Teraz jest So 21 lip, 2018 21:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 21 lut, 2009 19:07 

Model:: suzuki swift 1.3 GLX
Abexim
01-378 Warszawa
ul. Połczyńska 10
tel. (22) 533 11 11 wew 139
http://www.abexim.pl

- / Mechanika / -

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez jano_3, łącznie edytowano 5 razy

PostNapisane: So 07 mar, 2009 11:57 

Ocena: ?/10

Jestem po przegladzie

na +
bardzo sprawnie i rzeczowo oraz fachowo
zadnych problemow nie robili zadnych wpisow ze mialem swoj olej

na -
brak mozliwosci podgladu na serwis (dla mnie to dziala bardzo zle na wizerunek serwisu ale taki ich wybor)

poza tym przesmarowany wysprzeglik ponoc byl zabrudzony i dlatego skrzypialo (pisalem gdzies o tym na forum). Zostalo mi 100ml oleju :)

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez jano_3, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 10:41 

Jestem po przegladzie. Koszt 357zl (razem z kosztem przegladu nadwozia i podwozia ale z olejem ktory sam przywiozlem).

Wzialem olej castrol edge pan powiedzial ze jesli chce to zaleje ale nie ma za dobrego zdania o castrolu bo wczesniejsze (ja mialem castrol edge wiec pan powiedzial ze nie mial z nim do czynienia) wyzeraly silnik .

Kolejna rzecz przeglad lakierniczy wykonany a autko oddane brudne ciekawe jak ocenilistan lakieru i ewentualne uszkodzenia .Nie zebym sieczepial ale za te dodatkowe 60zl to moznaby oplukac to auto.

Brak mozliwosci podejrzenia tego co sie dzieje na warsztacie.

Dalem banke 4l i nic nie zostalo na moje pytanie czemu wlano 4l jak wszedzie jest napisane ze wchodzi 3,9l pan powiedzial ze 100ml nie robi roznicy a ze oni dlugo czekaja zeby wszystko scieklo.

Przesmarowano sprzeglo.

Podejrzliwie zajrzalem pod spod auta filtr oleju wyglada na wymieniony, ale co mnie troszke zdziwilo to suchutka miska olejowa w okolicy korka.Tak jakby wogole nie byl odkrecany. Wysysarka raczej nie robili bopodkladka podkorek jest zafakturowana. Na fkaturze jest zmywacz wiec mysle ze po prostu wytarto miske i taka mam nadzieje.

Pozdrawiam!

Aha zapomnialem nie obylo sie bez wpisu w ksiazke gwarancyjna jaki olej zalalem. Czy ma to wplywa na gwarancje?

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Śr 17 mar, 2010 13:42 

Model:: inny
Ocena: ?/10

Kompletnie nie znają się na autach 4x4, choc w salonie co innego starają sie wmówić klientowi (według nich wszystko bylo ok, a okazalo sie ze przedni most byl zmielony... tu wielkie podziękowania dla serwisu GADIMEX)... blacharsko także chcieli mi wcisnąć kit, który dzieki rzeczoznawcy został obalony. Oni dopiero uczą sie Suzuki... kolejna sprawa to taka, ze ich wiedza o autach sprzedawanych przez Suzuki w Polsce jest... eh... według nich moje auto jest importem z USA, bo w naszym kraju nigdy takie nie było sprzedawane... jedyny plus, ktory zeby byc obiektywnym muszę dodać, to to, ze mogłem caly czas być przy aucie na hali.. dlatego wiem o czym pisze...

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez szahid, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So 31 mar, 2012 14:10 

Zglosilem wyciek ze skrzyni biegow. Okazalo sie, ze cieknie czujnik. Uszczelniono. OLEJ NIE ZMIENIEONY A TYLKO DOLANY!!! NA PRZEGLADZIE W INNYM SERWISIE WYSZLO, ZE W SKRZYNI BYLA WODA!!! Duzy - dla panow z Abeximu. Przy takim czyms w serwisie na Towarowej powiedzieli mi, ze trzeba bylo wymienic caly olej.

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

Strefa czasowa: UTC + 1