Teraz jest Cz 23 maja, 2019 16:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 16:30 

Model:: rodzinnie Mazda 6 MPS ;-)
Nie wiem czy były grzane stołki w innych wersjach ale sport ma wygodne i grzane fotele. Może poszukaj. Jedyny minus to kolor tapicerki

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 18:41 

Model:: suzuki swift 1.3 GLX
Onyx napisał(a):
Jedyny minus to kolor tapicerki

i cena

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 19:25 

Model:: Swift Sakura 1.3 - 2009r.
No to się bardzo opłacało. Ja za swojego też z upustem za poprzedni rocznik dałem 40100 zł a nie mam nawet tego co jano_3, w nawiasie wymienił :/

Zapal choćby świeczkę, gdy ciemność jest w nas.
Na przyjaznej fali popłyńmy choć raz.

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 21:46 

Model:: Swift 5D 1.3 GS '05
Maciej1111111, dobry deal :)

oby się sprawował!

Pozdrawiam

wiem, że nic nie wiem :)

PostNapisane: Pt 26 paź, 2012 00:50 

Model:: Swift VII Silnik 1.2 94KM
Maciej1111111 napisał(a):
szary metalik, esp, trakcja, 7 poduszek, wspomaganie, ładne alusy, grzane fotele napinacze, radio sterowane z kierownicy, skóra lewarek i kierownica, halogeny ciemne dymione szyby z tyłu, komputer pokładowy , 2 systemy wspomagające hamowanie, automatycznie zapalane światła, przy awaryjnym hamowaniu awaryjne, pewnie coś jeszcze

Jak dla mnie super!! mam uboższą wersje rocznik ten sam ..też 3d. a Dałam 50 tys.

RICI TRAVEL CLUB

PostNapisane: Pt 26 paź, 2012 07:53 

Model:: Suzuki Swift MK7
Za takie Premium 3d (czarny metalic) na początku roku zapłaciłem chyba 46.600. Jak dałeś niecałe 42.000 to całkiem OK.

Ecce homo est

PostNapisane: So 27 paź, 2012 16:58 

Model:: swift 3d mkVII
Patris napisał(a):
Maciej1111111 napisał(a):
szary metalik, esp, trakcja, 7 poduszek, wspomaganie, ładne alusy, grzane fotele napinacze, radio sterowane z kierownicy, skóra lewarek i kierownica, halogeny ciemne dymione szyby z tyłu, komputer pokładowy , 2 systemy wspomagające hamowanie, automatycznie zapalane światła, przy awaryjnym hamowaniu awaryjne, pewnie coś jeszcze

Jak dla mnie super!! mam uboższą wersje rocznik ten sam ..też 3d. a Dałam 50 tys.

to co Ty kupiłaś w tej cenie (w dodatku w gorszym wyposażeniu) skoro teraz full wypas z nawi nie kosztuje tyle?

Ostatnio edytowano So 27 paź, 2012 17:28 przez jabol@, łącznie edytowano 1 raz

litość dla wilków jest niesprawiedliwością wobec owiec

PostNapisane: Pn 18 mar, 2013 08:31 

Oglądałem wczoraj turbo kamerę. Podobna historia facet kupił fiata 500, a raczej wziął w leasing. Po jakimś czasie okazuje, że lewy tylny błotnik malowany i skrzypi zawieszenie. ASO, że jest im przykro, bo normalnie starają się powiadamiać klienta o takich rzeczach, a teraz im jakoś umknęło, ale zapis w gwarancji, jest taki, że ASO w przeglądzie przedsprzedażowym ma doprowadzić auto, do takiego stanu, aby nie posiadało żadnych uszkodzeń, a oni doprowadzili. Adwokat znowu mówi, że tym mógłby się zainteresować prokurator i wchodzi w grę nawet odpowiedzialność karna. ASO proponuje bezpłatne dwa przeglądy. Facet chce wymianę na nowy samochód (mimo licznych wymian elementów zawieszenia nie usunięto skrzypienia w zawieszeniu) ASO się zgadza, ale on musi partycypować w kosztach. Całą sprawę komplikuje jeszcze leasingodawca, który nie jest zbyt skłonny do odstąpienia od umowy (co proponował na samym początku leasingobiorca). I tak to wygląda w naszym kraju nad Wisłą.

Jak będę kupował następne auto w salonie, wybiorę się z miernikiem grubości powłoki.

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Pn 18 mar, 2013 08:35 

Model:: rodzinnie Mazda 6 MPS ;-)
Rzeczoznawca przy odbiorze to koszt jakiś 200-300 zł. Kwota niewielka za spokój i pewność auta.
Tylko, że jadąc do salonu spodziewamy się nowego towaru.

PostNapisane: Pn 18 mar, 2013 08:43 

Ja myślałem, że to sporadyczne przypadki, ale widzę, że to zdarza się nagminnie. Onyx jak będę odbierał następne auto, to sam nie wiem czy nie skorzystam z usług rzeczoznawcy. Ale salon ma być gwarantem, że auto jest nowiutkie, tak jakby wyjechało z fabryki.

A jeśli chcą sprzedawać jakieś malowańce, to niech uprzedzą klienta i dadzą odpowiednią cenę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1