Teraz jest Śr 21 lis, 2018 05:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 25 mar, 2009 21:21 

Model:: ignis ddis 2004
Auto Durczok
43-100 Tychy
ul. Wejchertów 20
tel. (32) 327 37 37
http://www.autodurczok.pl

Salon / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ocena: ?/10

Nie polecam wizyty w tym serwisie, mam niedobre doświadczenie. Wymieniałem u nich turbosprężarkę, a przy okazji prosiłem o sprawdzenie przyczyny przegrzewanie silnika. Przy odbiorze nie potrafili mi powiedzieć nic konkretnego. Mojej rozmowie z szefem serwisu przysłuchiwał się Pan Durczok i zainteresowany pojechał ze mną na jazdę próbną, chodziło między innymi też o lekkie ściąganie w lewo. Skończyło się na umówieniu się na diagnostykę na poniedziałek ale wstępna ocena przyczyny przegrzewania brzmiała na 99% uszczelka pod głowicą, wyceniono od razu na 1000 zł razem z planowaniem głowicy. W poniedziałek zgodnie z umową podstawiłem samochód na diagnostykę, walczyli cały dzień i nie mieli nawet czasu do mnie zadzwonić. We wtorek ja rano do nich dzwonię, Pan Durczok zaprosił mnie do warsztatu, szeroko opowiadał co zostało zrobione ale niestety brak rozeznania przyczyny przegrzewania silnika. Mechanik wykluczył uszczelkę pod głowicą. Samochód został na kolejny dzień na testy. W środę o 14 zadzwonił do mnie szef serwisu z informacją, że samochód sprawny do odbioru. Na pytanie o przyczynę wykręcił się, że sprawę prowadzi szef. Po przyjeździe zostałem poinformowany, że przyczyną była awaria pompy wodnej, która została wymieniona. Wymiana 180 zł + pompa 290 zł, zmroziło mnie, bo już wcześniej podejrzewając awarię pompy zacząłem taką obserwować na allegro za 98 zł w promocji. Utargowałem 50 zł, wyraziłem swoje niezadowolenie a w odpowiedzi Pan Durczok powiedział, że już mnie nie będą obsługiwać. Poczułem się jak na filmie Miś, brakuje tylko zdjęcia na tablicy. Poprosiłem jeszcze o gwarancję pompy, oczywiści nie potrafili mi jej dać, mam się jutro zgłosić, sprawdzę wtedy co to za producent sprzedaje takie drogie pompy. Tak więc ostrzegam przed kontaktami z serwisem Durczok w Tychach.

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez nal_and, łącznie edytowano 2 razy

Strefa czasowa: UTC + 1