Teraz jest Pn 18 cze, 2018 12:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 05 lip, 2008 11:19 

Model:: jimny
Japan Motors
03-214 Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5
tel. (22) 510 00 00
http://www.japanmotors.suzuki.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

OCENA: ?/10

Kupiłem u nich niedawno Suzuki Jimny. Sprowadzenie auta (nie mieli akurat takiego w salonie) mimo, że mi zależało na czasie trwało dokładnie tyle ile przewiduje procedura. Udało mi się jak na Suzuki utargować dużo. Być może było to spowodowane tym, że mają mały ruch w biznesie - bo podobno wakacje to martwy sezon. Tak czy inaczej wytargowałem lakier metalik (2000 zł) i alarm (ten tańszy - coś ok. 880 zł) jako darmowe opcje. Argumentem był też fakt, że miałem już upatrzone auto używane w dobrej cenie i postawiłem sprawę tak, że jeżeli dadzą alarm i lakier to kupuję u nich. Poprosili o czas na zastanowienie i po 30 min otrzymałem telefon z informacją, że się zgadzają.
Jedyne co mi nie pasowało to:
nie dostałem już dywaników (salonowe 230 zł chyba więc kupiłem za 29 zł)
opony przy wydaniu jak się okazało miały 3,5 atm, czyli ciśnienie transportowe, skakał strasznie, nawet jak na jimny
drzwi bagażnika mają malutkie wgniecenie (zauważyłem dopiero jak zdjąłem koło z drzwi tylnych)

Poza tym wszystko O.K. auto jest super, szczególnie ze używamy go zgodnie z przeznaczeniem - w terenie.

Przed podjęciem decyzji dzwoniłem do kilku dilerów, nie tylko z Warszawy. Jedyne na co mogłem liczyć to alarm (ten tańszy) lub dywaniki. Na tle innych ten diler okazał się elastyczny i dlatego w ogóle kupiłem nowe auto (na czym aż tak bardzo mi nie zależało).
Dodatkowy plus to fakt, że człowiekowi z obsługi chciało się sprawdzić czy dany model jakiego szukałem jest dostępny w Polsce. Jak dzwoniłem do innych dilerów to większość mnie zapewniała, że wersji podstawowej już nie ma i trzeba czekać do 4 miesięcy a w salonie Suzuki Motor Poland szef salonu nawet mi powiedział, że modelu podstawowego nie ma i już nie będą sprowadzać. Podsumowując wygrał najlepszy, a co dla suzuki chyba ważniejsze sprzedał nowe auto, którego bez upustu po prostu bym nie kupił.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez cij, łącznie edytowano 2 razy

Strefa czasowa: UTC + 1