Teraz jest So 21 lip, 2018 21:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 09 paź, 2007 07:30 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
Bińkowski
26-600 Radom
ul. Chrobrego 22
tel. (48) 385 77 15
http://www.binkowski.suzuki.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez chiron, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: So 26 lip, 2008 12:14 

Model:: SX4 1,6 4x4 miedziany metalik
Ocena ogólna: 9/10
Koszt: 210 zł (olej+filtr)
Usługa: przegląd po 1000km/2 m-ce

Umówiony byłem na godzinę. Przyjechałem pół godziny przed czasem i nie musiałem czekać. Porozmawiałem z doradcą serwisowym, który udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Na górze w poczekalni była woda i kubeczki, wyłożone katalogi etc. Gorąco nie było - mimo iż na dworze był straszny upał - tak więc klimatyzacja chyba działała. Cały czas przez szybę można było ogladać pracę przy samochodzie.
Generalnie jestem zadowolony i nie żałuję, że zakupiłem i serwisuję samochód właśnie tu, choć nie jest to miejsce najblizsze od mojego miejsca zamieszkania.

Pozdrawiam,
MZ

PostNapisane: So 07 mar, 2009 21:41 
Klubowicz KSP

Model:: Jimny JX '08 vel Kermit
Ocena ogólna: wysoka ;) , nie ma się czego czepić, ale... o tym dalej; niech będzie 9+/10
Usługa: przegląd po 15kkm i montaż osłony skrzyni/reduktora
Koszt: 518 [olej, filtry, przegląd]; 900 [osłona z montażem]

Salon i serwis znam od 6 lat, gdy wziąłem Swifta, no i teraz Jamnika. Kiedyś urzędowali na Głównej 9, salon był straszną norą, natomiast serwis o 100m dalej polną drogą i... wtedy podobał mi się bardziej :one: Można było siedzieć w warsztacie, pogadać z chłopakami [tylko trzech ich było] grzebiącymi przy maszynach, pooglądać wszystkie inne... a także przechowywać drugi komplet kół! Potem przenieśli się do centrum miasta na Chrobrego, salon jest teraz na przyzwoitym poziomie, ale na samochody w warsztacie to już tylko z góry, przez okienko :/ Widać takie teraz przepisy :zly: Nie przechowują także kół - może od następnego sezonu... :?: Nie wiem jak wygląda terminowość usług, ponieważ zawsze po umówieniu się na konkretny dzień i zakres działań, przyjeżdżam o 9-tej rano, zostawiam, wracam do pracy [blisko ;) ], po czym odbieram przed 18-tą. Doradcy serwisowi, panowie Jarek i Jacek, kompetentni, doradzają, ale też chętnie przyjmują wszelkie sugestie - byleby sensowne :D
W sumie jednak nie potrafię się wypowiedzieć o fachowości obsługi - jeżdżę prostymi samochodami, w których nie ma się co psuć, ot po prostu bieżąca obsługa :one:

PostNapisane: Cz 23 lip, 2009 12:26 

Model:: Suzuki Grand Vitara 1.9 DSiS
Ja niestety nie jestem zadowolony z serwisu w Radomiu. Po kazdym przegladzie autko nie jest umyte, obsluda niemila, ostatnio oklamali ze zrobili mi fotel kierowcy a wcale nie byl ruszony do czego pozniej sie przyznali. Beznadzieja. :(

PostNapisane: Śr 19 sie, 2009 07:11 
Klubowicz KSP

Dziwne... :zdziw: A mnie umyli, choć wcale o to nie prosiłem - może do brudnego nie dało się zbliżyć :D
Usługa: montaż stacjonarnego CB, kontrola hamulców i ABS, kontrola "podbrzusza" po ostatnich walkach
Koszt: 350
Rzeczowe doradztwo w kwestii montażu, z uwzględnieniem moich sugestii, przy niespodziewanych trudnościach najpierw telefoniczne uzgodnienia i akceptacja klienta.
Ocena: bez zmian.

CzareK

PostNapisane: Cz 20 sie, 2009 19:41 

Model:: SX_4
Boreal napisał(a):
Dziwne... :zdziw: A mnie umyli......

Parę złociszy u nich zostawiłeś więc się starają. Mój był umyty tylko przy odbiorze po sprzedaży. Przejechałem już dwa przeglądy i autko nie było myte.
Do serwisu nic nie mam, szkoda że nie można pokręcić się po warsztacie podczas przeglądu.
Ocena 8/10 (było trochę ciepło podczas ostatniego przeglądu a klima nie działała. :(:

MISIO

PostNapisane: Pt 05 mar, 2010 21:33 
Klubowicz KSP

Usługa: przegląd po 30kkm, wymiana hamulców przód [ :zdziw: szybko :zly: ], opatrzenie ran w zawieszeniu :diabel: umycie :D
Koszt: 1609 [głównie tarcze i klocki :;>: reszta to duperele] z rabatami - chyba za wierność :niewiem:

Po warsztacie można się pokręcić, chociaż pierwszego lepszego z ulicy tam na pewno nie wpuszczą. Tylko po co, żeby patrzeć chłopakom na ręce i zmarnować pół dnia? Czasem mi się zdarza tam zajrzeć gdy to jakaś drobnostka, ale generalnie wolę zostawić i odebrać gotowy wieczorem :one:

Ocena bez zmian.

CzareK

PostNapisane: Śr 07 sie, 2013 15:19 

Model:: S jak...
Moja Ruda od jakiegoś czasu wydawała niepokojące dźwięki, które dzisiaj się nasiliły, wybrałam się więc do ASO po diagnozę. Zostałam przyjęta szybko, bez czekania. W czasie prowadzenia diagnozy wybrałam się na spacer (żeby mi emocje opadły ;) ) Pan z serwisu zadzwonił, poinformował o wynikach i zapytał o decyzję. Dzisiaj nie zdecydowałam się na naprawę. Diagnozę otrzymałam również na piśmie wraz z kosztorysem.

Serwis oceniam wysoko, choć wynik diagnozy Rudej nie wywołał u mnie uśmiechu na twarzy, ale Pan był bardzo miły i starał się mi wszystko szczegółowo wytłumaczyć. Jeszcze chwila i bym nawet zrozumiała ;)
Koszt wizyty 89,99 zł (z rabatem)

PostNapisane: Śr 07 sie, 2013 20:29 
Klubowicz KSP

Sylwia napisał(a):
Pan był bardzo miły

Który - Jacek czy Igor?

CzareK

PostNapisane: Śr 07 sie, 2013 21:45 

Model:: S jak...
Boreal napisał(a):
Który - Jacek czy Igor?