Teraz jest Śr 18 lip, 2018 09:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 09 paź, 2007 07:25 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
Auto-Porada
02-495 Warszawa
Al. Jerozolimskie 236
tel. (22) 662 65 50
http://www.autoporada.pl

- / Mechanika / Blacharstwo

------------------------------------------------------------------------
<font color="#009933">ZANIM NAPISZESZ PRZECZYTAJ !!! </font color>
------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowano Cz 01 sty, 1970 01:00 przez chiron, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: Cz 11 paź, 2007 14:34 

Model:: KZJ95 2" AT
Luty-2007

OCENA: 1/10

KOSZT: 0

Przyjechałem, aby obadać sprawę napraw gwarancyjnych i zorientować się w cenie zapinek do błotników.
Generalnie powiem tak - zlali moje pytania i zastanawiam się, czy warto tam jeszcze się wybierać.

Ich podejście do klijentów zostało po tym jak zajmowali się Ś.P Daewoo.

[ Dodano: Czw 11 Paź, 2007 15:35 ]
Kolejna wizyta w Auto Porada :)
19 marzec 2007

Ocena 5/10

Koszt 276PLN

Wizyta dotyczyła zapalających się przy jeździe do przodu świateł wstecznych. Moja diagnoza - czujnik. Diagnoza majstra - przewody.
Ok, to też brałem pod uwagę. Rozebrali, stwierdzili na oko, że to musi być wina przewodów od haka. Ich podłaczenia to głównie szybko-złączki i kostka w tylnym zderzaku. Wszystkie elementy albo powymieniali i zaminili na lutowane. Zobaczymy jaki będzie efekt.

Inne sprawy nie zwiazane z naprawą.
Obsługa była miła , kanciapka dla klientów ciemna i ponura, trochę starych gazet, bez herbaty lub kawy
No i o zapłacie innymi metodami niż gotówka to nigdy nie słyszeli

Zobaczymy jaki będzie efekt naprawy bo za "lokalizację usterki" - na oko policzyli 180.

[ Dodano: Czw 11 Paź, 2007 15:36 ]
No i tak, jak się spodziewałem :zly: , naprawa na oko jest do D.....,

wysiadam z auta i widzę znowu palą sie wsteczne.

W poniedziałek jadę zrobić z nich wiatrak. :zly: Banda partaczy Auto Porada.

Ocena 0/10

No i klapa, chłopaki popatrzyli, popatrzyli i z rozbrajającą szczerością powiedzieli, że nie wiedzą gdzie może być spięcie. A całego samochodu to nie chcą wybebeszać (boją się że popsują), bo litry wody wylali i spęcia nie bylo :| .

I jeszcze coś mi się wydaje, że z zapiętym napędem jeździli po asfalcie, bo jak odbierałem to napęd był dołączony.

Chyba powinna być zmiana nazwy z "AUTO PORADA" na "AUTO NIEPORADNOŚĆ" :587:

było Suzuki, jest Toyota
:-D

PostNapisane: Pt 12 paź, 2007 16:39 
Redaktor Naczelny
Moderator

Model:: GV 2,0 DeLux
czerwiec 2007
akcja bezpieczne wakacje - 0zł
montaż blokady skrzyni biegów 750zł (po rabacie -10%, 675zł)

ocena 8

Dodzwoniłem się bez problemu, potem jeszcze raz, zmieniłem termin, bez problemów.
Przegląd wakacyjny to standart, zwłaszcza jak samochód ma 1000km przebiegu.
Blokadę zaproponowali w cenie nieco niższej niż warsztat zajmujący się montażem takich zabezpieczeń.
O umówionej godzinie czekało miejsce w warsztacie, w zapowiedzianym czasie zdążyli zamontować blokadę. Auto dostałem umyte. :D
Nie mam zastrzeżeń do wykonanej usługi, wszystko działa :)
Rabat na części i usługę 10% zastosowano przy pierwszej wizycie.
Minus za poczekalnie, nie bardzo było co tam robić :|
Płatność tylko gotówką

PostNapisane: Wt 09 wrz, 2008 12:36 

Model:: Suzuki Swift
Byłem zrobić przegląd po 15tys. km.

Jednocześnie miałem problem z pedałem sprzęgła. Trzeszczał i coś ocierało jednocześnie. Jeden z Panów obsługujących klientów podszedł i posłuchał. Na oko stwierdził, że to wysprzęglik.

Przegląd zrobili, wysprzęglik wymienili (pedał działa teraz idealnie).
Moje wrażenie bardzo dobre. Nie wpisali mi tylko do książki serwisowej wymiany sprzęgnika wiec będę musiał się przypomnieć przy okazji.

Generalnie z mojej strony plus.

PostNapisane: So 05 gru, 2009 12:53 

Model:: Swift 1,3 5dr Swift RC 1:10
Witam. Chciałbym odnowić temat serwisu "Auto-Porada", gdyż dzisiaj przeszedł on samą siebie. Ich zachowania nie da się ocenić, jest to poza wszelką skalą i granicą człowieczeństwa.

Otóż właściwie z serwisu korzystam z konieczności, jakieś 2,5 tygodnia temu miałem wypadek Swiftem, samochód zakwalifikowany do kasacji. Wczoraj zadzwoniłem i umówiłem się na odbiór auta dzisiaj na 11., gdyż osoba rozmawiająca ze mną (nie będę podawał nazwiska) powiedziała iż jeżeli go do wtorku nie zabiorę to będę musiał płacić za parking. Ok, przyjechałem na miejsce. Proszę o wydanie samochodu. Ochroniarz odpowiada, że nie, bo dostał przed chwilą rozkaz od "kogoś" i ma zakazane wydanie tego samochodu. Laweta już stała i czekała. Przyjechałem z drugiego końca W-wy na umówiony odbiór MOJEGO samochodu i nie można ???

No cóż, udałem się do właściwego serwisu, oczywiście nieczynny, cieć nic nie wie, nie zna nikogo, do nikogo nie ma telefonu. Udałem się do salonu. Oczywiscie obsługa nic nie wie. Zawołali właściciela, P. Poradę, który oczywiście nie chciał rozmawiać, a w momencie kiedy ktoś chciał zakupić samochód to natychmiast wyszedł. Udało sie jakoś porozmawiać, choć to trudno nazwać rozmową. Powiedział, że nie można i już. A po pytaniu dlaczego powiedział żebym sobie w poniedziałek przyjechał. Mam jeszcze raz płacić po 30 zł za taksówkę i zapylać ze złamaną ręką (zresztą po wypadku) aby odebrać samochód. Po dalszej dyskusji "wyjechał" mi, że trzeba za parking zapłacić. Nikt nigdzie tego nie mówił, Pan z obsługi parkingu i z którym się umówiłem mówi, że nie musimy jeszcze zapłacić. Ale oczywiście, jakbym zapłacił 850 zł za parking to natychmiast papiery się znajdują i można wszystko załatwić. A właściciel to typowy cham, bezczelny, cyniczny, arogancki i patrzący tylko na czubek swojego nosa. A za stanie samochodu do poniedziałku oczywiście trzeba zapłacić dodatkowo.

Odradzam każdemu, oni są mili tylko jak kupujesz samochód, później tylko mieszają Cię z błotem.

Strefa czasowa: UTC + 1