Klub Suzuki Polska
https://forum.klubsuzuki.pl/

Wejherowo - K&K
https://forum.klubsuzuki.pl/viewtopic.php?f=29&t=700
Strona 1 z 1

Autor:  maciejgdynia [ Cz 06 gru, 2007 18:26 ]
Tytuł:  Wejherowo - K&K

K&K
84-200 Wejherowo
ul. Gdańska 105/107
tel. (58) 672 65 48
http://www.multidealer.suzuki.pl/


Salon / Mechanika / Blacharstwo


------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------


OCENA: 10/10


Witam
Polecam zakup oraz serwisowanie w firmie K&K Wejherowo. Przy zakupie samochodu sprzedawca bardzo rzetelnie wyjaśnił mi dlaczego warto kupić Suzuki i muszę powiedzieć, że zrobił to w sposób bardzo profesjonalny. Obsługa miła, termin odbioru samochodu dotrzymany. Bez problemów można odbyć jazdę próbną (jeździłem Vitarą gdzie się tylko dało błoto, las, asfalt i dodam że jazda próbna nie trwała kilku minut sprzedawca naprawdę miał czas aby zaprezentować możliwości tego samochodu) Każde zadane pytanie kończyło się konkretną odpowiedzią - sprzedawca wie gdzie pracuje i czym handluje. Również pytania o koszty serwisowania i części zamiennych skończyły się wizytą razem ze sprzedawcą w serwisie gdzie również zostałem poinformowany o kosztach zarówno przeglądów jak i innych rzeczy które interesują na pewno każdego z kupujących. Zakup samochodu w tym salonie premiowany jest dodatkowymi akcesoriami (przy zakupie naprawdę można coś wynegocjować). Osobiście oceniam ten salon na 10 punktów czyli nota maksymalna.
Pozdrawiam
Maciej

Autor:  Aleksandra [ Pt 11 sty, 2008 21:01 ]
Tytuł: 

OCENA: ?/10

Faktycznie obsługa salonu miła uprzejma, po samochód przyjechaliśmy aż z Łodzi. Jest tylko jedno małe ale, pan który montował dodatki zapomniał podpiąć sterowanie w kierownicy do stacji multimedialnej i zaślepkę od przełącznika napędu założył nie tam gdzie powinien. A tak poza tym dobrze zaopatrzony salon (czarnej Vitary nie było ani w Łodzi ani w pobliżu).

Autor:  dudek [ So 29 mar, 2008 08:59 ]
Tytuł: 

OCENA: 10/10

Również i ja potwierdzam słowa poprzedników... Mojego SX-a odebrałem 3-4 dni po zamówieniu...Super... miła atmosfera... Salon na 10 pkt.

Autor:  Broower [ So 16 sty, 2010 16:56 ]
Tytuł: 

OCENA: ?/10

Rzeczywiście przyłączam się do powyższych opinii kolegów i koleżanki. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Zarówno jazda próbna jak i odbiór samochodu odbył się w bardzo miłej atmosferze. Czas realizacji zamówienia trochę trwał ale wiadomo, że niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć i to nie jest uzależnione od salonu. Szczerze polecam! ;-) ;)

Autor:  amjedrek [ N 05 gru, 2010 11:53 ]
Tytuł: 

Ocena: 10/10. Profesjonalne, uprzejme i rzeczowe podejście do klienta oraz transakcji zakupu. Satysfakcja i zadowolenie z obsługi i serwisu, pełny pozytyw. Więc wszystkim polecam. :)

Autor:  kolesio [ Pt 27 kwi, 2018 10:17 ]
Tytuł:  Re: Wejherowo - K&K

Ocena 10/10
Przesympatyczny sprzedawca Pan Tadeusz - kupiłbym każdy polecany przez niego dodatek.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/