Teraz jest Pn 23 paź, 2017 07:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 29 sty, 2011 14:05 
Administrator

Model:: IGNIS 1.3 4WD (Japan)
Japan Motors
41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. Sobieskiego 10
tel. (32) 721 00 00
http://www.japanmotors.suzuki.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Nie wierz sondażom, którymi sam nie manipulowałeś...

PostNapisane: Cz 08 paź, 2015 17:15 

Model:: Suzuki Swift
Wizyta (a właściwie cała seria wizyt) miała miejsce w dniach od (około) 20.09 do 08.10. Chciałabym wystawić ocenę łączną.
10/10

Od mojej wizyty w salonie w celu zapoznania się z ofertą salonu, a odbiorem auta minęło około 3 tygodni. Pierwsza wizyta była bardzo udana, zaproponowano mi jazdę próbną modelami, które mnie interesowały. Od razu dostałam gotową ofertę i opcję kredytowania, do tego obsługa była sympatyczna i rzeczowa (nie zostałam "olana" z racji młodego wieku, jak często w innych salonach). Odpowiadała na każde moje pytanie i doradzała. Otrzymałam bardzo dobrą ofertę i po paru dniach zdecydowałam się na zakup, choć nie było to takie łatwe w moim przypadku. Tutaj ogromne podziękowania dla p. Agnieszki od kredytów i ubezpieczeń oraz p. Tomka, którzy nękani moimi częstymi telefonami byli cały czas w pełni profesjonalni i pomocni (kwestia podpisania umowy kredytowej także przez członka rodziny w innym mieście). Wszystkie dokumenty były na czas, o wszystkim byłam informowana na bieżąco. Ostatecznie dostałam samochód jeden dzień przed założonym terminem, z czego się bardzo cieszę. Sam odbiór jak zwykle w miłej atmosferze, wszystko dokładnie objaśnione krok po kroku i oferowanie pomocy telefonicznej w przyszłości, gdybym jeszcze miała pytania lub z autem coś się działo. Otrzymałam również dość dużo dodatków do samochodu, pomimo i tak bardzo dobrej ceny.
Podsumowując: mogę polecić ten salon. Podejście w 100% rzeczowe i profesjonalne, a przy tym całość w serdecznej atmosferze. Nawet skomplikowane sprawy jak moja, potrafią załatwić na medal. Polecam w szczególności p. Tomka, choć cały zespół w tym salonie w razie jego nieobecności służył mi pomocą.

Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy.

Strefa czasowa: UTC + 1