Teraz jest Pt 25 maja, 2018 08:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 06 gru, 2007 18:26 
K&K
84-200 Wejherowo
ul. Gdańska 105/107
tel. (58) 672 65 48
http://www.multidealer.suzuki.pl/

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

OCENA: 10/10

Witam
Polecam zakup oraz serwisowanie w firmie K&K Wejherowo. Przy zakupie samochodu sprzedawca bardzo rzetelnie wyjaśnił mi dlaczego warto kupić Suzuki i muszę powiedzieć, że zrobił to w sposób bardzo profesjonalny. Obsługa miła, termin odbioru samochodu dotrzymany. Bez problemów można odbyć jazdę próbną (jeździłem Vitarą gdzie się tylko dało błoto, las, asfalt i dodam że jazda próbna nie trwała kilku minut sprzedawca naprawdę miał czas aby zaprezentować możliwości tego samochodu) Każde zadane pytanie kończyło się konkretną odpowiedzią - sprzedawca wie gdzie pracuje i czym handluje. Również pytania o koszty serwisowania i części zamiennych skończyły się wizytą razem ze sprzedawcą w serwisie gdzie również zostałem poinformowany o kosztach zarówno przeglądów jak i innych rzeczy które interesują na pewno każdego z kupujących. Zakup samochodu w tym salonie premiowany jest dodatkowymi akcesoriami (przy zakupie naprawdę można coś wynegocjować). Osobiście oceniam ten salon na 10 punktów czyli nota maksymalna.
Pozdrawiam
Maciej

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez maciejgdynia, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: Pt 11 sty, 2008 21:01 

Model:: 2007 Grand Vitara 2.0
OCENA: ?/10

Faktycznie obsługa salonu miła uprzejma, po samochód przyjechaliśmy aż z Łodzi. Jest tylko jedno małe ale, pan który montował dodatki zapomniał podpiąć sterowanie w kierownicy do stacji multimedialnej i zaślepkę od przełącznika napędu założył nie tam gdzie powinien. A tak poza tym dobrze zaopatrzony salon (czarnej Vitary nie było ani w Łodzi ani w pobliżu).

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez Aleksandra, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So 29 mar, 2008 08:59 

Model:: był SX4
OCENA: 10/10

Również i ja potwierdzam słowa poprzedników... Mojego SX-a odebrałem 3-4 dni po zamówieniu...Super... miła atmosfera... Salon na 10 pkt.

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez dudek, łącznie edytowano 1 raz

Teraz...STi i E46 330cd

Pozdrawiam
Dudek

PostNapisane: So 16 sty, 2010 16:56 

Model:: Grand Vitara 2,0 M/T
OCENA: ?/10

Rzeczywiście przyłączam się do powyższych opinii kolegów i koleżanki. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Zarówno jazda próbna jak i odbiór samochodu odbył się w bardzo miłej atmosferze. Czas realizacji zamówienia trochę trwał ale wiadomo, że niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć i to nie jest uzależnione od salonu. Szczerze polecam! ;-) ;)

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez Broower, łącznie edytowano 2 razy

Broower ;-)

PostNapisane: N 05 gru, 2010 11:53 

Model:: sx4 sedan 1,6 GS A/T
Ocena: 10/10. Profesjonalne, uprzejme i rzeczowe podejście do klienta oraz transakcji zakupu. Satysfakcja i zadowolenie z obsługi i serwisu, pełny pozytyw. Więc wszystkim polecam. :)

Jędrek

PostNapisane: Pt 27 kwi, 2018 10:17 

Model:: Vitara 2015+, ex-Jimny 1.3 AS 4x4
Ocena 10/10
Przesympatyczny sprzedawca Pan Tadeusz - kupiłbym każdy polecany przez niego dodatek.

Strefa czasowa: UTC + 1