Teraz jest Pn 19 sie, 2019 07:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 07 paź, 2012 12:15 

Model:: swift
witam jestem nowym klubowiczem posiadam nowego dl 650 i jestem bardzo zadowolony,postanowiłem kupić nowego swifta wczoraj podpisałem dokumenty kredytowe i poszedłem z miernikiem grubości lakieru na pomiar w salonie w gorzowie okazało się, że wszędzie jest od 110 do 170 mikronów a na tylnym lewym błotniku 300 co robić oni udają, że nic nie wiedzą o malowaniu, gdy poprosiłem o sprawdzenie historii vin to coś mi tam pokazali, mało tego twierdzili, że historię to oni tylko z Polski mogą mi pokazać a nie z fabryki do salonu pomocy co robić kupować czy nie dokumenty pokreśliłem ale mam jeszcze zaliczkę oni twierdzą, że auto mogło być malowane jeszcze w fabryce jak to sprawdzić czy nie spadło z lawety pomóżcie proszę

maciejdębno

PostNapisane: N 07 paź, 2012 12:23 

Model:: Swift 1.5GS / AR Giulietta 1,4TB MA
Potarguj się o cenę! W innym przypadku kup w innym salonie.

PostNapisane: N 07 paź, 2012 12:28 

tak wiem i jutro mają niby udokumentować ten przypadek na piśmie ale czy w ogóle warto kupować taką sztukę nawet za niższą cenę bo co do większych uszkodzeń może naprawdę spadł wymienili błotnik z ręki pomalowali i udają niewinnych

[ Dodano: Nie 07 Paź, 2012 13:32 ]
tomnet napisał(a):
Potarguj się o cenę! W innym przypadku kup w innym salonie.
tak wiem i jutro mają niby udokumentować ten przypadek na piśmie ale czy w ogóle warto kupować taką sztukę nawet za niższą cenę bo co do większych uszkodzeń może naprawdę spadł wymienili błotnik z ręki pomalowali i udają niewinnych

maciejdębno

PostNapisane: N 07 paź, 2012 12:52 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: KZJ95 2" AT
Często tak bywa, że ulegnie uszkodzeniu w transporcie i standardowo malują wtedy cały element.

Zazwyczaj przechodzi jako nówka i nikt się o tym nie dowiaduje.

Niech dadzą rabat albo dodatkowe wyposażenie. Tylko nie zgadzaj się na jakieś śmieszne propozycje.

Ostatnio edytowano N 07 paź, 2012 14:39 przez blizzard, łącznie edytowano 1 raz

było Suzuki, jest Toyota
:-D

PostNapisane: N 07 paź, 2012 13:43 

Model:: brak
Samochod jest nowy, naprawiany w technologiach zgodnych z wymaganiami producenta. Maly rabat, potwierdzenie wykonanej naprawy na pismie i nie ma co robic problemu

PostNapisane: N 07 paź, 2012 14:38 

Model:: SWIFT
A ja bym nie brał, jak mogą w serwisie wciskać nowe auto z malowanymi kilka razy elemntami ... szkoda słów ja bym tam awanture zrobił że mi takie coś chcieli wcisnąć, jak dałeś zaliczke niech Ci zwracają i szukaj gdzieś indziej

+ takie coś powinno zostać zgłoszone jako próba oszustwa. Teraz są takie czasy ze jak kupujesz z salonu to i tak musisz wszystko sprawdzić ...

*jak będziesz chciał kiedyś go sprzedać mozesz mieć problemy.

PostNapisane: N 07 paź, 2012 14:58 

Model:: brak
Oczywiście można nie kupować, ale ja kupiłem kiedyś tak Toyotę Yaris ( samochód w/g prawa spełnia wszelkie wymogi samochodu nowego i może jako taki zostać sprzedany )
Wszystko było ok i gwarancja zgodnie z dokumentacją wydaną

Ps. Dwa lata temu dieler z targówka chciał nam tak sprzedac Suzuki Jimny ( po uszkodzeniu transportowym dachu ) niestety nie kupiłem, bo naprawa była widoczna ;)

Ostatnio edytowano Pn 08 paź, 2012 12:21 przez mrquad, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: N 07 paź, 2012 15:02 

Model:: Swift Comfort 1.3 92KM
mrquad, dobrze gadasz :D

PostNapisane: N 07 paź, 2012 21:14 

mrquad napisał(a):
Samochod jest nowy, naprawiany w technologiach zgodnych z wymaganiami producenta. Maly rabat, potwierdzenie wykonanej naprawy na pismie i nie ma co robic problemu

troszkę pomogliście ale to jest naprawdę problem na auto czekałem 2 mieś. miało być super a lekka lipa z tego wyszła, martwię się tym, że to co widać to ok ale może było coś gorszego,że wycięli błotnik wstawili nowy pomalowali z ręki a głębiej jest coś więcej, przy sprzedaży może być problem ale tym się nie martwię bo kupuję auto na parę ładnych lat a po tych latach to wartość żadna, poczekam do jutra co zaproponują i wam napiszę dzięki jeszcze raz jak coś wam wpadnie do głowy jak to rozwiązać proszę napiszcie

[ Dodano: Nie 07 Paź, 2012 22:18 ]
SzymsonPL napisał(a):
A ja bym nie brał, jak mogą w serwisie wciskać nowe auto z malowanymi kilka razy elemntami ... szkoda słów ja bym tam awanture zrobił że mi takie coś chcieli wcisnąć, jak dałeś zaliczke niech Ci zwracają i szukaj gdzieś indziej

+ takie coś powinno zostać zgłoszone jako próba oszustwa. Teraz są takie czasy ze jak kupujesz z salonu to i tak musisz wszystko sprawdzić ...

*jak będziesz chciał kiedyś go sprzedać mozesz mieć problemy.

inaczej by było gdybym wiedział o malowaniu na początku cena inna i sprawa jasna, że auto coś tam miało po drodze a tak to naprawdę oszustwo

maciejdębno

PostNapisane: Pn 08 paź, 2012 10:24 

Model:: rodzinnie Mazda 6 MPS ;-)
Cytuj:
inaczej by było gdybym wiedział o malowaniu na początku cena inna i sprawa jasna, że auto coś tam miało po drodze a tak to naprawdę oszustwo

I właśnie z tego powodu ja bym nie brał.

Rozumiem ze przygody w transporcie to norma.
Normą jednak powinno być informowanie klienta o towarze który kupują.
Udawania głupka że wszystko jest ok i wciskanie parasolki w zadośćuczynieniu jest zlaniem klienta.
Jeżeli chce nowy to nowy jak z fabryki a nie z wizytą w blacharni ASO.
Tyle z mojej strony ale oczywiście decyzja jest Twoja.

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 09:48 

Model:: Suzuki Swift MK7
Masz wątpliwość? Odstąp od umowy. Tym bardziej, że masz uzasdnienie. Nic ci się nie "odwidziało". Nie zostałeś nleżycie poinformowany, złapałeś sprzedawcę na zatajeniu istotnej informacji, masz podstawę.
I w sumie to tyle ...

Natomist co do samego elementu. Malowanie fabryczne to fabryczne, warsztatowe, nawet zgodnie z tzw. technologią producenta to jednak coś innego.
Zasadniczo nic nie powinno się dziać. Ale nie wiesz i się nie dowiesz co się faktycznie stało. Czy to malowanie, czy jeszcze klepanie itd. ...

Poza tym jak idę do salonu to płacę za nowe 100% wartości faktury i dlatego nowe mam dostać.

Ecce homo est

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 13:22 

Model:: suzuki swift 1.3 GLX
Jak dla mnie wszystko jest kwestią ceny i dogadania się. Sam mam malowany w ASO błotnik po tym jak walnął we mnie facet. Mam porobione zdjęcia. Facet z ubezpieczalni po tym dzwonku robił oględziny i mówi, że bardzo porządnie zrobione, zgodnie z normami producenta.

Wynegocjuj rabat i bierz, chyba, że na kasie Ci nie zależy to bierz inny egzemplarz. Jak dla mnie 1.000zł powinni zejść na początek, a jak jeszcze powiesz o turbo kamerze, to może i więcej.

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 14:12 

Moim zdaniem bujda tam.
1 k zł to żadna okazja ani wielka łaska dla klienta ze strony salonu.

Jak kolega go nie weźmie to albo się trafi jakiś łoś który bez miernika przyjdzie do salonu albo za 3 miesiące pójdzie jako 2012 z rabatem 5 tysi.

uważam że nie należy ułatwiać życia nieuczciwym sprzedawcom.
Inaczej wyglądała by sytuacja gdyby rozmowa z klientem przy odbiorze wyglądała następująco:
"Przyjechał Pana samochód ale miał przygodę..."

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 14:20 

Onyx napisał(a):
Inaczej wyglądała by sytuacja gdyby rozmowa z klientem przy odbiorze wyglądała następująco:
"Przyjechał Pana samochód ale miał przygodę..."

Też prawda, ale to otwiera możliwość negocjacji, z jeszcze większego pułapu.

Call by so many different names, but your glory still remains the same. Never will i change, the way that i feel about jah love.

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 16:06 

no dobrze ale fakty są takie że jak ktoś kupuje w salonie nie myśli najczęściej czy auto było "bite" malowane jeszcze raz czy coś, wydaje mi się że ktos trafi na to auto nieświadomie...

* jak nie masz zamiaru kupić tego auta najlepiej by było gdybyś napisał kolor i nr vin albo miejsce gdzie Ci go oferują. Może ktoś przeczyta przed zakupem...

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 16:16 

Takie życie kupujesz szynkę, a tam tylko 20% mięsa, w parówkach jeszcze gorzej, a jedziesz do Czech i chcesz się napić a w wódzie metanol :) .

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 16:52 

Model:: <-Baleno 1.8, ->Astra H
Bez grubego rabatu takiego auta bym nie wzial, a jakby cos im nie pasowalo, to z checia bym napisal, to tu, to tam :) A najgorsze to jest to, ze chcieli Cie oszukac!!! (tak - w tym przypadku zatajenie prawdy, to oszustwo)

Ostatnio edytowano Wt 09 paź, 2012 16:52 przez hoodzix, łącznie edytowano 1 raz

Suzuki Baleno 1.8 - niepozorne i zadziorne :diabel2:
"Każdy problem ma rozwiązanie - skoro nie ma rozwiązania, to nie ma problemu" :okulary:

PostNapisane: Wt 09 paź, 2012 21:22 

Model:: Swift 5D 1.3 GS '05
moja rada: bierz rabat albo idz do prawnika :D

Pozdrawiam

wiem, że nic nie wiem :)

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 07:24 

Ale po co do prawnika?
Konsument/klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu. Filozofii w tym nie ma.

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 08:05 

Witam
zwodzą mnie już 2 dni, że ciągle sprawdzają co się działo dzisiaj do 13 mam mieć odpowiedź co do rabatu i przygody, z tym vin to dobry pomysł napiszę co i jak ale postraszę ich tym vinem, ps. dzisiaj napiszę wszystko jak się sprawa zakończyła.

maciejdębno

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 10:26 

To zadzwoń i zapytaj kiedy możecie się umówić. Tak lekko, niby przy okazji, napąknij, że chcesz termin z redaktorem "Turbo Kamera" ustalić bo wstępnie rozmwialiście i są zainteresowani materiałem ...
I nie sugeruj, że można to bez programu załatwić. Jak zrobisz to spokojnie i wiarygodnie to jest szansa, że sami dojdą do "właściwych" wniosków ;)

Ecce homo est

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 20:08 

Model:: Swift'07 1.3 GLX, Clio Kombi '11 na gnĂłj
Tak czytam o tym straszeniu telewizją i mnie na drgawki ze śmiechu bierze :) Czy Wy naprawde myślicie że jakikolwiek salon by się taką gadką przejmował? Malowanie elementów jest na porządku dziennym, nikt się tym nie przejmuje powołując na normy fabryczne i można kogoś cmoknąć ;) i proszę nie dyskutujcie ze mną bo większość forumowiczów wie czy się przez 5 lat zajmowałem :)

moja rada: minimum 2k pln rabatu. Jak się nie zgodzą to wizyta u prawnika, wydaj 100 pln i niech Ci napisze pisemko z odpowiednim powołaniem na paragrafy. Koniecznie przedstaw mu swoje zamówieniw.

nie jestem zupą pomidorową! Nie wszyscy muszą mnie lubić :)

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 20:58 

Model:: KZJ95 2" AT
i to jest dobre podsumowanie

było Suzuki, jest Toyota
:-D

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 21:39 

witam ADAMOV2 ma w 100% rację, palili głupa do samego końca, że nic nie wiedzą o zdarzeniu, twierdzą,że to przewoźnik biorąc ze stoku go zarysował i zataił szkodę, niby tylko ryska mam dostać potwierdzenie szkody z suzuki Polska i z samego salonu oraz wpis o naprawie w książce gwarancyjnej, słuchajcie nie ma na nich rady są bezkarni i mają wszystkich w dup..., jak ja nie wezmę przyjdzie starszy pan z panią i kupi bo sami twierdzą,że 95% ludzi wierzy, że auto nowe to nowe, ludzie nie sprawdzają więc jak nie w tym to następnym miesiącu znajdą frajera i sprzedadzą, ps dali 2000zł upustu i jak nie to spadaj a telewizja czy vin na forach ich nie wzrusza a jak chcę to na legalu mogę się sądzić, oczywiście bez problemu teraz zaliczkę oddają a mój czas paliwo po 10 wizyt w salonie 20godzin rozmów przez tel, ich to wali, racja jest jedna sprawdzać wszystko i walczyć o każdy grosz i tylko od szczęścia zależy jakie "nowe" auto nam się trafi i za ile, na uczciwość nie ma co liczyć dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo pozdrawiam wszystkich

maciejdębno

PostNapisane: Śr 10 paź, 2012 21:55 

Model:: <-Baleno 1.8, ->Astra H
no ale najwazniejsze, czy im podziekowales, czy nie?

Suzuki Baleno 1.8 - niepozorne i zadziorne :diabel2:
"Każdy problem ma rozwiązanie - skoro nie ma rozwiązania, to nie ma problemu" :okulary:

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 07:13 

Z tonu wypowiedzi podejrzewam że prawdopodobnie tak.

To nie jest jedyny salon sprzedaży w Polsce.
czasem warto nawet kopnąć się kilkaset km po auto.

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 08:12 

Jeżeli przed zakupem udało Ci się utargować dobrą cenę i teraz jeszcze dochodzi 2.000zł, to ja bym się zastanowił i nie rezygnował tak szybko. Jeśli malowany był 1 element to według mnie tragedii nie ma. A rabat 2.000zł jest całkiem spoko.

BTW mi nawet do głowy nie przyszło, żeby sprawdzać miernikiem auto z salonu. A tak jak patrzę na to, to nikomu ni można ufać.

Ostatnio edytowano Cz 11 paź, 2012 08:18 przez jano_3, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 11:27 

adamov2 napisał(a):
Tak czytam o tym straszeniu telewizją i mnie na drgawki ze śmiechu bierze :) Czy Wy naprawde myślicie że jakikolwiek salon by się taką gadką przejmował?

Tak ci się tylko wydaje, choć faktycznie już się coraz bardziej uodparniają. To znaczy mówią "sprawdzam" i jak kamera u płotu to ewentualnie jest ruch :)

Nie od dziś wiadomo co się dzieje. Blacharka? To nie wszystko, części też się podmienia bo koledze się sypie i dobrze by było wymienić ...
A klienta można przecież sprawdzić, jak się nie zna to wróci z usterką, zrobi się na gwarancji i jest OK. Kolega zadowolony, klient też bo naprawione bezpłatnie, wszystko gra ... ;)

Kupuję samochody nowe i nigdy jeszcze nie wybrałem się do salonu z miernikiem lakieru. Nie rozbieram auta na czynniki pierwsze i nie sprawdzam czy aby wszystkie części są fabrycznie nowe. Nie chce mi się i nie ma sensu ...
Oglądam z grubsza czy gdzieś nie porysowany czy nie wgnieciony, zaglądam do komory silnika, pod samochód, do kabiny i już.
Jeszcze mi się nie trafił jakiś model z "przygodami". A może i trafił ale ja o tym zwyczajnie nie wiem i nie wiedzą ich dalsi właściciele? A może i wiedzą ale upłynęło wystarczająco dużo czasu, że się już do mnie nie zgłosili?
Generalnie bym wiedział, o auta dbam i odkupują je znajomi bo wiedzą co dostają a z ceną nie pajacuję. Co się dzieje na rynku wtórnym wiemy i załapać się na pewny samochód to jednak skarb. Obcy człowiek by nie przyszedł po jakimś czasie a znajomy raczej by mi powiedział, że coś było nie tak.

Ecce homo est

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 13:13 

Vivid napisał(a):
Nie od dziś wiadomo co się dzieje. Blacharka? To nie wszystko, części też się podmienia bo koledze się sypie i dobrze by było wymienić ...
A klienta można przecież sprawdzić, jak się nie zna to wróci z usterką, zrobi się na gwarancji i jest OK. Kolega zadowolony, klient też bo naprawione bezpłatnie, wszystko gra ... ;)

bardzo krzywdząca dla Dealerów opinia daleko generalizująca. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że do szkody transportowej dochodzi raz na około 110 samochodów

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 13:15 

To dlaczego jeżeli jest to aż tak sporadyczne do dealer zachowuje się tak a nie inaczej?

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 13:44 

problemem jest jak zawsze brak asertywności w informowaniu klienta o złym stanie rzeczy.

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 14:15 

Model:: Swift 1.3 Classic
adamov2 napisał(a):
Vivid napisał(a):

bardzo krzywdząca dla Dealerów opinia daleko generalizująca. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że do szkody transportowej dochodzi raz na około 110 samochodów

Nie wiem czy krzywdzącą, mnie lokalny salon suzuki też ładnie oszukał (jest opisane w zakładce oceniamy-salony), no nie tak skrajnie żeby sprzedać auto lakierowane choć kto wie ? - nie sprawdzałem). Zero przeprosin, zero reakcji na moje pismo SMP, nie miałem czasu i energii żeby próbować szukac sprawiedliwości w sądzie. Następnym razem to będę kupował z dyktafonem, do umowy wpisywał każde słowo sprzedawcyi upewniał się co do każdej kwestii u innych czy w SMP. Paranoja - w kraju należącym do UE, gdzie banan ma okreslona przepisami krzywizne klient musi byc nastawiony na handel jak z rosjanami na bazarze.

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 14:21 
Redaktor Naczelny
Moderator

Model:: GV 2,0 DeLux
marius napisał(a):
handel jak z rosjanami na bazarze.
opinia krzywdząca Rosjan :;>:

PostNapisane: Cz 11 paź, 2012 21:29 

Onyx napisał(a):
Ale po co do prawnika?
Konsument/klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu. Filozofii w tym nie ma.

stereotyp: kazdy Polak zna sie na prawie, medycynie i pilce noznej :P

a jak boli cie zab, to sam go sobie wyrywasz, czy idziesz do dentysty?

EOT

100-150 zł za porade prawna w porownaniu do wartosci auta to grosze

Pozdrawiam

PostNapisane: Pt 12 paź, 2012 07:21 

Cytuj:
stereotyp: kazdy Polak zna sie na prawie, medycynie i pilce noznej :P

piłki nie lubię
na medycynie się nie znam mam od tego lekarzy
a co do porady prawnej w tak banalnej sprawie to proszę Cie odrobinę przesadzasz.
Pismo o odstąpieniu od umowy to nie jest inżynieria jądrowa.
Wystarczy znać terminy, wiedzieć czym się różni zaliczka od zadatku i jak jest zapisane w umowie i w zasadzie tyle.

A jak będę potrzebował prawnika to mam żonę :P

PostNapisane: Pt 12 paź, 2012 07:38 

Onyx napisał(a):
A jak będę potrzebował prawnika to mam żonę

być może dlatego że masz żonę prawnika wiesz więcej w temacie swoich praw i pisania pism, ja korzystam z uprzejmości prawników których znam w tym z usług spoono :)

PostNapisane: Pt 12 paź, 2012 10:19 

adamov2 napisał(a):
problemem jest jak zawsze brak asertywności w informowaniu klienta o złym stanie rzeczy.

To tylko "skleroza" ;)

Ecce homo est

PostNapisane: N 14 paź, 2012 13:02 

Onyx napisał(a):
Pismo o odstąpieniu od umowy to nie jest inżynieria jądrowa.

w tym przypadku odstąpienie jest obłozone spora liczba warunkow ;)

zlozone "na pale" bedzie nieskuteczne

Onyx napisał(a):
A jak będę potrzebował prawnika to mam żonę :P

to by sporo tlumaczylo :D

a jak zainteresowany rozwiazal niniejszy temat, wiadomo cos?

Pozdrawiam

PostNapisane: N 14 paź, 2012 13:41 

Witam
sprawa ma się tak,że spotkałem się z właścicielem salonu zorganizowali takie spotkanie, motał się i trząsł i to tyle. Napiszę najprawdopodobniej w środę za ile kupiłem i sami ocenicie czy było warto. Ps a teraz największa bomba zaklinali się na wszystko,że to tylko "moje" auto jest po przygodzie.Dowiedziałem się od jednego ze sprzedawców miał coś ochotę do rozmowy że 2000tyś to troszkę mało i dobra flaszka oraz super przeprosiny mi się należą,. Uwaga w tym salonie są inne po przygodach "nowe do sprzedania "więc naprawdę w salonach "może tylko w tym????" jest to norma i takich aut jest pełno i nic o nich nie mówią postaram się dokładnie dowiedzieć jakie. Nie mogłem się powstrzymać by robić kolejną awanturę o tamte auta ale jak groziłem panu właścicielowi to pan sprzedawca dał mi bardzo mocno do zrozumienia, że nie chcą abym ja im a oni sobie narobili problemów w sądzie. Powiem szczerze, że to łatwo ustalą kto pisze na forum po takiej awanturze i pomyślę o opisaniu ich na naszym forum pod zakładką ocena salonu. BRAK SŁÓW,

maciejdębno

PostNapisane: N 14 paź, 2012 15:16 

Model:: Swift Sport '13 / S-Cross '13
Maciej1111111, rozumiem Twoje oburzenie, ale szczerze Ci powiem, że z Twojego powyższego postu na prawde sporo trzeba sie domyslac tak to wszystko opisales.
Proponuje Ci przeredagowac to lekko i podzielic na jakies akapity ;)

- Tato, czy ten samochód jest chory?
- Nie synku, to diesel.

PostNapisane: N 14 paź, 2012 17:35 

Auto jakie miało być oryginalnie moje po zdjęciu z placu i sprawdzeniu okazało się uszkodzone. Salon to stwierdził. Zadzwoniono do mnie i zaproponowano wybór innego lub sprowadzenie dokładnie takiego jak miał być. Nie padła propozycja naprawy tego egzemplarza czy jakiegoś upustu. Wybrałem inny. To taka moja "przygoda".
Jakieś uszkodzenia to norma, nie uniknie się tego. Kwestia istotna to uczciwe poinformowanie klienta o sytuacji i zakresie napraw.

Ecce homo est

PostNapisane: N 14 paź, 2012 21:12 

Właśnie tak przy okazji napiszesz nam w którym to salonie proponowano Ci tego swifta z błotnikiem po "przygodzie" ?

PostNapisane: Pn 15 paź, 2012 14:34 

witam jutro jadę po auto
wszystko napiszę o aucie i w jakim salonie kupiłem,
ps. napiszę co wiem o innych uszkodzonych,
oraz za ile kupiłem, ocenicie czy było warto!!!

maciejdębno

PostNapisane: Pn 15 paź, 2012 17:54 

Maciej1111111 napisał(a):
...oraz za ile kupiłem, ocenicie czy było warto!!!

Po co? Skoro kupiłeś to znaczy że było warto :) Nikt Ci przykrości nie zrobi i nie skrytykuje ;)

Ecce homo est

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 09:00 

Maciej1111111, możesz podać więcej szczegółów jak się sprawa skończyła.

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 12:40 

witam
skoro nikt nie pyta to nie piszę.
więc auto premium 2011r za 41800 dobrze czy przepłacone????
i nie chodzi o przykrość bo to nie pierwsze moje nowe auto i nie ostatnie ale jestem ciekaw ile Wam się udało utargować
pismo z salonu, że nie będę więcej sobie rościł jakiś odszkodowań do podpisu.
auto ma pełną gwarancję od daty wydania.
wygląda na to,że zarysowała firma przewożąca auta naprawiła i zataiła sprawę.
auta do sprzedania jakie wiem, że są po takiej samej przygodzie to sx4 i mitsubishi ale nie wiem jakie więc proszę uważać.
a cała przygoda miała miejsce w gorzowie

[ Dodano: Czw 25 Paź, 2012 13:45 ]
a zapomniałem dodać zero przebiegu 3d
pozdrawiam

maciejdębno

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 13:06 

No więc koledzy z Gorzowa wzmożona ostrożność.

Co do ceny to ja mam starszą wersję swifta, za która ostatecznie dałem 41.500. Od ręki rabat 4.000, ale bez żadnych dyskusji i targów - bardzo fajny sprzedawca (wersja brodzik GLX, przyciemniane szyby, alusy, przeciwmgielne, blokada skrzyni wliczona w cenę), było to w 2009r, gdzie złotówka jeszcze tak nie szalała. Nową ciężko mi oceniać, bo nawet nie orientuje się jakie jest wyposażenie.

Cenę widzę 45.900zł. Jaki masz lakier-metalik?? Jak dla mnie rabat OK. Zazdroszczę podgrzewanych siedzeń bo tego u mnie nie ma.

Ostatnio edytowano Cz 25 paź, 2012 13:18 przez jano_3, łącznie edytowano 5 razy

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 14:24 

Model:: Swift Sport '13 / S-Cross '13
jano_3 napisał(a):
Zazdroszczę podgrzewanych siedzeń bo tego u mnie nie ma.

mam nowe, nieużywane maty waeco do samodzielnego montazu - miałem montować do clio ale clio sprzedałem - moge odsprzedac w dobrej cenie.

- Tato, czy ten samochód jest chory?
- Nie synku, to diesel.

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 15:59 

szary metalik, esp, trakcja, 7 poduszek, wspomaganie, ładne alusy, grzane fotele napinacze, radio sterowane z kierownicy, skóra lewarek i kierownica, halogeny ciemne dymione szyby z tyłu, komputer pokładowy , 2 systemy wspomagające hamowanie, automatycznie zapalane światła, przy awaryjnym hamowaniu awaryjne, pewnie coś jeszcze

maciejdębno

PostNapisane: Cz 25 paź, 2012 16:15 

Driv3r napisał(a):
mam nowe, nieużywane maty waeco do samodzielnego montazu - miałem montować do clio ale clio sprzedałem - moge odsprzedac w dobrej cenie.

Nie będę pruł foteli, a inne rozwiązanie niż pod fotelem nie wchodzi w grę. Jaka cena?? Pisz na PW.

Ostatnio edytowano Cz 25 paź, 2012 16:17 przez jano_3, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1