Teraz jest Pn 16 lip, 2018 22:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn 09 lis, 2009 11:47 

Model:: Jimny
Towarowa 33
00-869 Warszawa
ul. Towarowa 33
tel. (22) 631 76 58
http://www.towarowa33.suzuki.pl/

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Witam
Od dawna poszukiwałem samochodu terenowego 4x4, serce podpowiadało różne modele np.Land Rover Defender Mercedes klasy G (oczywiście używane), lecz rozum kazał zastanowić się nad kosztami użytkowania, serwisowania, problematycznego parkowania w mieście itp. poza tym poza mną użytkować miał by ten samochód moja żona i 3 letni syn (temu na razie jest wszystko jedno aby do przodu ;-)). Myślałem że prawdziwa terenówka pozostanie tylko w sferze marzeń lecz wpadliśmy w domowym zaciszu na pomysł: a może Suzuki Jimny???
Pierwsza myśl to jest terenówka (rama dołączanie napędu osi przedniej reduktor) ale wydaje się strasznie mały trzeba by to jakoś po testować i tu z pomocą przychodzi Suzuki Towarowa 33 Corporation.
Pomyślałem że zapytam tego dealera o możliwość wypożyczenia Suzuki Jimny skontaktowałem się mailowo z Panem Wojciechem Drużbą (członek zarządu) i otrzymałem pozytywnie rozpatrzoną prośbę, ponieważ chciałem pojeździć przynajmniej 2 dni więc zgoda na odebranie auta wyznaczona była na sobotę a zwrot w poniedziałek rano.
Pan Wojciech polecił kontaktować się z p. Radosławem Kocybą w celu odbioru auta.
W salonie zrobiono Xero dowodu i prawa jazdy i usłyszałem od p. Kocyby cyt."proszę sobie testować tyle ile Pan będzie potrzebował (bez limitu kilometrów) oczywiście niech pan jedzie w teren".
Całą rodziną jeździliśmy praktycznie cały weekend byliśmy również w terenie w podwarszawskim Kampinosie podsumowując zakochaliśmy się w tym Aucie które jest połączeniem prawdziwej terenówki i miejskiego wojownika zwykłych ulic.

Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować Suzuki Towarowa Corporation za stworzenie takiej możliwości "zaprzyjaźnienia" się z Jimnym.
Jeżeli tylko sytuacja finansowa pozwoli na nabycie modelu Jimny na pewno zakupu dokonam w Suzuki Towarowa 33 Corporation.

Dziękuję

Dodano: Wto 17 Lis, 2009 17:04

Dodam tylko, że będąc ostatnio w salonie Towarowa 33 Corporation (byłem z moją rodziną popatrzeć na Jimnika) pomyślałem że kupie chociaż synkowi mały model suzuki lecz niestety dział akcesoria był już zamknięty (było to ok 18:30 a salon jest czynny do 19) pan Radosław (konsultant sprzedaży) aby młodemu nie było smutno( w końcu kiedyś i on może będzie klientem :-)) wręczył mu dwa pudełka puzzli (oczywiście z modelami Suzuki) zupełnie za darmo!!!! to jest podejście do klienta-Brawo.
Jeżeli szefostwo Suzuki czytuje te forum to proszę o wyróżnienie Towarowa 33 za podejście do klienta a szczególnie p. Radosława Kocybę.
Piotr

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez oposisko, łącznie edytowano 2 razy

Mały może wiele :-)

Strefa czasowa: UTC + 1