Teraz jest Wt 23 paź, 2018 04:58

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 11 sty, 2012 17:04 

Model:: IGNIS 1.3 4WD (Japan)
A.S.R. Bińkowski
26-600 Radom
ul. Chrobrego 22
tel. (48) 385 77 15
http://www.binkowski.suzuki.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez jackkk, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz 12 sty, 2012 10:10 

Model:: splash
ocena ogólna:1/10
ocena dotyczy zakupu pojazdu w grudniu 2011
Na zakup samochodu w Radomiu zdecydowałem się gdyż obiecano mi kilka rzeczy dodatkowych min: dywaniki, światła led itp. Jeszcze przed zakupem kontakt oceniam na 10. Komunikacja telefoniczna, e mailowa wszystko super.
Pierwszy minus za zawyżenie faktury sprzedaży o 40 zł -niby nic ale jeśli się coś ustala to... . Nawet tego nie podnosiłem gdyż uznałem że wstydem będzie upominać sie o taką kwotę (chodziło o zakup dodatkowych kół na zimę). Kolejny minus za opłaty rejestracyjne. Podczas rozmoy poinformowano mnie że cena samochodu gotowego do jazdy bez ubezpieczenia wyniesie 36600 i żadnych kosztów więcej (nie licząc wyżej wsponianych dodatkowych opon). Zdziwiłem się więc gdy musiałem pokryć dodatkowo 200 zł za rejestrację pojadzu.
No ostatnia rzecz: po kupnie samochodu okazało się że te gratisy do samochodu nie są z katalogu suzuki jak obiecano, ale to jakieś podróby z allegro. wysłałem maila w tej sprawie, ale oczywiście pozostał bez odpowiedzi.
W zwiazku z powyzszym mając takie doświadczenie nawet nie chcę zastanawiać się jak wygląda wymiana olejów i filtrów i całe serwisowanie auta w tej firmie, choć muszę przyznać ze zamierzałem właśnie tam serwisować auto.

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2012 12:05 ]
zablokowano wcześniejszy post i nie mogę w tamtym miejscu odpowidzieć :(
nie siedzę na codzień w sprzedaży samochodów
i jeśli sprzedawca twierdzi że żadnych kosztów z tytułu zakupu samochodu więcej nie poniosę z wyjątkiem ubezpieczenia oczywiście (chodzi o wysokość składek inną u każdej osoby) a po wpłacie zaliczki wychodzi co innego to...
i nie czepiam się tego to tylko 2stówy, ale niesmak pozostaje

Ostatnio edytowano Cz 12 sty, 2012 10:26 przez matejko147, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz 12 sty, 2012 21:25 

Model:: Jimny
Ocena: 1/10

Witam
Ja mam trochę inną sytuację. Przedstawię ją w skrócie. Przedstawiciel dużej firmy zakupił samochód w tym salonie wraz z dodatkowymi oponami zimowymi. Po przełożeniu felg zaczęły się drgania kierownicy. Aby znaleźć przyczynę trzeba było odwiedzić kilka zakładów (wyważanie opon na trakcji, wymiana śrub mocujących, serwisy Suzuki). Okazało się iż sprzedano 4 felgi od innego auta. Miały to być felgi oryginalne jedynie są bardzo podobne do oryginalnych. Niestety jest większa średnica wewnętrzna felgi od oryginału. W innym serwisie potwierdzono mi pisemnie iż felgi nie nadają się do tego auta. A co na to Przedstawiciel salonu? Nic! Pomimo wielu pism i telefonów. Jestem ciekaw co tu jeszcze przeczytam, będę obserwował. Nie zostawię tego tak.
Pozdrawiam Wszystkich bb

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez bb, łącznie edytowano 3 razy

Strefa czasowa: UTC + 1