Teraz jest Pn 26 sie, 2019 04:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt 02 wrz, 2008 15:37 

Model:: planowany
Witam!

Planujemy kupić autko, podoba nam się Swift. Z analizy wyszło nam, że chcemy Sporta. (nie podobają mi się 5-drzwiowe a i wyposażenie Sport ma ciekawsze),
ale zanim 'klamka zapadnie' mam kilka pytań do Was, userów co o tym wyborze sądzicie/polecacie, itp.

1. Czy w Sporcie jest głośniej niż w pozostałych modelach?
Czy np GS ma lepsze wygłuszenie niż tansze wersje, czy to wszystko jedno.

2. Zawieszenie - czy jest twardo (wiem - jest) i czy ma to jakieś uboczne skutki na elementach auta - jakieś skrzypiące plastiki wewnątrz, a pod autem jakieś przygody typu padające amorki czy sworznie, przeguby itp. Czy jest problem z kołami 17 (nietypowy rozmiar opon itp)?

3. Spalanie - jak na siliczek 1,6 to czy spalanie w okolicach 8l/100km jest realne zakładając normalną codzienna jazdę żony? (za dużo się nie ściga, większość w mieście ale raczej bez stania w korkach)

4. Kluczyk "keyless entry & go" jak się to sprawdza i czy są z tym problemy?
O jednym opowiadził mi kolega, właściciel podobnego rozwiązania w BMW - auto trzyma w garazu pod domem i jest to na tyle blisko domu, że auto jest cały czas otwarte.
Co dziwne czasami się zamyka i otwiera doprowadzając do wyładowania akumulatora - ot taka niespodzianka na następny poranek :) Z jakiej odległości działa to rozwiązanie w Swiftach?

5. Pytanie retoryczne ale może jest iskierka nadzieji - widział (albo słyszał) ktoś z Was o Sporcie w białym kolorze? Taki podobałby się mi najbardziej :) choć wybór kolorów w salonach bardzo mizerny.

Pozdrawiam
Wanios

PostNapisane: Wt 02 wrz, 2008 17:55 

Model:: Swift 5D 1.3 GS '05
Witam ;)

wypowiem się tylko w kwestiach, o którym mam pojęcie ;)

na reszte niech odpowiadają właściciele Sportów ;)

ad. 1
Z tego, co wiem, wygłuszenie jest wszędzie identyczne.

ad.4
U mnie keyless przestaje łapać po przekroczeniu odległości ok. 1 metra od obrysu samochodu (to tez zalezy od pogody oczywiscie - czasami mniejsza odleglosc wystarczy, zeby nie zadzialal).

A tak sie przyzwyczailem do tego rozwiazania, ze szlag mnie trafia, jak musze w innych autach wyciagac kluczyk z kieszeni :P

Pozdrawiam

wiem, że nic nie wiem :)

PostNapisane: Wt 02 wrz, 2008 18:03 

Model:: SS/SSS/E46 Cd
wanios napisał(a):
1. Czy w Sporcie jest głośniej niż w pozostałych modelach?
Czy np GS ma lepsze wygłuszenie niż tansze wersje, czy to wszystko jedno.

Swift to swift, wygluszenie wszedzie takie samo, powyzej 3500 zaczyna byc glosno, ale nikomu nie przeszkadza to, kto kupil to auto.

wanios napisał(a):
2. Zawieszenie - czy jest twardo (wiem - jest) i czy ma to jakieś uboczne skutki na elementach auta - jakieś skrzypiące plastiki wewnątrz, a pod autem jakieś przygody typu padające amorki czy sworznie, przeguby itp. Czy jest problem z kołami 17 (nietypowy rozmiar opon itp)?

zawieszenie - twarde, ale pewne.
Wewnatrz tylko zauwazono skrzypienie szafki pasazera, niektorzy jeszcze mowia o skrzypiacych fotelach.
Co do spodu auta - ponad rok, jedyna rdza jaka zauwazylem pod spodem to na laczniku tlumika koncowego i czesc rury od srodkowego do koncowego.
Kola 17 - sa tylko w wersjach sprowadzonych, u nas standard to 16 o troche innym wzorze.

wanios napisał(a):
3. Spalanie - jak na siliczek 1,6 to czy spalanie w okolicach 8l/100km jest realne zakładając normalną codzienna jazdę żony? (za dużo się nie ściga, większość w mieście ale raczej bez stania w korkach)

trasa - mozna zejsc lekko ponizej 7, ale to jazda na muskanie pedala gazu doslownie.
realnie to przedzial 7,2
srednie - 8.2
najwieksze jakie udalo mi sie uzyskac jak do tej pory to 9,5.

wanios napisał(a):
4. Kluczyk "keyless entry & go" jak się to sprawdza i czy są z tym problemy?
O jednym opowiadził mi kolega, właściciel podobnego rozwiązania w BMW - auto trzyma w garazu pod domem i jest to na tyle blisko domu, że auto jest cały czas otwarte.
Co dziwne czasami się zamyka i otwiera doprowadzając do wyładowania akumulatora - ot taka niespodzianka na następny poranek :) Z jakiej odległości działa to rozwiązanie w Swiftach?

tutaj jest troche inaczej - trzeba wcisnac gumiaczka zeby sie alarm rozbroil i otworzyc drzwi, natomiast samo wlaczenie zaplonu to max ok. 50 cm od auta

wanios napisał(a):
5. Pytanie retoryczne ale może jest iskierka nadzieji - widział (albo słyszał) ktoś z Was o Sporcie w białym kolorze? Taki podobałby się mi najbardziej :) choć wybór kolorów w salonach bardzo mizerny.

Tylko w JPN ( dodatkowo tam jest jeszcze kanarkowy taki jak ma Spoono ), w EU sa niebieski, czerwony zwykly, czerwony supreme, oraz srebrny ( bardzo ladny ), czarny.

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D
Były moderator forum - podziękowałem wraz z 17.03.2011

PostNapisane: So 06 wrz, 2008 16:18 

happy napisał(a):
-Dwa samochód można tez zamknąć stojąc obok niego poprzez nacisniecie klamki w drzwiach kierowcy nie jakiejś gumki tylko naciska sie na klamkę i auto sie zamyka

no na klamce jest wlasnie przycisk w oslonieciu gumowym ...

happy napisał(a):
-Trzy nic Ci w nowych BMW auku nie rozładuje (chyba że nieoryginalny alarm czy inne dołożone poza ASO akcesoria) ponieważ jesli przez 15min nie dotkniesz nic w samochodzie wszyskie odbiorniki prądu typu radio,tv,przewietrzanie postojowe czy wszelkie oświetlenie wewnętrzne a jest tego sporo WYŁĄCZA sie automatycznie.Auto zasypia.Tak samo jak "budzi" sie po pociagnięciu zewnętrznej klamki.

takie bajki to wiesz ... zawsze jakis prad pobierze ... chocby na podtrzymanie zapamietanych funkcji ... ( wiadomo nie jest to tyle ile w trybie czuwania )

czarek napisał(a):
A kolega to kupuje suzuki czy bmw bo pogubiłem się trochę :smok:

kolega kupil zonie Swifta, a na codzien jezdzi BMW

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D

PostNapisane: N 03 maja, 2009 21:41 

Model:: jest Swift 1.3 jest Nissan Juke 190ps
Oczywiście że warto kupić sporta ;)
http://www.youtube.com/watch?v=23x3I81q ... re=related

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 14:48 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
Jak dla mnie to:
1. za długie
2. nudne
3. równie dobrze mogłaby to być reklama sowolnego innego suzuki a nie akurat Sporta!
4. więcej tam pejzarzy niż promocji auta

To samo można było opowiedzieć 10 razy krócej w 10 razy bardziej dynamicznej i interesującej formie. Fuj.

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 14:51 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: Ignis Sport
zgadzam sie z chironem :D

lepsze już to -> http://www.youtube.com/watch?v=uUXs_twveLY
to -> http://www.youtube.com/watch?v=GoRC9VvL4-o

:703:

Baleno GS > Ignis Sport

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 15:13 

ja tam wolę taką reklamówkę: http://www.youtube.com/watch?v=JWAbTgS- ... re=related

ale o tym już było ;)

Pozdrawiam

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 15:27 

to miało być o tym czy warto kupić sporta, a nie o reklamówkach :P

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 22:23 

Model:: Swift Sport
Jak wolisz wywalić kupe kasy to bierz Mini JC works

Jeśli nie lubisz Brytyjczyków to musi byc Sport;)

a tak poważnie przed zakupem czarnej perełki był wybór spośród innych aczkolwiek po jazdach próbnych peugeotami citroenami (chodz VTR ma sens:P ) itd wygrało Suzuki. Pod uwage poszła także kwestia serwisu i obsługi klienta a najwazniejsze PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

według praw Dariwina dobieramy sobie najlepszych najlepiej przystosowanych i najbardziej odpowiadajacych nam partnerów. Dobór samochodu nie jest zjawiskiem losowym, pamiętaj.

PostNapisane: Pn 04 maja, 2009 22:27 

to jest stary temat ... poza tym ile kosztuje to mini ...

PostNapisane: Wt 05 maja, 2009 07:01 

Model:: Swift 1.5 3d
Cytuj:
poza tym ile kosztuje to mini ...

Wg cennika - 116 600 :mikolaj: Ale to to ma 211KM, wiec bardziej odpowiadajaca do Sporta wersja jest "zwykly" Cooper, ktory kosztuje 77 300.

Cytuj:
według praw Dariwina dobieramy sobie najlepszych najlepiej przystosowanych i najbardziej odpowiadajacych nam partnerów

To az Darwin musial wymyslic prawo, ze wybrany partner mi sie podoba? To tak jakbym powiedzial, ze odkrylem, ze oddychamy powietrzem. ;)

PostNapisane: Wt 05 maja, 2009 14:48 

mastha212 napisał(a):
Wg cennika - 116 600 :mikolaj: Ale to to ma 211KM, wiec bardziej odpowiadajaca do Sporta wersja jest "zwykly" Cooper, ktory kosztuje 77 300.

to chyba jakaś okrojona wersja ... mi na niemieckiej stronie konfiguracyjnej wyskoczyła cena bagatela 30000 euro ...
Dobrze ująłeś, że nie ma co porównywać go z SSS, bo tak jak napisałem wyżej, nie ta cena, po drugie jest to auto z doładowaniem ( kompresor ).
Jak wsadzisz kit do SSS od Rotrex-u masz 190KM, dołożyć jeszcze parę gratów i wychodzi na to samo, cena myślę że będzie niższa jeszcze od mini ...

PostNapisane: Wt 05 maja, 2009 17:43 

Hellsin napisał(a):
mastha212 napisał(a):

to chyba jakaś okrojona wersja ... mi na niemieckiej stronie konfiguracyjnej wyskoczyła cena bagatela 30000 euro ...

Podana cena widnieje w PDFie z oficjalnego cennika Mini w PL http://www.mini.com.pl/pdf/cenniki_2009 ... 4.2009.pdf

Wariant Works juz pewnie ma sporo shitu w standardzie, wiec "okrojony" to on chyba nie jest ;)

PostNapisane: Wt 05 maja, 2009 18:01 

Cytuj:
Wariant Works juz pewnie ma sporo shitu w standardzie, wiec "okrojony" to on chyba nie jest ;)

klima auto - dopłata ...
sportowe zawieszenie - dopłata ...
pakiet rozwidniający wnętrze - dopłata ...

a to tylko parę rzeczy z długiej listy ...

to jest śmieszne ...

PostNapisane: Wt 05 maja, 2009 21:32 

Model:: Swift'07 1.3 GLX, Clio Kombi '11 na gnĂłj
Cytuj:
to jest śmieszne ...

nie. To BMW

nie jestem zupą pomidorową! Nie wszyscy muszą mnie lubić :)

PostNapisane: Cz 07 maja, 2009 15:12 

Model:: Swift 1.3 Glx 06
Jakiś czas temu byłem na jezdzie próbnej cooperem S 177km i cena była około 118tyś, ja bym nie porównywał tego auta do sporta :) inne jest wszystko :P, ale mój czerwony Swift i tak jest ładniejszy brakuje mu tylko turbinki :)

Ostatnio edytowano Cz 07 maja, 2009 15:14 przez Krzsyu, łącznie edytowano 2 razy

Swift MK6 1,3 glx Monza Red (witamy się konichiwa)

Dyplomacja to umiejetność powiedzenia "spieprzaj" w taki sposób, że odbiorca
słysząc to czuje emocje związane z wyprawą i nieodpartą chęć poznania nowego i nieodkrytego.

PostNapisane: Cz 07 maja, 2009 15:31 

Krzsyu napisał(a):
Jakiś czas temu byłem na jezdzie próbnej cooperem S 177km i cena była około 118tyś, ja bym nie porównywał tego auta do sporta :) inne jest wszystko :P, ale mój czerwony Swift i tak jest ładniejszy brakuje mu tylko turbinki :)

Do Coopera S nikt nie porownuje, predzej do Cooper-a bez S ;) A zreszta, cale Mini to taki Swift wannabe :D

PostNapisane: Cz 07 maja, 2009 15:42 

Model:: Swift 1.3 Glx 06
Ale ktoś pisał o wersji Works a to jeszcze wiecej jak S.
Nie mam sporta, ale gdyby był w wersji 5D na naszym rynku to bym się nie zastanawiał.

Swift MK6 1,3 glx Monza Red (witamy się konichiwa)

Dyplomacja to umiejetność powiedzenia "spieprzaj" w taki sposób, że odbiorca
słysząc to czuje emocje związane z wyprawą i nieodpartą chęć poznania nowego i nieodkrytego.

PostNapisane: So 18 lip, 2009 10:06 

Model:: suzuki swift sport 1.6
Moje wrażenia z użytkowania Swifta Sporta:
1)Poziom hałasu większy niż w modelach nieusportowionych -przed zakupem testowałem te dwa autka.Mi akurat osobiście odpowiada to bo jest fajny pomruk silnika z takim lekkim klangiem.Jesli delikatnie wciskasz gaz to w zasadzie hałas nie jest odczuwalnie większy.ale uwierz kusi żeby wdepnąć:)
2) Super przyspieszenie w porownaniu do wersji standard i rzeczywiście zawieszenie jest twardsze szczególnie odczuwalne przy przejazdach (tory, czy jakies wieksze nierowności) jednak wspaniale trzyma się na zakrętach swojej lini jazdy nie zarzuca wsoaniale się prowadzi.Przy większych prędkościach powyzej 150 km mam na mysli na bardzo pofalowanej powiechnia garby itp w przypadku oderwania się auta od powierzchni poprostu ponowny styk z nawierchnią jest jednokrotny mam na mysli wspaniale przylega nie ma efektów bujania po stlumieniu.
3)U mnie osobiscie sprzegło piszczy.. jak sie je nie posmaruje..troszke to irytuje tzn takie male popiskiwania..mechaniczne jakies ocieranie chyba.
4)Spalanie od 7-10 litrów.Przy spokojnej jezdzie lekkie wciskanie pedału gazu 7 litrów jest do uzyskania w miescie okolo 9 litrow.
5) Na plus super wykonczenie autka w srodku.piekna kierownica obszyta skóra fajne podswietlane liczniki w odcieniu czerwonym i dobrej jakosci tapicerka.
Nie rozpisujac sie jak dla mnie minusem ale malym jest spalanie troche wyzsze ale za to moc..przyspieszenie cudowne..pomocne w bezpiecznym wyprzedzaniu.
Polecam swifta sport nie zatanawiaj sie.Chyba ze zona bardzo wygodna nie lubi twardosci( a bardzo miekka jazde wtedy odradzam)
Pozdrawiam

PostNapisane: N 26 lip, 2009 11:58 

Model:: Suzi Sport
Ja sie zastanawiam nad sprzedaniem:
czarny Sport, salon Polska
2007 marzec
53 000 km przebiegu
na gwarancji

Sprzedaje bo mysle nad wiekszym samochodem.
Cena w okolicach 33 tys.

PostNapisane: N 26 lip, 2009 12:43 

Grzenioo - to nie giełda ...

PostNapisane: So 29 sie, 2009 21:22 

Miałem dziś okazje przejechać się Miniakiem w wersji JWC. No i co tu duzo gadac, petarda. Masakrycznie ta fura chodzi. Opony buksuja nawet na 3. Prawie 230KM (tyle pokazal pomiar na hamowni) to jednak jest straszna ilosc w tak malej budzie. Potem jak wracalem Swiftem wciskalem pedal do podlogi, ale nadal mialem wrazenie, ze stoje w miejscu ;) Z drugiej strony JWC jest za 120k, ja swojego bzyka kupilem za 40k - 3krotna roznica. Silnika mozna pozazdroscic, przyczepnosci czy hamulcy tez, zewnetrznej stylistyki rowniez, ale srodek Mini to dla mnie jest kiszka. Fotele tez jakos bardziej mi pasuje te moje swiftowe.

PostNapisane: So 29 sie, 2009 23:47 

mastha212 napisał(a):
Miałem dziś okazje przejechać się Miniakiem w wersji JWC. No i co tu duzo gadac, petarda. Masakrycznie ta fura chodzi. Opony buksuja nawet na 3. Prawie 230KM (tyle pokazal pomiar na hamowni) to jednak jest straszna ilosc w tak malej budzie. Potem jak wracalem Swiftem wciskalem pedal do podlogi, ale nadal mialem wrazenie, ze stoje w miejscu ;) Z drugiej strony JWC jest za 120k

wsadź do SSS kompresor i masz 190KM ... a ile jeszcze pieniąchów zostanie na resztę :P
Gdzie tam do 120k ...

PostNapisane: N 30 sie, 2009 07:23 

Model:: Swift'07 1.3 GLX, Clio Kombi '11 na gnĂłj
Hellsin napisał(a):
wsadź do SSS kompresor i masz 190KM

ale zgodzisz się ze mną że oprócz mocy, Mini znacznie różni się od SSS

inne, lepsze materiały, lepsze hamulce, lepsze zawieszenie... które i tak nie są warte tych pieniędzy.

Pewnie gdybyśmy zrobili SSS pod względem mocy, zawieszenia, obicia skórą, wymianą układu hamulcowego to pewnie gdzieś w okolicach 80 - 90k PLN byśmy się zatrzymali :)

swego czasu miałem przez tydzień Mini Coopera 110 km - jeździło się tym rewelacyjnie :)

nie jestem zupą pomidorową! Nie wszyscy muszą mnie lubić :)

PostNapisane: N 30 sie, 2009 11:13 

Hellsin napisał(a):
mastha212 napisał(a):
Miałem dziś okazje przejechać się Miniakiem w wersji JWC. No i co tu duzo gadac, petarda. Masakrycznie ta fura chodzi. Opony buksuja nawet na 3. Prawie 230KM (tyle pokazal pomiar na hamowni) to jednak jest straszna ilosc w tak malej budzie. Potem jak wracalem Swiftem wciskalem pedal do podlogi, ale nadal mialem wrazenie, ze stoje w miejscu ;) Z drugiej strony JWC jest za 120k

wsadź do SSS kompresor i masz 190KM ... a ile jeszcze pieniąchów zostanie na resztę :P
Gdzie tam do 120k ...

Tez bym wolal Swifta zrobionego na taka rakiete, bo mi sie bardziej podoba. Ale nie mozna przyznac, ze chociaz (zbyt) drogi, to jednak JWC robi wrazenie.

PostNapisane: N 30 sie, 2009 11:31 

Model:: Brak pojazdu marki Suzuki :D
Starając się być zupełnie obiektywnym (czyli posiadając kiedyś jedno, i posiadając drugie, bez zdrowych emocji bo na codzień i tak poruszam się zupełnie innym samochodem)

Nie można porównywać Swifta i Mini, tudzież Mini i jakiegokolwiek innego samochodu tej wielkości. Uważam tak, ponieważ:

*** Mini nie powstało po to aby było jakkolwiek praktyczne. Gdyby założenie inne, wyszedł by inny samochód niż ten który jest w tej chwili. Jedynie podobna niepraktyczność, która moim zdaniem wyszła przy okazji zmniejszania i cięcia kosztów to Citroen 2.

- Swift przy Mini ma bagażnik, Mini mi wchodzą 2 zgrzewki 6x1,5l i pare jogurtów i jest komplet).
- Brak wersji 5DR zgodne z założeniem kompletnego braku praktyczności.
- Na tylnej kanapie wygodnie podróżuje dziecko z mikro nóżkami. Odsunięcie fotela do tyłu w Mini powoduje dosunięcie go do tylnego siedziska.
- Fotelik dla niemowlaka na tylnej kanapie - mi się za drugim razem już odechciało wkładać - jest zbyt duży w stosunku do przerwy jaką się ma między słupkiem B a złożonym do przodu fotelem

*** Wyposażenie w Mini, może kosztować tyle co nowy Swift. W standardzie każde inne autko dookoła będzie lepsze.

Hellsin napisał(a):
Gdzie tam do 120k ...

Takie założenie jest nie ma miejscu. Mówimy o seryjnych samochodach. Mogę Ci odpowiedzieć, że za 9K ja zrobie u siebie 270KM. I mam i tak duużo prostszą sprawę niż Ty.
Ile osób do SSS wsadziło kupę siana w silnik ? Dlaczego sam tego nie zrobiłeś ?

Po co zatem kupować Mini skoro sam jako właściciel uważam, że z praktycznego punktu widzenia nie ma zalet ? Tu już muszę być subiektywny:

*** Podoba mi się design zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. I jak widać po popularności tego fascynującego gokarcika - nie tylko mi podoba się to jak wygląda.
*** Jakość materiałów w środku jest klasy Premium i jestem w stanie za to zapłacić. Takich materiałów próżno szukać (w szczególności w BMW Mini Mk2).
*** Jest to FunCar pełną gębą. Takiej radości jak daje objeżdzanie po zakrętach wszystkiego dookoła, też trudno szukać w SSS. Tu swoje odzwierciedlenie kosztów ma np. tylne zawieszenie - wielowahaczowe - a nie na drewnianej belce.
*** Tak Tak, stawiam dobre Piwo, że przeciętnie dobry kierowca - zwykłym Cooperem, a nawet Cooperem D objedzie SSS na normalnej lekko krętej dróżce - dzięki dramatycznej przewadze zawieszenia w SSS. Nie wspominam o krętej górskiej dróżce.
*** Dalsze porównywanie uważam za bezcelowe, bo obiektywnie uważam to za bezsensowne. Jabłko to nie brzoskwinia, pomimo, że okrągłe i podobnego koloru.

Z drugiej strony dyskusji - jeździłem SSS - i wciąż uważam, że w tej klasie samochodów, pomijając Mini z którym absolutnie SSS nie porównam - to SSS jest najlepszym samochodem jaki można zdobyć na rynku. Patrząc przez pryzmat ekonomii - również, ale celowo tego tematu nie poruszam.

Pozdrawiam zwyczajowo.

PostNapisane: N 30 sie, 2009 11:48 

Czyli podsumowujac:

power - Mini
price/power - Swift

PostNapisane: N 30 sie, 2009 22:29 

Cytuj:
ale zgodzisz się ze mną że oprócz mocy, Mini znacznie różni się od SSS

bez dwóch zdań

adamov2 napisał(a):
inne, lepsze materiały, lepsze hamulce, lepsze zawieszenie... które i tak nie są warte tych pieniędzy.

tu także, choć hamulce nie do końca ...

adamov2 napisał(a):
Pewnie gdybyśmy zrobili SSS pod względem mocy, zawieszenia, obicia skórą, wymianą układu hamulcowego to pewnie gdzieś w okolicach 80 - 90k PLN byśmy się zatrzymali :)

dokładnie do tego zmierzałem swoją wypowiedzią :)

mastha212 napisał(a):
Ale nie mozna przyznac, ze chociaz (zbyt) drogi, to jednak JWC robi wrazenie.

nie mniej jednak to temat : " Czy warto kupić SSS ", a nie czy warto kupić MC JCW :P

pimposh napisał(a):
Takie założenie jest nie ma miejscu. Mówimy o seryjnych samochodach. Mogę Ci odpowiedzieć, że za 9K ja zrobie u siebie 270KM. I mam i tak duużo prostszą sprawę niż Ty.

to kto Ci to broni zrobić :P
Jeśli masz JCW, to wiem jakie zabiegi dają 240KM bez problemów, a koszta wychodzą ok. 5k

pimposh napisał(a):
Ile osób do SSS wsadziło kupę siana w silnik ? Dlaczego sam tego nie zrobiłeś ?

ja robię czerwonego sukcesywnie :P
Czarny ma gwarancję to raz, po drugie jak byś bardziej siedział na forum, to byś wiedział, że jeżdżę nim okazyjnie :P

Cytuj:
Z drugiej strony dyskusji - jeździłem SSS - i wciąż uważam, że w tej klasie samochodów, pomijając Mini z którym absolutnie SSS nie porównam - to SSS jest najlepszym samochodem jaki można zdobyć na rynku. Patrząc przez pryzmat ekonomii - również, ale celowo tego tematu nie poruszam.

Pozdrawiam zwyczajowo.

I tymi słowami podsumujmy temat i skończmy OT :)
Również pozdrawiam

Ostatnio edytowano N 30 sie, 2009 22:32 przez Hellsin, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn 31 sie, 2009 21:22 

pimposh napisał(a):
Tak Tak, stawiam dobre Piwo, że przeciętnie dobry kierowca - zwykłym Cooperem, a nawet Cooperem D objedzie SSS na normalnej lekko krętej dróżce - dzięki dramatycznej przewadze zawieszenia w SSS. Nie wspominam o krętej górskiej dróżce.

Fifthgear tego dowiodl na torze - kwestia slynnego rewelacyjnego prowadzenia mini

mysle o takim w serii jako o aucie torowym/na równe KJS-y :P

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr 02 wrz, 2009 20:47 

Model:: Swift 4x4 MkVI + Swift GTi MkIII
Ostatnio miałem okazję dość dobrze porównać Swifta 4x4, którego posiadam z Mini John Cooper works :D
Mini jest o wiele mniejszym autem, ale wszystko wynagradza mocą.
211 KM- istny Szatan :619:

Strefa czasowa: UTC + 1