Teraz jest Śr 21 lis, 2018 21:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 20 gru, 2011 01:18 

Model:: Citroen C5 :P
hmmm.. no w sumie racja. niby teraz zimy nie ma, ale jak przymrozi to się będzie korzystać cały czas ;)
a z tempomatu to ja wiem czy w ogóle potrzeba mi będzie....? :hmm:

Nieznajomy nie był stary, ale włosy miał prawie zupełnie białe. Pod płaszczem nosił wytarty skórzany kubrak, sznurowany pod szyją i na ramionach. Kiedy ściągnął swój płaszcz, wszyscy zauważyli, że na pasie za plecami miał miecz.

PostNapisane: Wt 20 gru, 2011 04:24 

Model:: brak
Tempomat zawsze może się przydać, maty grzewcze założysz sobie sam http://moto.allegro.pl/maty-mata-grzewc ... 75518.html

PostNapisane: Wt 20 gru, 2011 14:02 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: Ignis Sport
adamov2 napisał(a):
ESP pewnie sprzedawca pomylił z EPS ;)

ulubiona pomyłka :D

Baleno GS > Ignis Sport

PostNapisane: Wt 20 gru, 2011 16:48 

Model:: Suzuki Swift S1300 ;-)
WES82 napisał(a):
hmmm.. no w sumie racja. niby teraz zimy nie ma, ale jak przymrozi to się będzie korzystać cały czas ;)
a z tempomatu to ja wiem czy w ogóle potrzeba mi będzie....? :hmm:

Ja np. z podgrzewanych foteli ostatnio korzystam namiętnie :D Nawet jak jest te -3 stopnie tylko to zanim się auto nagrzeje to mija sporo czasu a podgrzewany fotel już po minucie cieplutki i się tak nie marznie :) A z tempomatu to pewnie rzadko bym korzystał

Swift 1.3 8v 97" --> Baleno 1.6 "01 --> Swift 1.3 Gti 94" ==> Swift Super 1300 ;-)
Suzuki Swift Sport "08
Suzuki Grand Vitara "09
http://www.rd.siec2000.pl/av.jpg

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 11:50 

Model:: GS-było, jest Rolka E12 D4D, YarisVVTi, YarisD4D
Witam!!

Z nowym rokiem nowe postanowienie, czas zmian oby na lepsze...
Rozglądam się za innym autkiem, no i pomyślałem o używanym swifcie.

1. Który silnik byście mi polecili? diesla 1,2, benzynę 1,3 czy 1.5? Chciałbym lepszych doznać z jazdy niż w baleno 1.3, no i z ekonomią też muszę się liczyć bo baleno ma spory apetyt przy mojej nodze.

2. Kupować sprowadzony czy z polskiego salonu? Widzę że większość z Was poleca krajowe, ale jak czytam listę zmian tego Pana to się zastanawiam czy warto cyt:"W OSTATNICH 2 MIESIĄCACH ZOSTŁO WYMIENIONYCH MNUSTWO NOWYCH CZĘŚCI NA KWOTE PONAD 2 TYS ZŁ NP. KOMPLET PRZÓD TYŁ TARCZE , KOMPLET PRZÓD TYŁ KLOCKI , KOMPLET PRZÓD TYŁ ŁOŻYSKA , DRĄŻKI , STABILIZATORY I WIELE INNYCH CZĘŚCI . link do aukcji http://allegro.pl/swift-salon-polska-1- ... 36467.html Tak to auto sypie się na polskich drogach????

3. Kwestia części zamiennych, czy jest ich dużo i w przyzwoitych cenach? Cena oryginalnych jest wybitnie przesadzona, piszę jako użytkownik balona.
Podajcie mi ile kosztuje orientacyjnie rozrząd w dobrym zamienniku rolki NTN i pasek CONTITECHA badż MITSUBOSCHI, komplet tarcz z klockami TRW/LUCAS badz ATE, POMPA WODY AISIN, KOMPLETNE SPRZĘGŁO, lozyska do kół NTT, SKF . Wazna sprawa często pomijana> dobry zamiennik to podstawa w częsciach JAPAN LINE nie gustuję

4. Jak w swiftach z blachą? Nie ma jakiś wad w postaci korodujących elementów podwozia, karoserii, no i czy belki są trwałe w porównianiu z kołyską w baleno. Mowię oczywiście w przypadku autka z oryginalnym lakierem a nie reperowanym, szpachlowanym itp...

5. Na co zwrócić uwagę przy zakupie, są jakieś słabe strony tego modelu?? np Skrzynia?

Dzięki i pozdrawiam

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 13:44 

Model:: Swift'07 1.3 GLX, Clio Kombi '11 na gnĂłj
ten z aukcji którą podlinkowałeś miał przygody z tyłem - zderzak tylny jest od poliftowego.

1. Silnik tylko benzyna, 1.3 dostępny w 3dr i 5dr, 1.5 tylko w 3dr ( z Polski), diesel praktycznie tylko z importu, ja mam słabe zdanie o trwałości tego silnika ( miałem Corsę D i Grand Punto z tym motorem) ale osiągi nie najgorsze i spalanie w okolicach 6 litrów średnio
Swift 1.3 pali średnio 7,3l, 1.5 do 8l/100 km

2. Z polskiego salonu masz większą szansę kupienia samochodu bez jakieś wielkiej kolizji w przeszłości. Z zagranicy ok. 80% samochodów miało kuku, przy obecnym kursie euro handlarzom nie opłaca się sprowadzać niebitych

3. Na pewno bardzo ciężko jest kupić coś do oryginalnego japońca, w tym temacie nic nie powiem bo mój ma blisko 5 lat, 65000 km i nie wymieniałem jeszcze nic.

4. Ni odnotowałem żadnych problemów z blachą, lakier jest kiepski i się rysuje mocno ale blacha jest GIT ;)

5. skrzynia, układ kierowniczy i to chyba tyle z elementów które wymagają jakieś szczegółowej analizy aczkolwiek warto sprawdzić wszystko jak to przy zakupie używanej fury

nie jestem zupą pomidorową! Nie wszyscy muszą mnie lubić :)

PostNapisane: Śr 11 sty, 2012 20:52 

Model:: Swift 5D 1.3 GS '05
KOMAR napisał(a):
Jak w swiftach z blachą? Nie ma jakiś wad w postaci korodujących elementów podwozia, karoserii, no i czy belki są trwałe w porównianiu z kołyską w baleno. Mowię oczywiście w przypadku autka z oryginalnym lakierem a nie reperowanym, szpachlowanym itp...

Swift Mk6 ma duzo lepsza blache niz Mk5, ale troche rudej gdzie i owdzie w komorze silnika mam (niegroznej, powierzchownej), jakby sie przyjrzec, za to spod auta zdrowy, ze az dziw

Pozdrawiam

wiem, że nic nie wiem :)

PostNapisane: Wt 06 mar, 2012 18:22 

Model:: Swift Sport mk6
Witam wszystkich forumowiczów.

Właśnie zastanawiam się nad zakupem swifta i upatrzyłem cos takiego:

http://allegro.pl/suzuki-swift-sport-20 ... 52037.html

Gościu twierdzi że szyby są oryginalne ale dziwi mnie fakt że przednia szyba jest innej firmy niż boczne a tylnia jeszcze innej.

Byłbym bardzo wdzieczny za opinie.

Ostatnio edytowano Wt 06 mar, 2012 18:24 przez Sebo3232, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 06 mar, 2012 19:22 
Klubowicz KSP

Model:: Już żodyn :-) wcześniej 4 jimny
skoro ma do końca prowadzona dokumentację w Gadimexie to nie masz sie czego obawiać, wystarczy to sprawdzić po nr. VIN w salonie

Kuba (mrquad)

PostNapisane: Wt 06 mar, 2012 21:57 

Model:: Swift Sport
Sebo3232 napisał(a):
Gościu twierdzi że szyby są oryginalne ale dziwi mnie fakt że przednia szyba jest innej firmy niż boczne a tylnia jeszcze innej.

ten typ tak ma , tylne fabrycznie przyciemniane
przednia i tylna innej firmy a boczne jeszcze innej
jak się wszystko zgadza z opisem to sztuka warta zainteresowania
sam serwisuję w Gadimexie i jestem zadowolony z tego serwisu

Brak podpisu

PostNapisane: Pt 09 mar, 2012 18:30 

Model:: Swift 1.5GS / AR Giulietta 1,4TB MA
Całkiem niezła cena za sporta.

PostNapisane: Wt 13 mar, 2012 00:30 

Model:: Swift
a ja powiem tyle ze kupuję nówkę , jeszcze w tym miesiącu ;)

PostNapisane: Pn 07 maja, 2012 14:48 

Witam
A co sądzicie o tym:

http://moto.allegro.pl/suzuki-swift-1-3 ... 51033.html

Z góry dzięki za uwagi.

PostNapisane: Pn 07 maja, 2012 22:09 

MatHeO, drogi

trochę dziwnie wysoko siedzi na kołach, bez dokładnego sprawdzenia w ASO i przejazdzki bym nie brał

P.S. wez mechanika do ogledzin

Pozdrawiam

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 08:39 

To jest oczywista oczywistość, że bez sprawdzenia go nie kupię. Pytam bo dla znawców marki czasem wystarczy spojrzeć na ogłoszenie i już się zauważy coś podpadającego, a wtedy nawet szkoda oglądać. Dzieki spoono za uwagę o prześwicie.

Ja Suzuki nigdy nie miałem, ale po lekturze forum widzę, że to Węgier dość dobrze wyposażony (system bezkluczykowy etc.). Różnic w odcieniu lakieru też nie widzę jedynie podpada mi trochę reflektor po stronie kierowcy jakoś tak dziwnie jest ułożony, ale może to tylko wrażenie. Widać także naklejki na pasie przednim i we wnękach drzwi.

Generalnie szukam auta miejskiego dla rodziny 2+1 już po etapie "wózkowym" i Swift jest jednym z typów. Tylko ten bagażnik wypada słabo w tej klasie- litrażowo niewiele więcej niż Panda. Czy rzeczywiście jest aż tak mały?

Ostatnio edytowano Wt 08 maja, 2012 08:39 przez MatHeO, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 08:52 

Model:: SWIFT 1,5 GS
co do bagażnika to zależy jak się ułoży :D a tak serio to idzie się przyzwyczaić-wykorzystać jego gabaryty do maksimum. U mnie jest 2+1 i czy nad morze czy w góry spokojnie dawaliśmy radę-zaznaczam, że w składzie nie jest małe dziecko lecz nastolatka i potrzeba ciuchów itp. jest ogromna. Poza tym Swifcik służył mi do przeprowadzki i jak sobie przypomnę to sam się dziwię jak to wszystko zmieściłem. Fakt kilka razy wykorzystałem też pół tylnej kanapy. ;)

brodal78

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 09:02 

Właśnie dlatego pytam jak to wygląda w życiu z tym bagażnikiem. Litraż często nie jest miarodajny, bo w tak małych autach zwiększa się go głównie poprzez głębokość powierzchni bagażowej. Co do dzieci, to z małym bąblem też trzeba zabrać pół domu ze sobą :P

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 10:22 

MatHeo, Swift jako samochód dla rodziny 2+1 to nie jest najlepszy pomysł, Honda Jazz będzie ciekawszym rozwiązaniem. Ja mam 3 letniego synka i nie wyobrażam sobie wyjechać choćby na 3 dni gdzieś dalej pakując klamoty do Swifta.

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 10:42 

Żeby tylko Jazz drugiej generacji nie był taki brzydki :P a na tego nowego mnie nie stać :(: Myślę jeszcze nad grandziakiem, clio III yarisem II i corsą D. Wybiorę w zależności od tego jaki egzemplarz w danym momencie będzie w najlepszym stanie i na który będzie mnie stać.

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 10:55 

Corsa D - nie polecam,
Grande - może być tylko nie z dieslem 1.3 i przygotuj się na częste niedomagania pierdół typu żarówki, oświetlenie wnętrza, nie działające elementy elektryczne,
Clio - może być i najlepiej w kombi, bagażnik daje radę

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 14:49 

Model:: Swift 1.3 Classic
adamov2 napisał(a):
MatHeo, Swift jako samochód dla rodziny 2+1 to nie jest najlepszy pomysł, Honda Jazz będzie ciekawszym rozwiązaniem. Ja mam 3 letniego synka i nie wyobrażam sobie wyjechać choćby na 3 dni gdzieś dalej pakując klamoty do Swifta.

Zastanawia mnie tylko jak moi rodzice i innych kolegów w latach 70 i 80 "brykali" po całej Polsce i innych "demoludach" maluchami 126p 2+1 a nieraz i w 2+2 ?
Jazz to rewelacyjne auto, przemyślane i solidnie wykonane (choć chyba obecnie w Chinach) - mi sie bardzo podoba, ale funduszy nie starczyło :( - może kiedyś.

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 15:32 
adamov2 napisał(a):
Swift jako samochód dla rodziny 2+1 to nie jest najlepszy pomysł, Honda Jazz będzie ciekawszym rozwiązaniem. Ja mam 3 letniego synka i nie wyobrażam sobie wyjechać choćby na 3 dni gdzieś dalej pakując klamoty do Swifta.

Widać, że nie nauczyłeś się jeszcze pakować rzeczy do Swifta... :690:

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 16:58 

Model:: suzuki swift 1.3 GLX
marius napisał(a):
maluchami 126p 2+1 a nieraz i w 2+2 ?

ja siostra tata mama wyjazdy nad morze :D . Bagarze na bagazniku dachowym, halas z komory silnika niemilosierny. Ale sie jezdzilo :D .

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 17:07 

Sam miałem trzy małe fiaciki ( jeden to jeszcze 600 na włoskich częściach ) i jeżdziłem w 4 osoby po Słowacji

Ps. Pierwszy mandat też za przekroczenie prędkości fiacikiem

PostNapisane: Wt 08 maja, 2012 22:27 

co do tego Swifta z allegro, jeszcze wydaje mi się, że felgi ma jakieś dziwne, jakby z Ignisa

Pozdrawiam

PostNapisane: N 03 cze, 2012 16:20 

Model:: SSS
Witam

Jestem zainteresowany tym Swiftem Sport: http://otomoto.pl/suzuki-swift-sport-C2 ... escription

Czy ktos go moze ogladal?
Kupowanie przy komisie Suzuki jest chyba wzglednie bezpieczne?

PostNapisane: N 03 cze, 2012 16:47 

Fedor napisał(a):
Kupowanie przy komisie Suzuki jest chyba wzglednie bezpieczne?

Jeżeli dołożysz trochę kasy na pełną ścieżkę diagnostyczną z komputerem i samochód będzie bezwypadkowy, to pewnie panowie z Labijak Auto Lama ( firma była chyba jednym ze sponsorów naszego zeszłorocznegi zlotu ) powiedzą prawdę o samochodzie :D

PostNapisane: N 08 lip, 2012 00:09 

Model:: Swift 1,5 GS
Bardzo prosiłbym o Waszą opinię na temat tego egzemplarza Swifta:

http://otomoto.pl/suzuki-swift-suzuki-s ... 45615.html

Od dłuższego czasu szukam czegoś dla siebie i im więcej samochodów oglądam tym większy mętlik w głowie. Zakładając, że opis jest prawdziwy (stan, przebieg itd) czy cena jest adekwatna czy zawyżona ? Rozrzut cen używanych Swiftów (otomoto, allegro itd) jest bardzo duży i sam nie wiem co o tym myśleć... Egzemplarze sprowadzane z zachodu są znacznie tańsze, jednak do końca nie ma pewności co do ich historii. Będę wdzięczny za Wasze opinie, dziękuję !

PS. gdyby link wygasł lub był niedostępny chodzi o Suzuki Swifta 1,5 GS z 2005 roku, przebieg 55 tys km, bezwypadkowy, pierwszy właściciel, serwisowany do końca w ASO, cena 23k.

Ostatnio edytowano N 08 lip, 2012 00:20 przez tom3k, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: N 08 lip, 2012 06:31 

Ponieważ samochód jest z krajowego salonu ( podobno pracownika ), dostepny jest VIN i pełna historia serwisowania. Poproś o jej wydruk w trakcie wizyty z okazji oglądania samochodu. Cena jest taka jaka jest w stanie zapłacić kupujacy, przed wizytą umów wszystko telefonicznie, aby później nie było wymówek, że o czymś zapomnieli.

PostNapisane: N 08 lip, 2012 09:31 

mrquad, dziękuję za odpowiedź. Oczywiście, sprawdzę w ASO + mechanik.

Odnośnie ceny - zdaję sobie sprawę, że samochód jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Chodzi mi raczej o to, że np. dany model można normalnie w cenie X, jednak zadbane egzemplarze kosztują troszkę więcej. Jako, że nie mam doświadczenia w cenach Swiftów pytam na forum, jaka mniej więcej wg. Was jest odpowiednia cena za tą sztukę ?

PostNapisane: N 08 lip, 2012 10:19 

Pewnie cena jest jeszcze do małej negocjacji, ale tutaj większe znaczenie będzie miał stan techniczny samochodu i jego historia. Pewnie, że można kupić coś 4-5 tys taniej, ale nie wiadomo w jakim stanie i ile wtedy będzie to kosztowało ( naprawy ). Proponuję pojechać na sprawdzenie dokładne samochodu i wszystkie niedomagania wykazać sprzedającemu z propozycją ceny zakupu ( odjąć na naprawy ).

Ostatnio edytowano N 08 lip, 2012 19:22 przez mrquad, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N 08 lip, 2012 19:08 

Dziękuję, tak zrobię. Gdzie najlepiej udać się na sprawdzenie samochodu ? ASO Suzuki jest w miarę pewnym miejscem na dokonanie przeglądu przed kupnem czy lepiej szukać jakiegoś sprawdzonego prywatnego zakładu samochodowego w okolicy ?

PostNapisane: N 08 lip, 2012 19:12 
Klubowicz KSP

SKP a potem ASO

Kuba (mrquad)

PostNapisane: N 08 lip, 2012 19:41 
skp czyli?

PostNapisane: N 08 lip, 2012 19:46 
Klubowicz KSP

stacja kontroli pojazdów, tam gdzie robimy badania techniczne. Są bardzo dobrze wyposażeni w różną aparaturę pomiarową

Kuba (mrquad)

PostNapisane: Śr 11 lip, 2012 19:16 

moje podejrzenia: mały przebieg + popielniczka ;)

jeżeli to ww. są nieprawidłowe, to auto wygląda ok, zadbane, cena dość wygórowana, IMHO max. 20k powinno byc, ale jezeli egzemplarz pewny, to rozumiem, ze sprzedajacy tyle żąda :)

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr 11 lip, 2012 20:00 

telefon do właściciela wskazuje że jest pracownikiem grupy PGD :)

PostNapisane: Śr 11 lip, 2012 20:58 

spoono napisał(a):
moje podejrzenia: mały przebieg + popielniczka ;)

co masz na myśli ?

spoono napisał(a):
jeżeli to ww. są nieprawidłowe, to auto wygląda ok, zadbane, cena dość wygórowana, IMHO max. 20k powinno byc, ale jezeli egzemplarz pewny, to rozumiem, ze sprzedajacy tyle żąda :)

zgadzam się, cena faktycznie wyższa niż obecna średnia za swifty z tego rocznika...

adamov2 napisał(a):
telefon do właściciela wskazuje że jest pracownikiem grupy PGD :)

Polska Grupa Dealerska ;) ? z tego co mi wiadomo, masz rację

ostatecznie po oględzinach samochód został kupiony, generalnie wszystko co było napisane w ogłoszeniu okazało się prawdą. mam nadzieję, że posłuży ;)

PostNapisane: Cz 12 lip, 2012 21:30 

tom3k napisał(a):
co masz na myśli ?

kupione, więc załatwione ;) trzymam kciuki :) napisz, ile dałeś

przebieg: wiadomo, dośc mały jak na prawie 7 lat, ale jeżeli ma pełną historię, to ok

a popielniczka w sensie, że może było palone w środku...

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt 13 lip, 2012 06:22 

Spoono - PW ;)

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 09:34 

Model:: SUZUKI SWIFT 1.3 2007
Witam, biegam ze 2 godz. jako nowy po forum i parę informacji znalazłem na temat VIN ale nie to co mnie interesuje. Pomożecie? Bo zamierzam kupić SUZUKI SWIFT i dostałem nr VIN. Rozkodowałem go trochę:

Model Swift
modif RS413, TYPE 2 E02, 22
color ZCC
engine no M13A-8025521
model spec HZN5AFB22
Modifcode HZN5AFB22
H Body Type
Z Model series
N 5 Seater, 5 door
5A RS413, MT
F Grade GL, W / SIDE AB, W / MANUAL AIR
B TYPE 2
E22 Germany

drugie źródło:

Model Swift
Model Code HZN5AFB22
Catalog RS413122
Engine M13A-8025521
Color ZCC (SILKY SILVER METALLIC)

inne:

VIN-number TSMMZC11S00386916
Identification Number TSMMZC11S00386916
Mark SUZUKI
Model Swift
Body type Hatchback
Number of doors 5-door
Period of production 2007-...
Serial number 00386916
Engine capacity 1328
Engine Type petrol
Description of engine 92ls
Country of origin Hungary
Country of assembly Japan

ostatnie:

Mark Suzuki
Model Swift
Version Mk6
Type Hatchback
Production Year 2007
Gearbox Manual
Engine Capacity 1328
Doors 4/5
Power 91 km (67 kw)

Podstawy rozumiem ale interesują mnie szczegóły :-) może ktoś tu ma z Was jakąś np książeczkę ? widziałem na forum jakieś symbole dodawane do nazwy tzn. DDis GLX itp. a to co tu mam to nie wiem co to ;-) z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 09:38 
iammachine napisał(a):
widziałem na forum jakieś symbole dodawane do nazwy tzn. DDis GLX itp. a to co tu mam to nie wiem co to ;-)

DDis to określenie wersji silnikowej(w tym wypadku diesel), a GLX(mogą być inne!) to określenie wersji wyposażenia danego modelu. ;)

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 09:41 

Model:: Swift Sakura 1.3 - 2009r.
Z tego co widzę to kolor taki jak mój (srebrny metalik), silnik benzynowy 1.3 - 92 KM (brak hydraulicznej regulacji luzu zaworowego) (DDis natomiast to diesel od Fiata), klima manualna a co do reszty to niech się mądrzejsi wypowiedzą.

[ Dodano: Nie 09 Wrz, 2012 10:48 ]
No i skrzynia manualna (manual transmition). Generalnie coś podobnego stoi u mnie w garażu - jak nie bity to bierz w ciemno ;)

Zapal choćby świeczkę, gdy ciemność jest w nas.
Na przyjaznej fali popłyńmy choć raz.

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 09:48 

dziękuję za szybką pomoc ;-) autko ma przejechane 63 tys. faktycznie, interesuje mnie szczegółowe wyposażenie i dane, bo chciałbym wiedzieć co mnie będzie czekało niedługo w związku z eksploatacją tzn. np. kiedy jakieś wymiany, wyczytałem jeszcze że podobno rozrząd ma łańcuch, 6 poduszek powietrznych, podgrzewane przednie fotele....

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 09:50 
Klubowicz KSP

z tymi fotelami to opcja której jak widzę po VINie nie masz.

Kuba (mrquad)

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 09:56 

Poza częściami eksploatacyjnymi (filtry, oleje, klocki) pierwsza poważniejsza wymiana to chyba po ok 80-90 kkm paski napędu osprzętu (łańcuch wytrzymuje ponad 120kkm), świece - ok 100kkm.
Nieco się sytuacja zmieni jeśli planujesz LPG (ale nie tragicznie).
Przy tym przebiegu możesz liczyć się z wymianą klocków hamulcowych na dzień dobry i proponuję sprawdzić sprawność amorków.

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 10:00 

auto od koleżanki jest. amora jednego ma wymienić jeszcze przed sprzedażą, klocki wymieniała a o fotelach podgrzewanych sama mi mówiła - może kłamie :) dzięki wielkie

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 10:01 

iammachine napisał(a):
amora jednego ma wymienić jeszcze przed sprzedażą,

Amortyzatory wymienia się parami. Zawsze. Pamiętaj o tym.

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 17:50 

Model:: Swift 1.5GS / AR Giulietta 1,4TB MA
adamr1984 napisał(a):
(łańcuch wytrzymuje ponad 120kkm),
Jaki to łańcuch wytrzymuje 120 tys km?

PostNapisane: N 09 wrz, 2012 18:02 

tomnet, od roweru ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1