Teraz jest Pn 01 cze, 2020 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 

Który z terminów X Zlotu odpowiada Tobie najbardziej?
Ankieta wygasła Pt 13 sty, 2012 12:26
3-6.05 Poraj 11%  11%  [ 10 ]
3-6.05 Zaborze 27%  27%  [ 25 ]
8-10.06 Zaborze 22%  22%  [ 20 ]
każdy 26%  26%  [ 24 ]
powyższe terminy mam zajęte 15%  15%  [ 14 ]
Liczba głosów : 93
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 12:26 
Redaktor Naczelny
Moderator
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: GV 2,0 DeLux
- 3-6.05 Poraj
Pawilony standard wysoki -koszt wraz z wyżywieniem 120,00 zł/doba http://szkolenia-poraj.pl/id/96/o-nas/mmm/138
- 3-6.05 Zaborze
Ving Pol - murowane ogrzewane domki standard wysoki - koszt wraz z wyżywieniem 95,00 zł/doba http://www.wing-pol.pl/
lub
Magda - standard średni - koszt wraz z wyżywieniem 75,00 zł/doba http://www.jura.tur.pl/magda-zaborze/
- 8-10.06 Zaborze, ośrodek Ving-Pol lub Magda
- każdy
- powyższe terminy mam zajęte
- nie wezmę udziału w X Zlocie

Udział w ankiecie traktujemy jako chęć uczestnictwa w X Zlocie, pozwoli to nam oszacować ilość uczestników imprezy.
Czas trwania ankiety 7dni

Ostatnio edytowano Pt 06 sty, 2012 12:27 przez Rennes, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 12:33 

Model:: brak
Rennes napisał(a):
Czas trwania ankiety 7dni

Trochę mało, ale oczywiście zagłosuję.

Ostatnio edytowano Pt 06 sty, 2012 12:34 przez mrquad, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 13:09 

Model:: Suzuki Kizashi
Głos oddany ;)

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 16:34 
Moderator

Model:: Swift 1.3 GTi mk4 & Mitsubishi Galant 2.5 V6
Brakuje opcji "pasuje mi tylko termin majowy a miejsce dowolne"

Obrazek

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 16:35 

MKV, no to klikaj :D

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 23:00 

Model:: Focus 2.0 Były: Baleno 1.3 96r, 1.3 GS 99r
Na 20 osób nikt nie chce teraz jechać do Poraju :] ?

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 23:34 

Model:: Grand Vitara II ; Grand Vitara I
Thyzys napisał(a):

Cena - i wszystko jasne....trochę ich poniosło! :zdziw:

Gdy jesteś w lesie i chcesz się dowiedzieć, gdzie jest południe - spójrz na drzewo. Jeśli to palma - to jesteś na południu...

PostNapisane: Pt 06 sty, 2012 23:34 
Wiceprezes Stowarzyszenia
Moderator

Model:: Inny 4WD
Thyzys napisał(a):

Zaborze to niedaleko Poraju - a więc możliwe atrakcje te same (pustynia, tor, roadbooki, itp.), czyli lokalizacja prawie taka sama.
A widać, że cena jest kryterium istotnym w wyborach.

Pozdrawiam, Jarek.

PostNapisane: So 07 sty, 2012 00:48 

Model:: Suzuki Swift
Jarekch napisał(a):
Thyzys napisał(a):

Zaborze to niedaleko Poraju - a więc możliwe atrakcje te same (pustynia, tor, roadbooki, itp.), czyli lokalizacja prawie taka sama.

A dziwicie sie?? kazdy patrzy wiazac koniec z koncem a nie wywalic jakies 1.500zl na wyjazd (wliczajac paliwo noclegi na 2 osoby)

AVE SUZUKI

PostNapisane: So 07 sty, 2012 01:16 
Moderator

pyrex1 napisał(a):
Jarekch napisał(a):
Thyzys napisał(a):

A dziwicie sie?? kazdy patrzy wiazac koniec z koncem a nie wywalic jakies 1.500zl na wyjazd (wliczajac paliwo noclegi na 2 osoby)

Następny co winduje cenę do niebotycznego poziomu... człowieku na ilu zlotach ty byłeś?! Mój to będzie szósty i może 1/3 tej kwoty wydawałem na 2 osoby... skąd te 1500zł?! W Poraju faktycznie drogo ale to i tak może do połowy tej kwoty by się doszło za cały zlot za 2 osoby... No chyba, że na tydzień planujesz jechać.

Obrazek

PostNapisane: So 07 sty, 2012 10:06 

MKV napisał(a):
pyrex1 napisał(a):
Jarekch napisał(a):
Thyzys napisał(a):

Następny co winduje cenę do niebotycznego poziomu... człowieku na ilu zlotach ty byłeś?! Mój to będzie szósty i może 1/3 tej kwoty wydawałem na 2 osoby... skąd te 1500zł?! W Poraju faktycznie drogo ale to i tak może do połowy tej kwoty by się doszło za cały zlot za 2 osoby... No chyba, że na tydzień planujesz jechać.

Z całym szacunkiem MKV ale tak mi mniej więcej wychodzi

licząc że w 2 osoby by się jechało to masz 2 noce po 240 to masz 480 nocleg
dojazd to na dwóch bakach pewnie bym dojechał i wrócił czyli licząc 40l *5,65zl *2 baki to masz 452zl
co łącznie już Ci daje w przybliżeniu 932 zl. a wiadomo jakieś kieszonkowe tez by trzeba było wziąć i stad ta moja suma:]

Ostatnio edytowano So 07 sty, 2012 10:07 przez pyrex1, łącznie edytowano 1 raz

AVE SUZUKI

PostNapisane: So 07 sty, 2012 10:23 

pyrex1 napisał(a):
wiadomo jakieś kieszonkowe tez by trzeba było wziąć i stad ta moja suma:]

Choć jeden co by piwo stawiał :D
Tak poważnie, trzeba pomyśleć nad transportem większej ilości osób w samochodzie ( koszty spadną ), tańszą bazą i większą ilością uczestników ( koszty się bardziej rozkładają.
Atrakcje na pikniku muszą być niskobudżetowe ( mniej sprzętu, więcej pracy i zaangażowania uczestników )
Powinien być skierowany duży naciskna SMP o dostarczenie pojazdów na próby terenowe.
Uczestnicy muszą zadeklarować się do pomocy przy organizacji lub załatwianiu atrakcji ( same pomysły to za mało, ktoś to musi realizować )

Ostatnio edytowano So 07 sty, 2012 10:24 przez mrquad, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So 07 sty, 2012 14:38 

Model:: Focus 2.0 Były: Baleno 1.3 96r, 1.3 GS 99r
MKV, Kiedy na FB napisałem, że Zlot to 1000zł to strasznie się dziwiłeś skąd ta suma :) 1500zł to może aż nadto ale 1000zł na 2 osoby trzeba skromnie liczyć. Ten temat był od zawsze na spotach grupy wielkopolskiej. Każdy kto liczył koszty wyjazdu, właśnie takie sumy mu wychodziły.

Może ani ja ani pyrex1, na Zlocie ogólnopolskim nie byliśmy ale uczestniczymy w innych imprezach, niekoniecznie klubowych.

mrquad, świetne pomysły podsuwa, organizatorzy powinni wziąć to pod uwagę. Jeśli ma to być Zlot Marzeń, to niech to będzie zlot, w którym główną rolę będą grali ludzie, a nie pieniądze.

[ Dodano: Sob 07 Sty, 2012 14:40 ]
Celowo zapytałem, dlaczego nie ma chętnych na Poraj, bo w bliźniaczym temacie, chętnych kilku było ;)

PostNapisane: So 07 sty, 2012 14:40 

Więc warto by było aby opiekunowie grup regionalnych coś pomyśleli nad tym tematem

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: So 07 sty, 2012 14:53 
Klubowicz KSP

Model:: GV I
Zadanie jak dla nich nieprawdaż? Ilu ich dziś mamy?

Był Jimny 1.3 Cabrio, była GV I, jest coś większego terenowego. Co będzie dalej nie wiem ...Pozdrawiam :607:

PostNapisane: So 07 sty, 2012 14:54 

pablok31 napisał(a):
Więc warto by było aby opiekunowie grup regionalnych coś pomyśleli nad tym tematem

A to jest oddzielny temat o którym trąbiłem kilka miesięcy ( jak pamiętasz mocno to podkreślałem we wrześniu w Otwocku )
Zrobić można wszystko, ale trzeba zakładać, że na pewne konsultacje jest już za późno.
Zakładajac, że miejsce jest ( hotel jest do wyboru jak najtaniej ), trzeba uruchomić całą machinę informowania forumowiczów ( mass mailing)
Na pierwszej stronie KSP i forum, wielka informacja o przygotowaniach ( niestety temat zlotów jest nie czytany przez większość forumowiczów)
Szybkie odświeżenie wszystkich opiekunów grup ( lub wyznaczenie nowych ) i zobowiązanie ich do zakładania tematów (zlotu ) w grupach ( łacznie z propozycjami wspólnego transportu )
Szukanie sponsora strategicznego i umieszczenie jego reklamy na stronie ( po podpisaniu stosownej umowy ) wszyscy muszą o nim wiedzieć przed zlotem
Zawiązanie grupy organizacyjnej zlotu i podanie jej człoków na forum.
Wysłanie osobistych zaproszeń do wszystkich załozycieli forum i osób które wspomagały jego funkcjonowanie przez te kilka lat.
To na pierwszy ogień ( przynajmniej w/g mnie)

Ostatnio edytowano So 07 sty, 2012 14:56 przez mrquad, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So 07 sty, 2012 14:56 
Klubowicz KSP

Model:: Liana . Vitara JLX 1,6
Zarząd ma kilka pomysłów , prowadzone są nawet już rozmowy ,ale o wszystkim w odpowiednim momencie zostanie szanowne grono Klubowiczów i Forumowiczów poinformowane- a konkretnie po zakończeniu ankiety.

Jak myślicie czemu ankieta została powieszona dopiero teraz, aby kazdy miał wybór. Nie chcemy narzucać swojej woli bo nie po to obdarzyliscie nas zaufaniem.

Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Carlos Ruiz Zafón

PostNapisane: So 07 sty, 2012 15:00 

mrquad, Masz rację i z tego co wiem to pewne sprawy zostały już ruszone bo niektórymi sam się zajmuję

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: So 07 sty, 2012 15:00 

:one:

PostNapisane: So 07 sty, 2012 15:32 

Model:: SJ 413
troszke za daleko dla bluzuki. miłej imprezki

Bluezuki

PostNapisane: So 07 sty, 2012 15:37 

pilaw, Zawsze można przyjechać innym środkiem transportu :)

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: So 07 sty, 2012 15:43 

Np. zrobić zjazd właścicieli złomka.
Co by nie mówić i pisać samochód kultowy dla tego forum, a właściciele mogą się pozabierać w drodze na zlot ( właściwie wszyscy wsiadają w/g kolejności posiadania złomka ;) )

PostNapisane: So 07 sty, 2012 16:22 

nie dziwie sie ze pilaw, ma daleko wkoncu praktycznie z jednego konca polski na drugi musi naginac:/ moze faktycznie zastanowcie sie nad jakims miejscem w centralnej polsce

AVE SUZUKI

PostNapisane: So 07 sty, 2012 16:38 
Moderator

mrquad napisał(a):
Co by nie mówić i pisać samochód kultowy dla tego forum, a właściciele mogą się pozabierać w drodze na zlot ( właściwie wszyscy wsiadają w/g kolejności posiadania złomka ;) )

Ja poruszyłem temat zlotu na forum "starego swifta" czyli na złośniku bo chciałbym kilka "złomków GTi :P" ściągnąć - pewne zainteresowanie jest. Musicie mi pomóc urabiać Erde żeby przyjechał swoim GTi - daleko nie ma :P

Obrazek

PostNapisane: So 07 sty, 2012 16:51 

MKV napisał(a):
Musicie mi pomóc urabiać Erde

MKV zaproponuj postawienie piwa koledze...................pewnie więcej chętnych uczestników będzie ;)

PostNapisane: So 07 sty, 2012 17:14 
Klubowicz KSP

Zakładając, że część osób będzie bez własnego samochodu muszą być też punkty programu dostępne dla takich uczestników. Poniżej zestaw, który napisałem w pierwszym wątku na temat zlotu ale pewnie dobrze, żeby był i tutaj....

Parę dodatkowych pomysłów do programu część już też była w jakiejś formie. Prawie wszystkie nie wymagają wiele aby je zrobić i nie trzeba mieć samochodu na zlocie aby wziąć w nich udział.

Konkurs wiedzy o Suzuki - historia marki i modeli (SMP jako sponsor mile widziane ;)

Konkurs wiedzy o Jurze czyli rejonie Polski, w którym zlot ma się odbyć. Idealnie by było aby się tym zajęli ludzie mieszkający w okolicy (władze lokalne mogłyby być dobrym patronem tego konkursu)

Konkurs regionalny na temat „Suzuki w moim regionie” - w zamyśle zadanie dla zespołów regionalnych pokazujące atrakcje oraz obecność Suzuki w ich regionie. Region, który wygrywa jest regionem, w którym organizujemy następny Zlot. (może jakiś lokalne ASO z regionu będzie sponsorowało przedstawicieli?) Forma do uzgodnienia - pokaz, prezentacja, performance etc...

Konkurs na temat materiałów eksploatacyjnych - oleje, smary, paliwa (sponsor np: „Shell”)

Konkurs zmiany koła (było już na jednym ze zlotów) - może jakaś firma sprzedająca narzędzia da się namówić na ufundowanie nagrody?

Prezentacja/konkurs przy ognisku na temat: „Moje wyprawy” - zupełnie inaczej czyta się o tym, że ktoś gdzieś był a zupełnie inaczej się tego słucha przy ognisku. Może Prezes nam opowie przy okazji o Rumuni, wiem, że możemy też liczyć na wrażenia z Australii, Islandii i pewnie jeszcze wielu miejsc. Może też ktoś kogo nie będzie z nami na zlocie prześle nam swój film?

Konkurs na najlepsze zdjęcie Suzuki - mamy wśród nas wielu fotografów może przy okazji podzielili by się z innymi swoją wiedzą - takie małe warsztaty na temat np. jak zrobić dobre zdjęcie czegoś co jest w ruchu? Wszystkie zdjęcia z konkursu bardzo się przydadzą do promocji klubu.

Teraz trzy konkursy, które według mnie powinny być stałym elementem każdej naszej imprezy:

Konkurs pierwszej pomocy - jak by się dało połączony z krótkim kursem ratownictwa drogowego. Może jest wśród nas lekarz/ ratownik który by to zorganizował i poprowadził?

Konkurs wiedzy o ruchu drogowym - można wykorzystać np. pytania egzaminacyjne na prawo jazdy. Byłoby fajnie wciągnąć do tego lokalną Policję/ośrodek szkolenia kierowców a może mamy wśród nas kogoś kto się tym zajmuje i przygotuje to profesjonalnie?

Konkurs pod hasłem - Mój ulubiony trunek (nie jestem tutaj oczywiście oryginalny :) ) rozgrywany w dwóch kategoriach:
- trunki "seryjne" - startujący w tej kategorii kupuje to co lubi najbardziej i tym się dzieli z innymi
- trunki "tuningowane" - startujący w tej kategorii przywozi to co zrobił sam - oczywiście w "garażu".

Był Jimny 1.3 Cabrio, była GV I, jest coś większego terenowego. Co będzie dalej nie wiem ...Pozdrawiam :607:

PostNapisane: So 07 sty, 2012 17:15 

mrquad napisał(a):

hehe, dobre :D

PostNapisane: So 07 sty, 2012 17:26 
Klubowicz KSP

No i ma duże szanse w konkursie na "najładniejszy samochód na zlocie". Może jakoś wykombinować aby jednak był?

PostNapisane: So 07 sty, 2012 18:33 
Klubowicz KSP

Model:: Jimny JX '08 vel Kermit
Ja na razie zaczekam z głosowaniem. Podobnie jak MKV poproszę o dodanie opcji "Po prostu maj, nieważne gdzie", albo wyboru więcej niż jednej możliwości.

EDIT: A co z Podlesicami, które zaproponował Hen? Mekka wspinaczki skałkowej jest bardzo urokliwa :okulary:

Ostatnio edytowano So 07 sty, 2012 18:37 przez Boreal, łącznie edytowano 1 raz

CzareK

PostNapisane: So 07 sty, 2012 18:42 

Boreal, Ale tam jest ograniczona ilość miejsc... Co zrobimy jak przekroczymy ilość chętnych

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: So 07 sty, 2012 18:44 
Klubowicz KSP

Na razie nie widzę tego problemu... raczej przeciwnie :029:

CzareK

PostNapisane: So 07 sty, 2012 18:45 

Jeszcze pięć dni do końca głosowania

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: So 07 sty, 2012 18:48 
Klubowicz KSP

Na pewno pamiętamy o propozycji hena. Faktycznie na nasze zamiary wydaję się trochę za mało miejsc ale kto wie kiedy taka meta się może przydać.

PostNapisane: So 07 sty, 2012 20:24 

Model:: SS/SSS/E46 Cd
MKV napisał(a):
Ja poruszyłem temat zlotu na forum "starego swifta" czyli na złośniku bo chciałbym kilka "złomków GTi :P" ściągnąć P

no tak, stare Swifty skończyły się na GTi Obrazek

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D
Były moderator forum - podziękowałem wraz z 17.03.2011

PostNapisane: So 07 sty, 2012 20:30 
Moderator

Hellsin napisał(a):
MKV napisał(a):
Ja poruszyłem temat zlotu na forum "starego swifta" czyli na złośniku bo chciałbym kilka "złomków GTi :P" ściągnąć P

no tak, stare Swifty skończyły się na GTi Obrazek

Jak dla mnie mk4 i mk5 to są "przejściowe" bo te z Japonii skończyły się w 1996 na GTi właśnie :P

Obrazek

PostNapisane: So 07 sty, 2012 20:47 

To znajdźcie miejsce gdzie można też rozbić namioty - i wilk syty i owca cała.
W maju można już spokojnie spać w namiocie nawet jak ktoś nie jest wprawiony ;)

jak nowy właściciel bluezuki nią przyjedzie (albo przywiezie na lawecie) i nie będzie to w długi weekend majowy to jadę, jeszcze tylko Jacka trzeba ściągnąć :diabel:

PostNapisane: So 07 sty, 2012 20:50 

Krzysiek napisał(a):
Jacka trzeba ściągnąć

Podobno ma w Korei najszybszy internet, to i da się ściągnąć ;)

PostNapisane: So 07 sty, 2012 21:09 
Klubowicz KSP

Krzysiek napisał(a):
W maju można już spokojnie spać w namiocie nawet jak ktoś nie jest wprawiony

Zawsze można, ale przy dość częstych w ostatnich latach spływach arktycznych właśnie na początkach maja, to dla niewprawnych a zwłaszcza technicznie nieprzygotowanych może być trochę ryzykowne :/
mrquad napisał(a):
Podobno ma w Korei najszybszy internet, to i da się ściągnąć

Taa, niech się teleportuje via FTP :diabel:

CzareK

PostNapisane: So 07 sty, 2012 21:20 

Model:: Jimny "Kermit"
Thyzys napisał(a):

Nie ma się co dziwić... Osobodoba jest zaporowa.... Niestety....

Samochód jest więzieniem, dzięki któremu możesz poczuć wolność...

PostNapisane: So 07 sty, 2012 21:36 
Moderator

Mamikur napisał(a):
Thyzys napisał(a):

Nie ma się co dziwić... Osobodoba jest zaporowa.... Niestety....

Wiele osób pewnie też wolało by bez przymusowego wyżywienia...

Obrazek

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:17 

Model:: SS/SSS/E46 Cd
Cytuj:
Jak dla mnie mk4 i mk5 to są "przejściowe" bo te z Japonii skończyły się w 1996 na GTi właśnie :P

żyj dalej w takim przekonaniu - powodzenia :P

Co to znaczy zero kompromisów ? - tzn. zero pieniędzy od 1 danego miesiąca do 1 przyszłego :D
Były moderator forum - podziękowałem wraz z 17.03.2011

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:36 

Model:: Suzuki Swift S1300 ;-)
A ja mam takie pytanie... I ciekawi mnie to... :)
Czy byli by jacyś zainteresowani atrakcją zlotową w postaci przejażdżek na prawym fotelu w pełni rajdowego A-grupowego Swifta Gti?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pełne wyposażenie bezpieczeństwa (klatka, fotele kubełkowe, 6-pkt pasy szelkowe).
A-grupowy silnik ok 120KM, 0-100km/h ok 8 sekund
Krótka skrzynia biegów, sportowe zawieszenie itd.

Czekam na opinie :)

[ Komentarz dodany przez: Artur_Duda: Sob 07 Sty, 2012 22:57 ]
Regulamin forum się kłania
3.5 Maksymalny rozmiar wklejanego zdjęcia nie może przekraczać rozmiaru 640x480 pikseli

Poprawiłem :P Erde

Ostatnio edytowano So 07 sty, 2012 23:09 przez Erde, łącznie edytowano 4 razy

Swift 1.3 8v 97" --> Baleno 1.6 "01 --> Swift 1.3 Gti 94" ==> Swift Super 1300 ;-)
Suzuki Swift Sport "08
Suzuki Grand Vitara "09
http://www.rd.siec2000.pl/av.jpg

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:39 
Klubowicz KSP

Model:: Liana . Vitara JLX 1,6
sądzę, że chętnych byłoby kilku: ja i Pablok31 i nasza mała gwiazda tez to by przeżyła.

Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Carlos Ruiz Zafón

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:48 
Moderator

Erde napisał(a):
Czy byli by jacyś zainteresowani atrakcją zlotową w postaci przejażdżek na prawym fotelu w pełni rajdowego A-grupowego Swifta Gti?

Pewnie wszystkie dziewczyny i dzieciaki a i ja też się piszę :)

Tak poza tym to ja na Twoim miejscu zdjęcia 1,4 i 5 bym do konkursu kalendarzowego wysłał a zwłaszcza to 4 :]

ps. na tym właśnie zdjęciu fajnie Ecumaster DET2 tam wygląda do klatki przyczepiony :P (ja mam pod deską ;) )

Ostatnio edytowano So 07 sty, 2012 22:50 przez MKV, łącznie edytowano 2 razy

Obrazek

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:50 

Model:: Suzuki Swift S1300 ;-)
MKV napisał(a):
Erde napisał(a):

Pewnie wszystkie dziewczyny i dzieciaki a i ja też się piszę :)

Tak poza tym to ja na Twoim miejscu zdjęcia 1,4 i 5 bym do konkursu kalendarzowego wysłał a zwłaszcza to 4 :]

4 to dzieło Jasne-go :one: - niech wysyła :D

Swift 1.3 8v 97" --> Baleno 1.6 "01 --> Swift 1.3 Gti 94" ==> Swift Super 1300 ;-)
Suzuki Swift Sport "08
Suzuki Grand Vitara "09
http://www.rd.siec2000.pl/av.jpg

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:57 
Klubowicz KSP

Ja też się piszę na taką atrakcję. :D

PostNapisane: So 07 sty, 2012 22:58 

Erde, Ja tam bardzo ekstremalnie :one:

pozdrawiam-pablok31

PostNapisane: N 08 sty, 2012 03:09 
Moderator

Erde napisał(a):
4 to dzieło Jasne-go :one: - niech wysyła :D

Widać, że ktoś ogarnięty w fotografii to zdjęcie robił bo wie co to przysłona i jak się nią posługiwać (i chyba używa jakiegoś doświetlenia wnętrza :P )

Jasne, ja też chcę takie zdjęcia :P

Ostatnio edytowano N 08 sty, 2012 03:10 przez MKV, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek

PostNapisane: N 08 sty, 2012 11:25 
Wiceprezes Stowarzyszenia
Moderator

Model:: Inny 4WD
Ja się zgłaszam, ja też!!! :one:
Chociaż na zdjęciach to jeździdełko tak nisko zawieszone, że chyba pampersa założę na wszelki wypadek... :053:

Pozdrawiam, Jarek.

PostNapisane: N 08 sty, 2012 12:19 
Redaktor Naczelny
Moderator

Model:: GV 2,0 DeLux
moja ekipa też by się przejechała :)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1