Teraz jest Wt 25 wrz, 2018 12:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 19 lut, 2009 01:12 

Model:: SS/SSS/E46 Cd
IdeaAuto
42-200 Częstochowa
Al. Wojska Polskiego 17/19
tel. (34) 366 35 72
http://www.ideaauto.pl

- / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez Hellsin, łącznie edytowano 2 razy

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D
Były moderator forum - podziękowałem wraz z 17.03.2011

PostNapisane: Cz 19 lut, 2009 01:18 

post pod postem ale w sumie już 2 razy było auto tam na wizycie :)

Najpierw SSS po małej przygodzie z maluchem pojechał do blacharnio lakierni ( DML ).
Usługę oraz późniejszą korektę oceniam na 9/10

Dziś wrócił bogatszy o jeden mały gadżet.
Na początku umawialiśmy się że koszt nie przekroczy 300 zł ( Pan tak pi razy oko strzelił przy wycenie że powinno być 250 zł ).
Dziś przy odbiorze był inny Pan i powiedział ponad 300 zł ... tak się nie robi ...

Dodatkowo została zareklamowana felga ... nie wiadomo czy Zabrze za to nie odpowie jak SMP tego nie uzna ... oraz aku był zareklamowany, ale tylko w serwisie ... :/
Auto stało od poniedziałku aż do dziś ... i tak nie było potrzebne ale jednak ...

Ocena : 7+/10

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D

PostNapisane: Śr 16 gru, 2009 20:20 

kolejna wizyta, już jakiś czas temu w związku z akcją pasy ( to samo co wykładzina bagażnika tylko 2 raz, bo wcześniej Suzuki o tym nie wiedziało ).
Tu nie mam zastrzeżeń.

W między czasie została naprawiona mała pamiątka.
Niestety z odzyskaniem części karaskam się do dziś ... a minęło już 1,5 miesiąca ... ale o tym w innym temacie.

Wszystko było by ok ale ... niestety uszkodzeniu uległa wykładzina wyściełająca bagażnik ... wygląda z jednej strony od spodu ( na szczęście ) jak by dać ją psom ... tak samo nie było jednej gumy ze zderzaka na przychodzącą klapę, szef nawet wzruszył tylko ramionami ...
Małe rzeczy ale wnerwiają ...

Ocena: 2/10

PostNapisane: N 15 sty, 2012 22:06 

Model:: Jimny
Ja robiłem przegląd po 15 tys. Ogólnie przegląd jak przegląd. Coś o serwisie można tak poważnie powiedzieć gdy się tam coś naprawia, a nie wymienia olej i smaruje zamki w drzwiach...
Postaram się obiektywnie:
1./ Obsługa bardzo miła.
2./ Wszystko co miało być zrobione zostało zrobione (patrz wyżej ;) )
3./ Szkoda że to tyle kosztuje - no ale to tak wszędzie w ASO
4./ Minus - panowie nie wiedzieć czemu dopompowali mi powietrze w kołach
z 1,6 i 1,8 na 2,5.... (masakra).

PostNapisane: Wt 31 sty, 2012 18:11 

Model:: Jimny
Małe uzupełnienie do poprzedniego.
W ubiegłym tygodniu (25 I) zadzwonił do mnie pan z serwisu pytając, czy to ja
umieściłem w/w wypowiedź na forum. Następnie wyraził swoje głębokie ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji i pytał czy można jakoś zadośćuczynić.
Ponieważ od zamieszczenia ostatniego posta okazało się również, że poziom wymienionego oleju przekracza znacznie poziom max. - pan z serwisu - jak się okazało kierownik tegoż zaproponował abym przyjechał.
Następnego dnia pojawiłem się w serwisie, gdzie zostałem niezwykle mile przyjęty, poziom oleju został sprawdzony a następnie (wg zapewnienia kierownika serwisu) wymieniony na nowy (na marginesie - tu się udało wstrzelić - bagnet pokazuje obecnie max). Na koniec wizyty otrzymałem upominek w postaci dużego pudełka naznaczonego logiem Suzuki zawierającym kosmetyki samochodowe wersja zimowa.
Na pytanie czy serwis mógłby coś dla mnie zrobić stwierdziłem, że owszem - rozważam montaż świateł jazdy dziennej. Po chwili uzyskałem informację, że owszem istnieje taka możliwość - koszt świateł ok 180 zł, montaż oczywiście gratis, jednakże co do szczegółów porozumiemy się w poniedziałek, ponieważ trzeba ustalić szczegóły montażu (światła idealnie pasują do Swifta, niestety już nie tak idealnie do Jimnego - mowa tu o miejscu w zderzaku - tam gdzie montuję się światła przeciwmgielne).
Wielce ucieszony tak korzystną ofertą, doprowadzeniem ilości oleju do zalecanego poziomu oraz samym zainteresowaniem ze strony serwisu opuściłem przybytek Suzuki Częstochowa.
Tu warto nadmienić, że gdy wcześniej pytałem o montaż w/w świateł usłyszałem: światła 250,- montaż ok. 250.
Łyżką dziegciu okazało się porozumienie co do szczegółów montażu:
światła 180,- specjalne uchwyty mocujące 150 zł za komplet, montaż gratis...
Moja subiektywna ocena:
- usługa podstawowa 2/10
- obsługa 10/10
- reakcja na zaistniałą sytuację 10/10
- "zadośćuczynienie" ....

Strefa czasowa: UTC + 1