Teraz jest Pn 19 sie, 2019 07:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So 17 lis, 2007 22:39 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: był Swift'07 1,3 GLX teraz też japończyk
Zamierzacie kupić Swifta? To super!

Tutaj dzielcie się swoimi uwagami, pytaniami odnośnie tego, jakze waznego wydarzenia :)
Przedstawiam Wam zestaw działań, któr, jak mi się wydaje, będzie Wam pomocny - czyli o czym trzeba pamiętać, o co trzeba zapytać przed podpisaniem umowy wstępnej, itp

Liczę na wasze uwagi i doświadczenie, abyśmy razem stworzyli zbiór pozytecznych informacji dla naszej społeczności suzukowców.... to takie nasze "know-how"

Tak więc zaczynamy.

Etap 1 - Jakie autko, jaki model

Wybór marki, wybór modelu - choć jak rozumiem, ten etap macie za sobą, ale tutaj mozemy się utwierdzić w przekonaniu, co do słuszności wyboru.
Co ma dla Was znaczenie - cena, wyposazenie czy opinia o marce? A moze jeszcze coś innego?

Ja na przykład brałam pod uwagę kilka marek z tego samego segmentu autek japońskich (oczywiście :D ) m.in. Toyota, Honda, Nissan, Mazda. Poza tym poprzednio jeździłam Yariską, do której mam sentyment :D
... i na tle innych marek - oferta Swifta przedstawiała najlepsze wyposazenie w danej cenie....

Etap 2 - Wybór salonu

No dobra, juz wiemy co, czy to GS, GLX, sport....., tylko nie wiemy gdzie...
Kliknij tu, aby poznać sieć salonów Suzuki
Wiadomo - ile salonów, tyle metod zdobycia klienta. Jedni przyciągną ilością gratisów, drudzy dadzą minimalny upust, trzeci nic nie dadzą, bo i tak mają full klientów (zauwazalne głównie w duzych aglomeracjach miejskich)...
Poświęccie trochę czasu na rozpoznanie - co, za ile i kiedy mogą Wam dać samochodzik...
Warto sprawdzić, czy np. salon, oddalony o 100 km od domu nie oferuje nam więcej niz koszt paliwa, które spalicie na poszukiwanie salonu... a z drugiej strony od czego jest telefon, e-mail - to mniej kosztuje, a wiedza to potęga :D

Nie zapomnijcie podzielić się wiedzą na temat salonów
Dział Opinie -> Oceniamy salony -> ....

Etap 3 - Umowa, zaliczka

Dobra, salon wybrany, jazda próbna za Wami (albo właśnie teraz to robicie).
Ustalacie warunki - za ile, kiedy będzie, jakie dodatkowe wyposazenie.
Przy podpisywaniu Umowy wstępnej (bo to Wam daje większą gwarancję, ze wykonana przez Was rezerwacja autka będzie pewna) trzeba wpłacić zaliczkę/zadatek.
Jezeli uda się Wam ustalić w Umowie wstępnej, ze zamiast "zaliczki" jest "zadatek" to, jezeli salon nie wywiąze się z Umowy, a Wy w przypływie negatywnych emocji będziecie chcieli zrezygnować z Umowy (czego Wam nie zyczę) to dostalibyście zwrot podwójnej wartości zadatku!
Dlatego wazne jest, aby zawrzeć w Umowie przyblizony termin odbioru (przykładowo - II połowa stycznia 2008r.)
To takze etap ustalenia formy płatności.

Etap 4. - Czas oczekiwania

Oby był jak najkrótszy!
Wykorzystajcie ten czas na dogrywanie szczegółów dodatkowego wyposazenia.
Jezeli to mozliwe, określcie jakie ewentualne gratisy dostaniecie.
Sugeruję, aby w tym czasie dzwonić raz na jakiś czas, a jeszcze lepiej podjechać i pytać o "nasze" autko. Jeśli raz się nie udało wynegocjować tego, co chcemy, spróbujmy jeszcze raz.... Czasami upierdliwym być - opłaca się (wiem z własnej autopsji :diabel2: )
Negocjacje mozecie prowadzić do momentu wystawienia faktury zakupu. Później to juz "po ptokach"...

To takze czas, aby zorientować się (jeśli znamy przyblizoną wartość pojazdu) ile będzie kosztowało ubezpieczenie.
Mi w salonie proponowali Alianz, z którego skorzystałam, ale moze będziecie mieć lepsze propozycje od innych towarzystw ubezpieczeniowych.
Teraz trzeba tez załatwić formalności związane z kredytem, jeśli taką formę płatności wybraliśmy.
A moze myśleliście o oddaniu w rozliczeniu starego samochodu? Sprawdźcie czy jest to mozliwe w waszym salonie... Umówcie się na wycenę, ale wcześniej zorientujcie się ile jest wart wasz samochód na rynku, wg. eurotaxu - takie przygotowanie daje Wam przewagę, bo wiadomo, ze salon zaniza wartość auta, aby móc jeszcze zarobić na jego sprzedazy...

Dobrze jest tez dowiedzieć się, czy salon oferuje rejestrację pojazdu, tzn. sam załatwia formalności w Urzędzie w naszym imieniu. To moze wydłuzyć czas oczekiwania o 1-2 dni, ale to moze ułatwić nam zycie.

Etap 5 - końcowy przed odbiorem

Ja
k rozumiem - teraz to juz jest wszystko dograne, dzwoniąc często - wiecie gdzie jest wasze autko - ze np. juz w porcie w Gdyni, czy tez z Węgier sobie spokojnie dojechał do Polski...
Czekacie jeszcze chwilę, az zamontują wyposazenie dodatkowe i dostajecie cynk, ze juz mozna odbierac fakturę....
Po odbiorze - uruchamiacie płatność - a gdy księgowość stwierdzi na koncie wpłatę za Wasz samochodzik - jedziecie po odbiór dokumentów do rejestracji (no chyba ze była opcja rejestracji przez salon) - tak więc przechodzimy do punktu ostatniego - Odbioru Autka - i to jest nagroda za Wasze czekanie i cierpliwość... :diabel:

Nie zapomnijcie podzielić się wrazeniami z tego wiekopomnego wydarzenia!
Swift -> Ogólne -> Relacje z odbioru

pracująca kobieta :)

PostNapisane: Pt 01 lut, 2008 12:54 

Model:: Swift 1.3 GLX
Bardzo przydatne kompendium, dzięki Beth :)

W nadchodzącym miesiącu chciałbym sfinalizować kupno nowego Swift'a. Obecnie jestem na etapie kulturalnych rozmów z dealerem na temat prezentów, które sprawią że poczuje się potraktowany uczciwie ;)

W związku z powyższym mam do Was drodzy klubowicze pytanie:

Jakie rabaty/upusty/promocje/ udało Wam się wynegocjować przy podpisywaniu umowy z dealerem ?

Ostatnio edytowano Pt 01 lut, 2008 12:55 przez juras, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt 01 lut, 2008 13:47 

Model:: inny
juras napisał(a):
Jakie rabaty/upusty/promocje/ udało Wam się wynegocjować przy podpisywaniu umowy z dealerem ?

U mnie było to 1000 zł upustu, legendarne dywaniki :039: (zupełnie nie mogę pojąć dlaczego to nie standard jak koła czy kierownica) i 50% rabatu na alarm.

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...

PostNapisane: Pt 01 lut, 2008 14:03 

Model:: Swift 1.3 Glx 06
u mnie to był alarm dywaniki 4000zl i czapeczka:) ale model kupowalem zeszloroczny, a wczesniej rodzinka brala dwie vitary, wiec glupio bylo im odmówić.

Ostatnio edytowano Pt 01 lut, 2008 14:04 przez Krzsyu, łącznie edytowano 1 raz

Swift MK6 1,3 glx Monza Red (witamy się konichiwa)

Dyplomacja to umiejetność powiedzenia "spieprzaj" w taki sposób, że odbiorca
słysząc to czuje emocje związane z wyprawą i nieodpartą chęć poznania nowego i nieodkrytego.

PostNapisane: Pt 01 lut, 2008 23:18 

Model:: Swift 1,3 GS (Węgier)
U mnie tylko słynne gumowe dywaniki i komplet sztywnych chlapaczy.

Pozdrawiam Jarek :-)

PostNapisane: So 02 lut, 2008 09:57 

dziękuję Wam bardzo :) jestem już po rozmowie z bardzo sympatycznym kierownikiem salonu i złożyłem zamówienie. Po kulturalnej wymianie argumentów, zostałem ostatecznie przekonany do zakupu bogatym według mnie pakietem akcesoriów.

Udało mi się wynegocjować kolor,alarm, dywianiki :D i końcówkę rury :)

PostNapisane: Wt 05 lut, 2008 11:56 

Model:: SWIFT GLX 5D, Sunlight Copper Pearl
Czyli standardzik tylko zamiast chlapaczy końcówka na wydech, o dywanikach nawet nie powinniśmy pisać, bo to wstyd żeby to był dodatek, o który trzeba walczyć, no ale cóż taka to już bananowa republika przepraszam kartoflana! :D

Spróbuj powalczyć jeszcze o chlapacze i o automat do załączania świateł, przydatna rzecz w obecnych czasach, myślę, że na więcej nie ma szans, początek roku mamy w końcu, zresztą polityka zero rabatów przyjęta przez suzuki działa i to aż za dobrze czasami, no i końcówka żeby była ta z wypalonym S nie ta zwykła.

Napisz, co to za wersja?

Pozdrawiam Guli

PostNapisane: Wt 05 lut, 2008 12:19 

podobno automat do załączania świateł jest w standardzie, koncowka firmy ulter, chlapaczy juz raczej nie uda mi sie wynegocjowac :/

PostNapisane: Wt 05 lut, 2008 14:46 

Ciekawa sprawa z tym automatem jak kupowałem świstaka to miał być fabryczny, ale jak odbierałem to się okazało, że nie miał i żeby nie wyjść na gołosłownych zamontowali mi w salonie automatyczny włącznik guardial als firmy digital systems, działa fajnie i został w 100% zaadoptowany przeze mnie do sterowania światłami do jazdy dziennej, ma ciekawą funkcję jak jest zaciągnięty ręczny to światła się nie zapalą dopiero jak się spuści ręczny to się załączają.

Pozdrawiam Guli

PostNapisane: Wt 05 lut, 2008 15:02 

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
guli napisał(a):
jest zaciągnięty ręczny to światła się nie zapalą dopiero jak się spuści ręczny to się załączają

No to mi się podoba ;)

PostNapisane: Wt 05 lut, 2008 22:05 

Cytuj:
Ciekawa sprawa z tym automatem jak kupowałem świstaka to miał być fabryczny, ale jak odbierałem to się okazało, że nie miał i żeby nie wyjść na gołosłownych zamontowali mi w salonie automatyczny włącznik guardial als firmy digital systems, działa fajnie i został w 100% zaadoptowany przeze mnie do sterowania światłami do jazdy dziennej, ma ciekawą funkcję jak jest zaciągnięty ręczny to światła się nie zapalą dopiero jak się spuści ręczny to się załączają.

dobrze ze napisales, nie zapomne sprawdzic ;)

PostNapisane: Śr 06 lut, 2008 01:06 

Model:: SS/SSS/E46 Cd
Cytuj:

w koncu to Twoj konik Guli :) Ciekawe ile taki bajer kosztuje, chociaz mi tam niepotrzebny, w lewej rece mam automat :]

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D
Były moderator forum - podziękowałem wraz z 17.03.2011

PostNapisane: Śr 06 lut, 2008 09:06 

dokładnie ten ok 70 zeta montaż we własnym zakresie w salonie z montażem 230 zeta :560:

Pozdrawiam Guli

PostNapisane: Śr 06 lut, 2008 13:41 

guli napisał(a):
dokładnie ten ok 70 zeta montaż we własnym zakresie w salonie z montażem 230 zeta :560:

przez te ceny to lepiej powiedziec saloonu :D
Wiem o tych cenach bo czujnik parkowania w SSS byl cos kolo 800 zl z montazem, w czerwonym dalem ok. 120 i 4h samodzielnego montazu :)

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D

PostNapisane: Śr 06 lut, 2008 18:07 

Cytuj:
Napisz, co to za wersja?

ekonomiczne 1.3 GLX, miejski łowca kompromisów ;)

PostNapisane: So 22 mar, 2008 12:28 

Model:: Swift Glx 1,3 '08
Kochani :) wasze uwagi są bardzo cenne dla mnie - właśnie czekam na odbiór swojego ss, sympatyczny Pan w salonie powiedział że, już po świętach odbiore moje cacucho :D
otrzymałam 50% zniżki na alarm, listwy, spojler, oraz w gratisie dostałam końcówkę wydechu i ... dywaniki (też mnie zdziwiło że nie ma ich w standardzie).

PostNapisane: So 22 mar, 2008 12:35 

Model:: Swift 5D 1.3 GS '05
hmmm, welury to chyba sa w standardzie :) w sensie, ze dostalas drugi komplet gumowych?

kurcze, widac, ze teraz latwiej o gratisy :029:

calkiem fajny zestawik wytargowalas :ok:

Pozdrawiam

wiem, że nic nie wiem :)

PostNapisane: So 22 mar, 2008 12:54 

tak, gumowe dostałam gratis :)

PostNapisane: So 22 mar, 2008 14:00 

Model:: inny
spoono napisał(a):
hmmm, welury to chyba sa w standardzie :) w sensie, ze dostalas drugi komplet gumowych?

U mnie w standardzie nie było ich. :029: Musiałem dopiero wynegocjować. Gumowych w ogóle nie dostałem, zresztą i tak bym ich nie używał.

Roux, jak możesz to zdradź gdzie odbierasz ? :)

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...

PostNapisane: So 22 mar, 2008 16:00 

hmm.. dostałam tylko gumowe, takie wybrałam bo wydawały mi się praktyczniejsze :)
ale mocniej się zastanawiając... idzie wiosna.. hm...
ale i tak mnie zdziwił fakt że, nie ma ich w standardzie :)

Ostatnio edytowano So 22 mar, 2008 16:07 przez Roux, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Cz 24 lip, 2008 11:32 

Model:: Swift 1.5 3d
Mi "wcisneli", uwaga, gumowe "dywaniki" :mikolaj: . Do tego listwy boczne i autoalarm z automatycznym domykaniem szyb. Chcialem jeszcze podlokietnik, ale powiedzieli ze niby lipny jest i ze lepiej kupic uniwersalny na Allegro. Swoja droga to cena na takie cos jest conajmniej "dziwna" - prawie 600 zeta :/

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 15:48 

Witam!

Jestem nowym uzytkownikiem forum, trafilem na nie poprzez link umieszczony na oficjalnej, polskiej stronie Suzuki.

Rozwazam zakup nowego Swifta, totez nie lada ciesze sie, iz znalazlem na forum temat, w ktorym moge zadac nurtujace mnie pytania i uzyskac odpowiedz uzytkownikow tego modelu ;]

a wiec zaczynajac od samego poczatku...

Suzuki zwrocilo moja uwage ze wzgledu na dogodna cene i niezle wyposazenie. Poszukuje auta dla 2 osob, w wiekszosci do jazdy miejskiej (Warszawa), raz - dwa razy w roku do wyjazdu gdzies dalej. Waham sie nadal pomiedzy wersja 3 i 5-drzwiowa - trojka wyglada moim zdaniem dostojniej, Swift prezentuje sie ladniej, piatka natomiast jak wiemy jest bardziej funkcjonalna.

Zadam zatem nurtujace mnie pytania, z gory dziekujac za pomocne odpowiedzi ;]

1. Jak wyglada spasowanie wnetrza wewnatrz Swifta i jego wyciszenie? Czy nie mamy do czynienia z przeroznymi stukami i skrzypieniem podczas jazdy na miejskich nierownosciach?

2. Czy Swift posiada oswietlenie bagaznika?

3. Jakie sa funkcje komputera pokladowego ? Standardowe (przebieg, przebieg dnia, średnia prędkosć, spalanie itd), czy tez cos ponadto?

4. No i ostatnie pytanie, byc mozem nie do konca powazne - jakie argumenty sprawia, ze moja "licytacja" z dilerem bedzie efektywna ? Wy zapewne znacie to z autopsji, a ja niedlugo bede mial przed soba ;]

z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam ;]

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 16:10 

Seven napisał(a):
Witam!

Jestem nowym uzytkownikiem forum, trafilem na nie poprzez link umieszczony na oficjalnej, polskiej stronie Suzuki.

Rozwazam zakup nowego Swifta, totez nie lada ciesze sie, iz znalazlem na forum temat, w ktorym moge zadac nurtujace mnie pytania i uzyskac odpowiedz uzytkownikow tego modelu ;]

witaju :)

Seven napisał(a):
Suzuki zwrocilo moja uwage ze wzgledu na dogodna cene i niezle wyposazenie. Poszukuje auta dla 2 osob, w wiekszosci do jazdy miejskiej (Warszawa), raz - dwa razy w roku do wyjazdu gdzies dalej. Waham sie nadal pomiedzy wersja 3 i 5-drzwiowa - trojka wyglada moim zdaniem dostojniej, Swift prezentuje sie ladniej, piatka natomiast jak wiemy jest bardziej funkcjonalna.

mowa o 1.3 :)

Seven napisał(a):
1. Jak wyglada spasowanie wnetrza wewnatrz Swifta i jego wyciszenie? Czy nie mamy do czynienia z przeroznymi stukami i skrzypieniem podczas jazdy na miejskich nierownosciach?

nie jest to mercedes, ale nie jest tez zle :)
Lepiej spasowane sa wersje japonskie ... ale to tylko moje odczucie :)

Seven napisał(a):
2. Czy Swift posiada oswietlenie bagaznika?

tak

Seven napisał(a):
3. Jakie sa funkcje komputera pokladowego ? Standardowe (przebieg, przebieg dnia, średnia prędkosć, spalanie itd), czy tez cos ponadto?

podstawowy - spalanie chwilowe, srednie, temperatura ( na srodku konsoli ), oraz przebiegi A,B dzienne + wiadomy ogolny

Seven napisał(a):
4. No i ostatnie pytanie, byc mozem nie do konca powazne - jakie argumenty sprawia, ze moja "licytacja" z dilerem bedzie efektywna ? Wy zapewne znacie to z autopsji, a ja niedlugo bede mial przed soba ;]

mnogosc opcji + sam diler - podzwon do wszystkich w promieniu 200 km, warto !

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 21:24 

dzieki serdeczne za rozwianie moich watpliwosci :)

podpowiedzcie jeszcze, byc moze znacie problem z autopsji - czy zajecie miejsca z tylu w 3-drzwiowce wymaga wielkiej akrobatyki? jak mowilem samochodu poszukuje dla 2 osob, tyl dla przewozu awaryjnego. Zawsze jednak lepiej, zeby ktos wszedl tam bez szpagatu i skretosklonow :)

na poczatku widzialem Swifta jako typowego, damskiego mieszczucha (patrz Magda M. edition :D ), ale to forum znacznie rozwialo moje watpliwosci - widze, ze wielu z Was traktuje swistaka jako meska zabawke aka gokarta :D

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 22:27 

Model:: Swift'07 1.3 GLX, Clio Kombi '11 na gnĂłj
przejedź się tym samochodem to zrozumiesz ;)

z punktu ekonomi powinieneś wybrać wersję 5dr ponieważ trochę lepiej trzyma na wartości i łatwiej ją później sprzedać

nie jestem zupą pomidorową! Nie wszyscy muszą mnie lubić :)

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 22:29 

Seven napisał(a):
podpowiedzcie jeszcze, byc moze znacie problem z autopsji - czy zajecie miejsca z tylu w 3-drzwiowce wymaga wielkiej akrobatyki? jak mowilem samochodu poszukuje dla 2 osob, tyl dla przewozu awaryjnego. Zawsze jednak lepiej, zeby ktos wszedl tam bez szpagatu i skretosklonow :)

w SSS trzeba sie troche pogimnastykowac :)

Seven napisał(a):
na poczatku widzialem Swifta jako typowego, damskiego mieszczucha (patrz Magda M. edition :D ), ale to forum znacznie rozwialo moje watpliwosci - widze, ze wielu z Was traktuje swistaka jako meska zabawke aka gokarta :D

a jak inaczej traktowac SSS :P

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 22:42 

Hellsin napisał(a):
w SSS trzeba sie troche pogimnastykowac

w zwykłym modelu jest trochę łatwiej ponieważ Sport ma inne fotele

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 22:47 

Model:: SWIFT 1,5 GS
Ja generalnie nie narzekam-szkoda tylko, że fotel kierowcy nie przesuwa się jak pasażera do przodu i nie powraca do poprzedniej pozycji.Jednak idzie się przyzwyczaić :)

brodal78

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 22:57 

brodal78 napisał(a):
Ja generalnie nie narzekam-szkoda tylko, że fotel kierowcy nie przesuwa się jak pasażera do przodu i nie powraca do poprzedniej pozycji.Jednak idzie się przyzwyczaić :)

w koncu mamy ruch prawostronny a nie lewostronny :P

adamov2 napisał(a):
w zwykłym modelu jest trochę łatwiej ponieważ Sport ma inne fotele

zgadza sie - wszystko przez ich wysokosc :)

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 23:06 

Hellsin
Cytuj:
w koncu mamy ruch prawostronny a nie lewostronny :P

słuszna uwaga :one:

Ostatnio edytowano Pt 25 lip, 2008 23:08 przez brodal78, łącznie edytowano 1 raz

brodal78

PostNapisane: Pt 25 lip, 2008 23:28 

brodal78 napisał(a):
słuszna uwaga :one:

to uczy na przyszlosc zarowno kierowce jak i pasazera, ze nie wysiada sie ta strona :)

PostNapisane: Śr 30 lip, 2008 11:54 

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
Co do spasowania elementów: mam już prawie 100 tyś na liczniku i jakoś do tej pory cisza... nic nie trzeszczy, nie stuka.
Co do reszty... ja wyżej.

PostNapisane: Śr 20 sie, 2008 20:04 

u mnie tez cisza :)

Pozdrawiam

PostNapisane: N 07 wrz, 2008 12:38 

Model:: Suzuki Swift GS Special 2008
Udało nam się wynegocjować:
- komplet opon zimowych,
- zniżkę na komplet stalowych felg,
- boczne listwy,
- dywaniki,
no i ... parasolkę , do tego jeszcze ma być torba przy 1-szym przeglądzie :)

PostNapisane: N 07 wrz, 2008 12:40 

Model:: Suzuki Baleno Kombi 1.6 GLXS Grade SOHC 16V LPG
:D no no macie talent do negocjacji :D gratulacje :D

PostNapisane: N 07 wrz, 2008 12:46 

Model:: Suzuki Swift GS Special 2008
luto napisał(a):
:D no no macie talent do negocjacji :D gratulacje :D

Trochę trenujemy ostatnio :)

Do tego GS Specjal tani nie jest :D

Były propozycje alarmu lub czujników parkowania - w miejsce opon ale woleliśmy komplet opon na zimę .

PostNapisane: N 14 wrz, 2008 11:23 

ja po raz drugi jestem na etapie kupna Swifta i znalazłem granatowego JB Edition za 42.900 z dywanikami, ewentualnie czarnego GLX 5dr za 41.360 :D samochody fabrycznie nowe u jednego dealera ze środkowej Polski

Na Śląsku jednynie co mie się udało dogadać to gratis do GLX : alarm, opony zimowe, welury ot=ryginały, przegląd po 15.000 km.

Autko dla kuzyna ale kupuje jak swoje :D

P. S. Będzie Brodzik ale bez oznaczeń :)

PostNapisane: N 14 wrz, 2008 11:29 

Model:: GS500F
adamov2 napisał(a):
ja po raz drugi jestem na etapie kupna Swifta i znalazłem granatowego JB Edition za 42.900 z dywanikami, ewentualnie czarnego GLX 5dr za 41.360 :D samochody fabrycznie nowe u jednego dealera ze środkowej Polski

Na Śląsku jednynie co mie się udało dogadać to gratis do GLX : alarm, opony zimowe, welury ot=ryginały, przegląd po 15.000 km.

Autko dla kuzyna ale kupuje jak swoje :D

P. S. Będzie Brodzik ale bez oznaczeń :)

Skontaktuj się z Salonem w Kielcach - zobacz co Ci są w stanie zaproponować? Może z nimi wytargujesz więcej :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

PostNapisane: N 14 wrz, 2008 11:48 

Doominik napisał(a):
Skontaktuj się z Salonem w Kielcach - zobacz co Ci są w stanie zaproponować? Może z nimi wytargujesz więcej

rozmawiałem już z Piotrkiem Barabaszem z Kielc i nie może mi zejść niżej a z racji tego że znam dokładnie marże na Suzuki to najlepsze ceny (które podałem wyżej)udało mi się ustalić bezpośrednio z właścicielem salonu :D

PostNapisane: N 14 wrz, 2008 12:14 

Model:: GS500F
adamov2 napisał(a):
to najlepsze ceny

to super :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

PostNapisane: Cz 20 lis, 2008 13:50 

Model:: Swift'08 1,3 JB Silky Silver
Mnie udało się wyrawać 5% rabatu od ceny auta, 25% na alarm, no i słynne gumowe dywaniki gratis

PostNapisane: Śr 21 sty, 2009 21:19 

Model:: suzuki swift 1.3 GLX
Ja na autko z 2008 dostalem 4000 rabatu i legendarne dywaniki.

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Pt 23 sty, 2009 16:59 

Model:: Swift 1.5 3d
jano_3 napisał(a):
Ja na autko z 2008 dostalem 4000 rabatu i legendarne dywaniki.

Ja 7000 + opony zimowe :D

PostNapisane: Pn 22 cze, 2009 10:06 

ostatnio odwiedzilem salon suzuki na polczynskiej gdzie zakupilem autko. I ku mojemu zaskoczeniu ceny aut wzrosly i to sporo. Za ta wersje ktora ja posiadam placi sie 4 tysice wiecej niz zaplacilem ja!

PostNapisane: Wt 23 cze, 2009 00:07 

jano_3, fakt, pisalismy o tym na forum :)

czyli pewnie placi sie teraz tyle ile zaplacilem ja ;) czyli za GSa 51.000 :P

Pozdrawiam

PostNapisane: Wt 23 cze, 2009 06:53 

ponoc to wina kursu Euro. A i moje suzuki bylo z 2008r. Ale i tak ceny pogalopowaly do gory.

PostNapisane: Śr 29 lip, 2009 23:00 

Model:: Swift
Zamierzam kupić Suzuki Swift Sakura 1,3 który jest teraz w promocjii. Samochód bardzo mi się podoba ale są dwie sprawy które mnie niepokoją .Słyszałem od znajomego o awariach skrzyń biegów i sprzęgła w tych samochodach .Druga sprawa to podobno wysokie koszty napraw po gwarancjii.Proszę o informacje jak to wygląda w praktyce od klubowiczów posiadających w/w model Suzuki . Dzięki.

PostNapisane: Cz 30 lip, 2009 02:24 

Vigo12 napisał(a):
Słyszałem od znajomego o awariach skrzyń biegów i sprzęgła w tych samochodach

to chyba znajomy oglądał TVN turbo i problem z automatem ... bo w manualu nawet na forum nic nikt nie pisał ...

Vigo12 napisał(a):
Druga sprawa to podobno wysokie koszty napraw po gwarancjii

nowy swift to nie stary ... zobacz sobie na allegro po ile są części ... normalne akceptowalne ceny ... zero udziwnień i jak na japońca tanie

PostNapisane: Cz 30 lip, 2009 04:33 

Jeżeli chodzi o awaryjność wymienionych przez Ciebie elementów to pierwsze słysze. Chyba że chodzi Ci o popiskiwanie pedału sprzęgła bo tylko to się dzieje i można poradzić sobie z tym smarując siakimś olejem ;)

Ceny części są na akceptowalnym poziomie co nie oznacza że są tanie ;)

Ja mam w tej chwili przebiegu 45kkm i nic sie nie dzieje.

PostNapisane: Cz 30 lip, 2009 05:24 

adamov2 napisał(a):
Jeżeli chodzi o awaryjność wymienionych przez Ciebie elementów to pierwsze słysze. Chyba że chodzi Ci o popiskiwanie pedału sprzęgła bo tylko to się dzieje i można poradzić sobie z tym smarując siakimś olejem

Ceny części są na akceptowalnym poziomie co nie oznacza że są tanie

Ja mam w tej chwili przebiegu 45kkm i nic sie nie dzieje

potwierdzam :D
kupić i czerpać radość z jazdy :one:

brodal78

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 394 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1