazda takim popiperduszkiem mnie wykończy) w 8,5h z wylicoznym spod dystrybutora spalaniem na poziomie 5,6L/100km (komp wskazał 5,4 średnie więc przekłamał 0,2L)

Mówiąc krótko jeśli chodzi o kwestie zakupu mogę z czystym sumieniem polecić.

Ostatnio edytowano Śr 15 maja, 2013 17:15 przez Fili_P, łącznie edytowano 4 razy

============================
Fili_P 3-citi (też na autokacik.pl)

Strefa czasowa: UTC + 1