Teraz jest Pn 23 paź, 2017 07:23

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz 12 paź, 2017 11:34 
Klubowicz KSP

Model:: Jimny JX '08 vel Kermit
Ale pogratulować pieknego miejsca Piotrka :one:

CzareK

PostNapisane: Cz 12 paź, 2017 11:53 

Model:: GV II 1,9DDIS 2007
Mówisz o 3 miejscu? W zeszłym roku też zdaje się był na 3. Niczego mu nie ujmując, bo jest naprawdę dobry (znam go ponad 30 lat :651: ), to jego jacht też jest lekko zmodyfikowany :) choć on przy lepszym naszym starcie byłby w zasięgu.
Tak czy inaczej w tym roku ( w zestawieniu z zeszłym):

na minus:
1. Jak zawsze spóźniony start, który jest efektem mojej niechęci do pływania ponad 3 tonowym jachtem w odległości paru metrów od innych :)
2. Moja zła decyzja dotycząca sposobu opłynięcia wyspy Kociej
3. Złe prowadzenie foka w fordewindzie. Muszę poczytać i pogadać z mądrzejszymi, bo chyba lepszym, bardziej efektywnym rozwiązaniem, przydługich przelotach z wiatrem, będzie chodzenie baksztagami, a nie na motyla.
4. Moje miękkie serce dla staruszka, czyli Maczka 555. Zdecydowałem, że potraktowanie go jako odbijacza między dwoma, ponad 3 tonowymi jachtami, to zły pomysł i odpuściłem rywalom na bojce.

na plus
1. Rewelacyjny postęp przy zwrotach przez sztag, tak ze strony pracy na foku jak i mojej na sterze. Tu zaprocentowało piątkowe "zamęczenie" Rafa i Sebastiana ćwiczeniami. Łapki solidnie poczuli :D
2. Słusznie podjęta decyzja o refowaniu. Tu trudno porównać z Bolerem, bo Bingo ma system szybkiego refowania, ale decyzja o refie była słuszna, choć rozrefowanie mogłoby być jakieś 5 minut wcześniej :D

Pozdrawiam
Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1