Teraz jest Pt 23 lut, 2018 03:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 09 paź, 2007 07:29 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
Gadimex
02-903 Warszawa
ul. Goraszewska 32
tel. (22) 842 52 31
http://www.gadimex.com.pl

- / Mechanika / -

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez chiron, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: Cz 11 paź, 2007 07:30 

Model:: był Swift'07 1,3 GLX teraz też japończyk
OCENA: 8/10

KOSZT: 235 PLN

USŁUGA: Przegląd po przebiegu 1.000

CZAS: 50 min

Szybko to fakt, zanim się zakręciłam po Sadybie, juz dzwonili ze autko gotowe. Nie wiem czy w innych serwisach po przeglądach myją auto, ale tu NIE robią tego za darmo. Fakt, ze pan odpowiadał na moje pytania szczegółowo, choć z zakresu elektroniki, to przyznał, ze mało się orientują i odsyłał do MAWRO.
Generalnie miła obsługa, pozytywna ocena.

pracująca kobieta :)

PostNapisane: Cz 11 paź, 2007 14:37 
Moderator

Model:: KZJ95 2" AT
Maj 2007
OCENA 10/10

KOSZT: 1685 PLN

USŁGA: przegląd 45tys, wymiana łożyska koła, czujnika świateł.

Koszt może wydać się znaczny, ale sporo zostało zrobione. Generalnie pełny przegląd (oleje, filtry, płyn chłodzący,paski) + klocki hamulcowe+wymiana oleju przekładniowego(+ mosty), naprawa włącznika świateł cofania (zardzewiał :szok: ) co wiązało się z wyjęciem skrzyni i na koniec łożysko koła przedniego (uszelniacz, nakrętka).

Trochę to trwało, bo w weekend majowy serwis działał na zwolnionych obrotach, ale wiedziałem o tym i nie śpieszyło mi się. Jako jedyni w Warszawie (poza Poradą, bo tam to już nie bywam) zgodzili się przyjąć auto od ręki (uprzedzająć, że może troche postać). Łatwo dogadaliśmy się co chcę i ile to będzie kosztować. Wszystkie dodoatkowe koszty były uzgadniane telefonicznie.
Bez zbędnego gadania wszystko zrobili, chodzi bardzo dobrze.
Kompetentna i miła obsługa. Ulotki FORUMOWE zostały pozostawione.
POLECAM

było Suzuki, jest Toyota
:-D

PostNapisane: Pn 12 lis, 2007 08:08 
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Moderator

Ocena : 9/10

Koszt : 399 PLN

Czas 2 h

Przegląd po roku (14400 przebiegu)

Stałem i patrzyłem na Pana mechanika. Jak zawsze. Podejście raczej staranne, ale nie tylko przy moim samochodzie, ale przy wszystkich. Olej przywiozłem swój, filtra przeciwpyłkowego nie chciałem. Kupiłem za 49 PLN lakier zaprawkowy, odpryski na masce będę łatał sam. Jeden zgrzyt. Przegląd lakieru gdzie indziej, bo Gadimex nie ma na to autoryzacji i w razie czego może być problem z reklamacją, a Pan Jacek powiedział, że zdarzały się korodujące Liany. Wysłał mnie do Mawro , tych wstrętnych leni . Trudno - pojadę. Po tym jak koledze z roboty zardzewiał civic w drugim roku eksploatacji, wolę dmuchać na zimne. Wszyscy sympatyczni, można pogadać, motocuykle obok pooglądać...

Polecam kolejny raz.

pozdrawiam - jasiek

EDIT

jedna uwaga - przegląd blacharski jednak mi podbili, nawet nie zauważyłem. A nie sprawdzałem, bo nie płaciłem, to stwierdziłem, że nie. Dopatrzyłem sie dopiero w Mawro, na akcji serwisowej... (inny wątek).

Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary (...) na swoje uciemiężenie (Kazimierz Łyszczyński, De non existentia Dei)

PostNapisane: Pt 04 kwi, 2008 10:02 

Model:: był Swift'07 1,3 GLX teraz też japończyk
Ocena: 8/10

Koszt : 600 PLN (po rabacie)

Czas - autko zostawiłam rano po południu odebrałam.

Przegląd : po roku (13500 przebiegu)

W ramach przeglądu - wymiana oleju, filtra pow., dodatkowo filtr do klimy.
a przy okazji dowiedziałam się że wymienili mi też komplet tarcz i klocków, (na gwarancji) bo jak pan powiedział - fabryczne klocki były za twarde w stosunku do tarcz i dlatego tarcze były do wymiany :zdziw:

Obsługa jak zawsze miła, szkoda tylko, że nie myją autka po przeglądzie :/
Ale generalnie O.K.

przy okazji podrzuciłam panom nasze klubowe ulotki w sporej ilości (zabrałam te stare) :D

co Ważne!!! - na klub suzuki obowiązuje nadal zniżka 5% :569:

Ostatnio edytowano Pt 04 kwi, 2008 10:03 przez Beth77, łącznie edytowano 1 raz

pracująca kobieta :)

PostNapisane: Pn 21 kwi, 2008 09:51 
Moderator

ocena 9/10

koszt : 590 PLN

czas 3,5 godziny

po 2 latach (25000 przebiegu)

W ramach - przegląd blacharski, wymiana oleju, filtra (olej przywiozłem własny), płynu hamulcowego, sprawdzenie zaworów, sprawdzenie klocków i okładzin hamulcowych, wymiana kół na letnie, z wyważeniem i załataniem jednej opony. Sprawdzenie stuków w tylnym zawieszeniu, obcięcie osłon amortyzatorów (podobno standard w Lianach i rzeczywiście pomogło), sprawdzenie trzeszczenia w przednim zawieszeniu (tym razem przestało trzeszczeć, mam nadzieję, że na dobre), sprawdzenie fotela - skrzypienie (niestety po 2 dniach chyba dalej trochę skrzypi).

Pytałem o to, czy mogę zastosować inny klakson niż fabryczny. Plus za to, że Pan Witek zaproponował, żebym na następną wizytę przywiózł klakson jaki chcę, a oni za darmo mi go zamontują.

Spóźniłem się i zakładam , że to przez to nie było sprawdzone wszystko, o co prosiłem, także pretensji nie mam. Po prostu niedługo wstawię tu kolejną opinię o Gadimexie, jak pojadę na sprawdzenie trzeszczenia w desce rozdzielczej.

pozdrawiam - jasiek

Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary (...) na swoje uciemiężenie (Kazimierz Łyszczyński, De non existentia Dei)

PostNapisane: Pt 23 maja, 2008 17:24 

Model:: GV II 1,9DDIS 2007
9/10

koszt 900 PLN po rabacie na klub :D

Przegląd po 15000km + wymiana fitra kabinowego.

Czas: 3 godziny

Co warto o nich wiedzieć to to, że maja pojecie o jeździe w terenie :D
Pokazali mi osłonę na silnik, którą oferują do GV (~1100 PLN z zamontowaniem). Pracują nad wprowadzeniem do oferty zestawów do liftu i niedługo powinni mieć.
Czy maja coś do Jimników nie wiem, zapomniałem zapytać :oops:

Polecam.

Acha, bywają na KSP, ale incognito :D

Ostatnio edytowano Pt 23 maja, 2008 17:28 przez Czoboki, łącznie edytowano 2 razy

Pozdrawiam
Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)

PostNapisane: Pt 30 maja, 2008 19:52 
Moderator

Ocena 10/10

Koszt : 0 PLN

Czas 3 godziny

Zebrałem się w końcu do zgłoszenia stuków deski rozdzielczej, terkotania przy włączeniu zapłonu i skrzypienia fotela. Przebieg naprawy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Od początku. Oczywiście mój samochód jak zobaczył mechanika, to przestał trzeszczeć deską. No i jak wyjaśnić o co chodzi? Pan mechanik nie bardzo chciał rozbierać samochód nie słysząc, co mu dolega - nie dziwię się. Ale rozebrał. Winny okazał się element pod przednią szybą, stykające się plastiki. Dla mnie duużym plusem jest rozmowa z mechanikiem i wzięcie pod uwagę moich sugestii co do rodzaju dźwięku. Krótko mówiąc po wyjęciu liczników grzebaliśmy w środku razem próbując coś wymyślić. I udało się. Wyeliminowanie niepożądanego dźwięku było już chwilką, chociaż tu też plus za pomysł :) .

Terkotanie przy włączaniu zapłonu okazało się ustawianiem we właściwej pozycji nawiewu (Nie pokrętła oczywiście, tylko takiego małego elementu w środku). Wystarczyło posmarować, ale nie tu, gdzie było słychać... Ale udało się.

Fotel - wyjęcie, sprawdzenie połączeń, smarowanie (pożądne).

Refleksja - dałbym więcej punktów, gdyby było można. Zadowolony z obsługi w Gadimexie byłem zawsze. Od dzisiaj jestem zachwycony :) . Więcej nie piszę, bo jeszcze czytającym będzie lukier kapał z monitorów :D

pozdrawiam - jasiek

PostNapisane: Pt 18 lip, 2008 09:16 

Model:: GV XL7 2.0 TDi 16V
Ocena 10/10

Koszt : 1200 PLN

Czas: zostawiłem auto na cały dzień, teoretycznie przegląd trwał od 8 a o 12 już do mnie dzwonili z info, że można odebrać, czyli ok 4-5 godzin.

Kupiłem XL7 bez książki serwisowej. Kompletny przegląd po 50 tys km. Wymiana i/lub płynów, oleju, naprawa centralnego zamka, słowem przygotowanie Vitka do dłuższej trasy. Super profesjonalnie, miło. Polecam.

Krass

PostNapisane: Śr 10 wrz, 2008 08:41 

Model:: GV XL7 2.0 TDi 16V
Ocena 1/10

Koszt : za dużo

Czas: n/c

Niestety strasznie zawiodłem się na tym ASO. Poza podłączeniem auta do kompa niewiele przy nim robią. W zasadzie odsyłają do innych specjalistów bez postawienia jakiejkolwiek diagnostyki: w stylu radź se Pan sam. Widocznie mają za niską rentowność na bardziej kompleksowych naprawach a ich wiedza i szeroko opisywane na stronie www doświadczenie mechaników wątpliwe.

Krass

PostNapisane: Pt 03 paź, 2008 20:09 
Moderator

Ocena -

Czas : 15 minut

Wymiana klocków. Okazała się niepotrzebna - skończyło się na wyczyszczeniu i posmarowaniu pastą. W zasadzie ocena powinna być 10, bo pan mechanik przecież mógł wymienić i powiedzieć, że już był czas. Ode mnie kolejny duży plus.

pozdrawiam - jasiek

PostNapisane: Pt 06 lut, 2009 14:11 

Model:: Suzuki Swift
Byłem w tym ASO dziś. Jestem bardzo zadowolony.

Pojechałem wymienić wykładzinę w bagażniku zgodnie z kampania serwisowa. Jednocześnie założyłem sobie chlapacze. Dostałem 10% zniżki.

Poprosiłem o sprawdzenie tylniego zawieszenia, hamulców i przesmarowanie małej częsci od sprzęgła ktora powoduje niemiły efekt podczas jego wciskania.

Wszystko sprawdzili i zrobili elegancko.

Polecam to miejsce.

PostNapisane: Śr 18 mar, 2009 14:18 

Model:: Swift Special GS 2008
Marzec 2009
OCENA 08/10
KOSZT: 0 PLN

USŁUGA: Zgłosiłem się z delikatnym ściąganiem w prawo (połączonym z 2-3 stopniowym skrętem kierownicy) przy dynamicznym ruszaniu. Zostawiłem na dzień (na własne w sumie życzenie) w zasadzie w celu sprawdzenia czy wszysko ok, bo nie sądziłem, by ten "problem" naprawili. Posprawdzali, faktycznie stwierdzili, że nic widocznie złego się nie dzieje, i tyle. Fajny kontakt, sporo tłumaczyli co i jak (może mieli dyskomfort że nie udało się wyeliminować ściągania? :).

PostNapisane: Cz 09 kwi, 2009 13:11 

Model:: suzuki swift 1.3 2006r.
Ocena: 10/10

Wczoraj Mój Suzuczek :smok: był tam na montażu tylnich amortyzatorów firmy Kayaba. Obsługa, fachowa, rzetelna i skuteczna, na co mogłam się przekonać juz dziś, nie słysząc żadnego walenia w kole:))Wcześniej jazda była jak koszmar, jakby auto rozrywało!
Montaż nie był taki prosty, gdyż amory nie chciały pasować. Te zastępcze miały taką tulejkę i nie chciały pasować. W częsci oryginalnej tego nie było.Trzeba było podocinać, pospawać i pogimnastykować , aby pasowały. Fachowiec poradził sobie bezbłędnie:) Druga sprawa, że była pęknieta osłona amortyzatora. Na miejscu nie mieli, od innego auta nie pasowało, ale Pan pomyślał i wymyślił, żeby dać osłonę od motocykla :zdziw: Po małej rekonstrukcji zadziałało:) Ważny efekt, a ten osiagnięty :piwo: :piwo: Wczoraj również zmieniane były oponki na letnie w przyosiedlowym warsztacie, a tu nagle pytanie kiedy były zmieniane opony? UWAGA:ZAINTERESOWANIE AUTEM! Fachowiec zwrócił uwagę, ze mają nieprawidłowe ciśnienie i bez niczego zaczął naprawiać błąd poprzednika :D Padło pytanie o klocki, odpowiedź, że jeszcze są w wyśmienitym stanie:) Naprwadę super, warto skorzystać z ich usług!! Jest również zniżka dla Klubowiczów!
Mój koszt to 97zł montaż + komplet gumowych rur od motocykla 80zł (przydała sie tylko jedna, wiec jedna mam w zapasie, gdyby ktoś miał ten sam problem).

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez sysiunia1, łącznie edytowano 1 raz

sylwia

PostNapisane: Pt 10 kwi, 2009 20:21 
Moderator

Koszt : 900 PLN
Czas : 3,5 h

Przegląd po 3 latach/45 kkm

Wymiana oleju (własny), filtra, oleju w skrzyni, płynu chłodzącego, klocków hamulcowych (ferodo), przełożenie kół na letnie, regulacja drzwi, przegląd blacharski. Bez wymiany filtra powietrza, bo jeszcze się nadawał. Tym razem tak za bardzo nie wiem co się działo, bo raz że samochód nie stał na podnośniku a na stanowisku z kanałem. A poza tym zagadałem się z kolegą szahidem, którego suza stała na stanowisku obok. Ale z tego co widziałem, to było jak zawsze :) , czyli bardzo dobrze. I tak jak zawsze - wiem, że są tańsze serwisy, bo dzwoniłem i pytałem, ale wolę podjechać do niewielkiego Gadimexu niż do "fabryki", w której nawet nie można stać przy obsługiwanym aucie.

pozdrawiam - jasiek

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 22:31 

8/10

Lift nowej GV.
Sprawnie i z głową.

Generalnie Gadimex do najtańszych serwisow nienależy, lecz zdecydowanie zalicza się do bardzo solidnych, co równoważy nieco wyższe koszty.

Ostatnio edytowano Pn 04 maja, 2009 22:32 przez Czoboki, łącznie edytowano 1 raz

Pozdrawiam
Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)

PostNapisane: Cz 25 cze, 2009 18:15 

Model:: inny
przeglad GV XL7 po 75 tysiecy... akcja odbyla sie wczoraj...

ocena... 9/10 w sumie powinienem dac 10/10 ale po co rozpieszczac :D

olej mialem swoj... 5 litrow Castol Magnatec... cos mi sie pomylilo ze wchodzi do mojego silnika 5,5 litra, okazalo sie ze 6,2 ale nie dolewalismy...

odszedl mi koszt oleju, ktory w ASO kosztuje 51 zl za litr!!! TROCHE za duzo...

wysoka ocena jest za to ze byly robione rzeczy ktore mialem pierwszy raz robione podczas przegladu jakiegokolwiek samochodu... zaczeli od sprawdzenia czy dzialaja wszystkie swiatla, kierunkowskazy... wymieniony plyn chlodzacy w zbiorniku wyrownawczym... sprawdzone i wyczyszczone hamulce, olej w mostach... sprawdzona zbieznosc, ustawienie swiatel... nasmarowane wszystkie zamki, zawiasy, kable... wyprostowana ta licha plastikowa oslona przodu oraz podluznica (chyba tak sie ta czesc nazywa) kolo skrzyni biegow ktore zostaly lekko pogiete podczas przejazdu przez fajny teren miesiac temu... niestety w blocie bylo troche kamieni... sprawdzone filtry ale byly nowe wiec nic nie trzeba bylo z nimi robic.. standartowo wymieniony filtr oleju... niestety doszedl koszt wymiany paska klimatyzacji... caly byl popekany... koszt 239 zl... eh... dokupilem takze dwie spinki do nadkoli za 8,89 sztuka!!! kawalek plastiku...

calkowity koszt przegladu ze znizka klubowa 650 zl... bez oleju ktory mnie kosztowal 150 zl... bez paska i spinek koszt przegladu 75tys wyniosl by mnie 400 zl plus 150 olej... bardzo jestem zadowolony z tego serwisu... takze wczoraj dowiedzialem sie ze opony nad zakupem ktorych mysle (bfg at 235/70/16) wejda spokojnie... szef serwisu na takich jezdzi...

bardzo duzy plus za to ze przez cale 2,5 godziny moglem stac kolo samochodu i doslownie wszedzie zagladac, pytac, pokazywac palcem... ze tez jeszcze mnie tam chca obslugiwac :D

PostNapisane: Pt 26 cze, 2009 08:21 
Wiceprezes Stowarzyszenia
Moderator

Model:: Inny 4WD
szahid, nie zgraliśmy sie w fazie, ja byłem w gadimexie na przeglądzie po 60 tys. w poniedziałek.... :)

Koszt przeglądu: 1600 zł, wszystkie filtry, oleje no i klocki hamulcowe oryginalne - prawie 500 zł... :zly:

Rabat na klub sami doliczyli, nie upominałem się... :one:

Ocena: 10/10 (ja rozpieszczam, a co mi tam... :) )

Pozdrawiam, Jarek.

PostNapisane: Pt 26 cze, 2009 08:31 

:D :D :D
Ja byłem tam wczoraj. Wracałem z zawieszeniem do fabrycznego. Ocena jak zwykle 9/10 bo zawsze może być lepiej ;)

Ostatnio edytowano Pt 26 cze, 2009 08:32 przez Czoboki, łącznie edytowano 1 raz

Pozdrawiam
Marek

PostNapisane: Pt 10 lip, 2009 10:27 
Moderator

Ocena : bez oceny
Czas : 30 minut

Podjechałem tydzień temu, z piszczącymi hamulcami. Miejsca nie było umówiłem się na dzisiaj. Stękanie koła i piszczenie na prostej. Winny klocek hamulcowy (wymiana niedawno na przeglądzie w Gadimexie). Pan Mechanik wszystko rozebrał, wyczyścił, posmarował, złożył. Bez oceny, bo mimo wszystko uważam, że to poprawka po przeglądzie, chociaż absolutnie nie mam żadnych pretensji do wymiany wcześniejszej.

pozdrawiam - jasiek

PostNapisane: N 12 lip, 2009 13:51 

Model:: Grand Vitara 2.4 De Luxe
Koszt: 302 PLN
Czas: 40 minut

Przegląd po 1000 km. Wymienili mi olej, filtr oleju, sprawdzili opony, światła, zamki itd.
Aha - dowiedziałem się jak ustawić automatyczne zapalanie/gaszenie świateł mijania.
Niby mała rzecz, a cieszy, w instrukcji ze świecą tego szukać. Polecam wszystkim !
Pozdrawiam. Arek.

PostNapisane: Pn 20 lip, 2009 11:15 

Model:: GV 2.0 De Luxe, 2006, 5D
Ocena: 7,5/10
Koszt: ~950 PLN
Czas: 1,5 dnia

Pierwsza wizyta w Gadimexie. Pojechałem przede wszystkim ze skrzypiącym fotelem kierowcy + dziwnym gwizdem w określonych prędkościach obrotowych.

Co na plus:
+ fotel porawiony w ramach gwarancji - teraz cisza!
+ "gwizd" pochodził od ozdobnego elementu na koncówce tłumika, założone przez poprzedniego właściciela (co ciekawe w ASO), po usunięciu końcówki - nareszcie dźwięk taki jaki powinien być!
+ szczegółowe i wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania
+ jak dla mnie kameralna atmosfera (mimo, że niektórzy mogą mieć wrażenie, czy to jest naprawdę Autoryzowana Stacja)

Co na minus:
- prosiłem o weryfikację pracy hamulca ręcznego, auto miało przegląd 1000km temu - ale dla mnie hamulec nie był odpowiednio wyregulowany...Gadimex wyregulował hamulec - ale "przy okazji" dokonano przeglądu hamulców tylnych - kwota coś ok. 95zł...wcześniej nie byłem pytany o akceptację takiego kosztu...dla mnie trochę dziwne, bo auto miało przegląd 1000km temu, jest na gwarancji i teraz przy regulacji ręcznego dochodzi koszt przeglądu / czyszczenia hamulców?
- brak jakiegokolwiek rabatu nawet wspominając o KSP, (tłumaczono, że za pierwszym razem, to "nie fair" wobec innych klientów) - trochę dla mnie dziwne, bo ja mam podejście mając doświadczenia w sprzedaży - że najważniejszy jest pierwszy kontakt. Dodatkowo zdecydowałem się na montaż metalowej osłony silnika co spowodowało łączny koszt ~ 950zł...i dlatego liczyłem na jakiś (chociaż symboliczny rabat)...
- niestety to ja musiałem dzwonić do ASO i sprawdzać aktualny status: kiedy mogę odebrac auto?....wyjaśniliśmy to sobie poźniej z Panem Witkiem i dlatego traktuję to bardziej jako mały - lecz jednak wciąż - minus

Podkreślam, że nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości wykonanej usługi, ale nie ukrywam, że jestem przyzwczajony do ponadstandardowego poziomu obsługi klienta w ASO (np.: jeden z aktualnie używanych przeze mnie samochodów ma tego samego doradcę serwisowego od 4 lat i zawsze jako gratis mam autko odkurzone w środku i mozliwość - gratis! - odebrania z pracy i dowiezienia samochodu do ASO)...

Na pewno tam wrócę i liczę, że ocena będzie szła w górę z czasem i kolejnymi wizytami!

pozdrawiam

PostNapisane: Wt 21 lip, 2009 07:43 

Model:: SX4 4WD 1,6 Premium
Ocena: 9,5/10
Koszt: 252 zł
Czas: godzina

Byłem z pierwszym przeglądem SX4 (po 1000 km). Wszystko ich - olej (4,2l Shell Helix Ultra 5W40 za 210 zł) oraz filtr oleju (42 zł). Reszta za darmo i nie wymieniona na fakturze.

Samochodem zajęli się punktualnie, jak umówiliśmy się telefonicznie wcześniej. Szybko i sprawnie, pozwolili pogadać z mechanikiem i przyglądać się pracy mechanika, o ile nie będę mu za mocno wchodził pod nogi. Pan mechanik chętnie i szczegółowo odpowiadał na moje pytania.

Pytanie o zniżkę dla stowarzyszenia - "za pierwszym razem to ciężko, ale następnym to tak". Szkoda... Dlatego odjąłem 0,5 punkta.

Ostatnio edytowano Wt 21 lip, 2009 14:10 przez WitekT, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz 05 lis, 2009 10:06 

ocena: 10/10
koszt: 1078 brutto
czas: 9:30-14:00

przegląd po 90 tysiacach (XL7) plus: wymiana opon, 2x spinki, żarówka

olej mialem swój...

filtr oleju..................66zl
olej do skrzyni........144zl
płyn chlodzący........111zl
płyn hamulcowy........27zl

pasków nie trzeba było wymianić (zostały na poprzednim przeglądzie)... wszystkie filtry sprawdzone (brak potrzeby wymiany, tak jak oleju w mostach)... jak zawsze robią więcej niż jest "przykazane" w wykazie czynności serwisowych dla danego przeglądu...

kolejny raz jestem bardzo zadowolony...

PostNapisane: Cz 14 sty, 2010 15:51 

Model:: SUZUKI GRAND VITARA 2.4
Ja moi drodzy nie wiem jak się ustosunkować do rzetelności serwisu GADIMEX, poniżej opiszę dlaczego.

W tym serwisie robiłem 3 przeglądy Swifta SPORTa z 2007r..Po 60.000km, 75.000km i raz "AKCJA ZIMA". Wszystko ładnie, pięknie. Przy okazji drugiej wizyty stwierdzono zużycie tarcz hamulcowych i klocków. Zalecono wymianę za jedyne 1836zł za komplet tarcz i klocków oryginalnych ma się rozumieć bo zamienników nie ma na rynku. Dbam o autko i skoro ASO mówi wymieniać to wymieniam. Drogo ale jak mus to mus.

Problemy zaczeły się po przeglądzie po przebiegu 75.000km. Cena standard, obsługa standardowo bardzo miła ale...Kiedy przyjechałem po autko powiedziano mi, że coś było nie tak w momęcie jak serwisant chciał wprowadzić autko na warsztat. Podobno samochód nie chciał odpalić. Sugerowano mi, że akumulator wyciągnął nogi. Bardzo mnie to ździwiło ponieważ nigdy nie miałem problemów z akumulatorem. Zacząłem wypytywać więc o co chodzi i powiedziano mi, że że mam spróbować odpalić auto i jeżeli odpali to wszystko jest ok...Dziwne pomyślałem, spróbowałem, odpaliłem i odjechałem zapominając o sprawie. Jednak na początku grudnia, będąc daleko od domu nagle auto, a dokładniej akumulator, odmówił posłuszeństwa. I to nie po jakiejś mroźnej nocy tylko w połowie dnia na rozgrzanym silniku gdzie nic wcześniej nie wskazywało na padnięty akuś...Wezwałem ASSISTANCE i BUSTER rozwiązał problem przy czym fachowiec, który przyjechał na miejsce stwierdził, że to nie pierwszy akumulator w tym aucie i napewno starszy niż sam samochód...?!?!?Zdębiałem ale przepuściłem to przez palce, że tak powiem. Niestety sytuacja powtórzyła się jeszcze 5 razy w ciągu następnych kilku dni...skończyło się na lawecie i wizycie w ASO w Chorzowie (Zielony Zaułek). Na miejscu stwierdzono zgon akumulatora w dwu letnim samochodzie bez jakich kolwiek "upgradów" elektronicznych...Kupiłem nowy akumulator i podziękowałem za spieprzone święta.

Podsumowując mam ogromny żal do sewisu GADIMEX o błache potraktowanie sprawy problemu z akumulatorem, który pojawił się podczas wizyty w ASO, i który doprowadził w końcu ( po bardzo krótkim czasie od wyjazdu z serwisu ) do całkowitego unieruchomienia auta.
To bardzo dziwne i podejrzane, że auto przyjeżdża "zdrowe", a wyjeżdża "chore"...Coś niedobrego po prostu misiało się TAM stać podczas tego ostatniego przeglądu.
Dlatego też była to ostatnia moja wizyta w tym serwisie mimo iż początkowo byłem bardzo zadowolony z jego usług.

Pozdrawiaju!

SSS

PostNapisane: So 20 lut, 2010 18:52 

Model:: SWIFT GS SPECIAL

Koszt : 432 PLN

Czas - przegląd trwał 2,5h

Przegląd : po roku (14700 przebiegu) + przegląd nadwozia i podwozia

Wymieniono filtr oleju, olej (miałem swój Mobil 5W50) i żarówkę oświetlenia kabiny
dodatkowo zgłaszałem :
piszczące sprzęgło (wymiana pompy sprzęgła)
trzeszczące zawieszenie ( smarowanie gum stabilizatora)
coś mi stukało pod deską ( usztywnili panel sterowania ogrzewania)
piszczące hamulce ( wszystko wyczyścili i nasmarowali)

Wszystko było OK. Pan mi wytłumaczył co zrobili i dlaczego.
Świetni fachowcy. Polecam
:D

KD

PostNapisane: Wt 20 kwi, 2010 10:22 
Moderator

Ocena : 10/10
Koszt : 667 PLN
Czas : 2,5 godziny

Przegląd liany po 4 latach. Zrobione to co powinno być zrobione, olej mój. + wymiana filtra powietrza, którego rok temu nie trzeba było wymieniać. Przegląd blacharski ujawnił problem na tylnych błotnikach :/ , na szczęście problem w fazie początkowej.

Nie mam zastrzeżeń. Szybko, sprawnie, miło, sympatycznie. Pogadać można :)

pozdrawiam - jasiek

PostNapisane: Wt 20 kwi, 2010 16:14 
Wiceprezes Stowarzyszenia
Moderator

Model:: Inny 4WD
A ja byłem wczoraj z kontrolką ostrzeżenia o wtrysku...Przyjechałem w poniedziałek, po uprzednim telefonie, że tylko podepnę się do komputera i sprawdzimy, co się dzieje, a na naprawę umówię się później... :)
Okazało się uszkodzenie przewodów ciśnieniowych od filtra cząstek stałych :zly: , przewody w serwisie są, 1 godz. odczekania żeby silnik ostygł (przewody przy układzie wydechowym) i 40 minut wymiana na poczekaniu, pomimo napiętych wcześniej zgłoszonych prac serwisowych... :zdziw:

P.S. I wcale nie mówiłem, że jestem viceprezesem!!! :one:

Pozdrawiam, Jarek.

PostNapisane: Śr 21 kwi, 2010 09:22 

przeglad XL7 po 105 tysiacach... 12 kwietnia 2010r

ocena 10/10
cena: 1200 zl z moim olejem.
czas: 8:30-13:30

Wysoki koszt przegladu spowodowany jest wymiana swiec (128zl sztuka). Kilka malych rzeczy naprawionych zgloszonych przy oddawaniu auta. Jak zwykle moglem krecic sie kolo auta, jak i wejsc do kanalu. Przy okazji bylo mi dane poznania jednego z naszych forumowiczow :)

Jarku... ja takze kilka razy mialem okazje przekonac sie o ich podejsciu do klienta... ostatnio mialem male problemy ze sprzeglem, podjechalem tak jak ty, i po 20 minutach wszystko bylo cacy :D serwis jak najbardziej godny polecenia... co do terminow, teraz to 3 tygodnie.

PostNapisane: Cz 22 kwi, 2010 17:24 

Model:: sx4
ja moge ocenic ten serwis pozytywnie. Mila i szybka obsluga. bezproblemowy kontakt. Dlugoletni pracownicy - to duzo.
Jednakze prawdziwa ocene mozna wystawic w przypadku powazniejszej awarii (a takiej mam nadzieje nie miec :sylwester: )
na razie jest 1:1 tzn nie usunieto mi problemu drzacej i halasujacego drazka zmiany biegu - zaproponowane rozwiazanie uniemozliwialo lekka zmiane biegow i musialem wymyslic swoj patent :one: - z drugiej strony w prosty sposob usuneli mi trzeszczenie wydobywajace sie z podszybia!
koszty - tutaj zawsze moze byc lepiej :043:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1