Teraz jest So 15 gru, 2018 04:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 08 wrz, 2009 20:00 

Model:: <-Baleno 1.8, ->Astra H
Feu Vert
61-245 Poznań
ul. Chartowo 21a
tel. (61) 875 09 83
www.feuvert.pl

- / Mechanika / -

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Mialem z nimi kilka dni temu nieprzyjemna sytuacje... I:
- przez potraktowanie mojej osoby (klienta), mojego kumpla (fachowca) jak glupkow,
- tlumaczenie sie, ze wykonali zlecenie, choc oddali mi auto, ktore najprawdopobniej bym zatarl
- bardzo niemile podejscie, kiedy przyjechalem pytac, co maja zamiar zrobic, z balaganem ktory mi zostawili NIE BEDE U NICH NIC JUZ ROBIC!!!

Zawsze bylem z nich zadowolony, nie pracuja tam jakies "penery" jak w norauto, wiec dawalem im. Ale po ostatniej sytuacji mam ich po prostu dosc...

Wygladalo to tak:

Oddalem auto do wymiany oleju, filtra, odgrzybienia klimy i na przeglad podstawowy oraz na ustawienie zbieznosci kol przednich.

Efekt:
- na zleceniu nie ma nic o zrobionej zbieznosci, ktorej co prawda nie policzyli, ale tak jak mialem krzywo kierownice, tak mam - nie klocilem sie bo za to nie zaplacilem, bo nie ujeto tego w zleceniu :zdziw:
- klima odgrzybiona, ale... od razu po wlaczeniu klimy miga mi jej kontrolka, co znaczy, ze sie wlasnie skonczyl srodek od tejze klimy - ciekawe, ze jak oddawalem dzialala...
- silnik uwalony olejem - chyba mechanik nie otworzyl oczu...

Ale moj blad, ze nie spojrzalem na to od razu (bo mialem zaufanie) i pod domem to zobaczylem. Jednak nie o to tu chodzilo. Moje autko dawno widac nie mialo wymienionego oleju i to co tam wczesniej plywalo, to jakas masakra byla. Dlatego zakupilem taki preparat, ktory dodaje sie do starego oleju, odpala silnik na kilka minut, a on czysci go na tyle ile moze i wtedy spuszcza sie olej i wymienia filtr i olej. I dochodzimy do sedna sprawy - kumpel (znajacy sie na rzeczy) spojrzal na bagnet i stwierdzil ze w silniku nadal mam PELNO syfu, ktory juz na bagnecie jest widoczny. Do tego bagnet nie byl wyczyszczony z czarnego nalotu, ktory bardzo mocno przylgnal do bagnetu i na pewno nie zostal wyczyszczony przy wymianie oleju i taki zasyfiony wlozyli ponownie... Korek od oleju byl tak uwalony, ze to po prostu skandal. Kumpel mowi - jedzi do nich bo zajedziesz auto, wiec pojechalismy.

Ich tlumaczenie: zlecenie na wlanie preparatu, wymiane filtra i oleju zostaly wykonane, o co panu chodzi????? :zdziw: :| Mowie, a brudny na maxa korek, bagnet mega zasyfiony??? A on "ze tego nie bylo w zleceniu" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec pytam - to taki syf wkladacie ludziom z powrotem??? Klotnia trwala jeszcze z 40min - obrazili mojego kumpla (ktory jak mu powiedzial ze sam pracuje w sewisie i ze to co zrobili to skandal i ze powinna byc rekompensata, znizka, cokolwiek to facet sie tak wk@#$%^ i zaczal go obrażać), chcial sie wymigac tlumaczac sie, ze albo nie bylo tego w zleceniu, albo ze wykonali to co chcialem. Ale ze mialem polany silnik olejem to juz nie odpowiedzial, tak i na to dlaczego nie poinformowali mnie ze nadal jest taki syf i mi oddali auto, jako sprawne, a jezdzac z takim czyms bym go zajechał :|

W końcu zmiękł i zaproponował zdjęcie miski i jej wyczyszczenie za darmo - za co ja zapłaciłem 45zl z wymiana oleju i filtra (który sam musiałem ponownie kupić). Przy oddawaniu auta żadnego przepraszam, NIC... I ciągle traktowanie mnie jak... nie umiem określić kogo :| Na drzewo - nic juz tam nie zrobię !!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez hoodzix, łącznie edytowano 5 razy

Suzuki Baleno 1.8 - niepozorne i zadziorne :diabel2:
"Każdy problem ma rozwiązanie - skoro nie ma rozwiązania, to nie ma problemu" :okulary:

Strefa czasowa: UTC + 1