Teraz jest So 15 gru, 2018 22:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 21 sty, 2010 17:23 
Redaktor Naczelny
Moderator
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: GV 2,0 DeLux
Auto Centrum Kosicki
91-224 Łódź
ul. Aleksandrowska 125A
tel. (42) 613 09 90
http://www.autocentrumkosicki.suzuki.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez Rennes, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Śr 04 kwi, 2012 18:55 

Model:: Suzuki Swift MK7
Ocena 9/10

Ocena mocno "optymistyczna", ale czemu nie? :)

Pierwsza wizyta to luty 2012, wybór samochodu. Jasna i konkretna obsługa, kompetentni pracownicy. Nawet "po cichu" odradzili mi to i owo z własnych usług ... ;)
Po 2 dniach telefon, że wybrany przeze mnie samochód okazał się uszkodzony i mogą mi sprowadzić taki sam. Nie chciałem czekać, wybrałem wersję droższą i dopłaciłem.
Generalnie wietrzyłem jakiś kant, cóż, polska mentalność :diabel2:
Co mnie miło zaskoczyło, gdy przyjechałem po auto, pierwsze co zaproponował od drzwi pracownik to pokazanie mi tego uszkodzonego modelu jaki miał być pierwotnie mój. Musiałem w duchu odszczekać to co sobie wcześniej myślałem.
Miałem taki przypadek jak kupowałem auto, że pracownik salonu dzwonił, coś tam coś tam, i jest inny egzemplarz bo ... coś tam coś tam, żenada ...
Tu wszystko było tak jak ustalone, zmówione dodatki zamontowane, dokumenty przygotowane, zero dodatkowych opłat "z partyzanta" (jakieś przygotowanie auta do wydania itp.).

Kolejna wizyta - serwis, marzec 2012. Wymiana oleju po 1000km. Też sprawnie i poprawnie. Nie mam uwag, nawet zapłaciłem mniej niż mi wyjściowo mówiono.
I tu ten punkt mniej - jak ASO to ASO, samochód nawet po wymianie oleju powinni mi oddać umyty. W ASO innych marek tak było. Specjalnie nie byłem na myjce żeby zobaczyć co zrobią.

A co będzie lub nie będzie dalej, zobaczymy ... :)

Ecce homo est

PostNapisane: Wt 20 lis, 2012 23:55 

Model:: zaden suz
Witam,

Ocena: 4/10

ostatnio byłem oglądać samochody w salonach i natknąłem się na Honda Kosicki, kiedyś już tam byłem z wizytą jakiś rok temu i jakoś tak ponuro było jakoś tak dziwnie. Natomiast okolo 15 Listopada przeżyłem szok. Chciałem otworzyć bagażnik w pewnej Hondzie w salonie, myślałem, że może coś zablokowane czy jak. Spytałem się sprzedawcy co i jak, a on na to " Akumulator rozładowany!!" w samochodzie w ASO w salonie mają rozładowany akumulator???? A informują o tym klienta, że ma zasiarczony aku na starcie?. A nie muszę wam przytaczać co oznacza głębokie rozładowanie Akumulatora, a to naprawdę głębokie skoro podstawowe systemy elektroniczne nie działają, więc jakie tam napięcie musiało być? Czy klient się nie ździwi jak po 2 latach siądzie mu akumulator? Aha no tak po 2 latach się gwara kończy. Ale to nic, Pan poszedł po prostownik i tu jeszcze większy szok. Zwykły wskazówkowy prostownik za 100-150 zł w samochodach za ponad 80-100 tysięcy? Skoro mają na salonie 5-6 samochodów to mogli by zainwestować w prostownik za 300-400 zł mikroprocesorowy. Ale niee skądże znowu, jak postoi sam się naładuje! No ja samochodu tam bym nie kupił, skoro nawet nie dbają o to co mają, zaczyna się od akumulatora..., a kończy tak jak inni opisują w dziale Oceniamy Warsztaty.

Ostatnio edytowano Wt 20 lis, 2012 23:56 przez kapsik, łącznie edytowano 2 razy

Strefa czasowa: UTC + 1