Teraz jest Cz 21 lis, 2019 13:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr 05 kwi, 2017 06:27 
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Moderator
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Hej.

Do sprzedania moja biała strzała. Zdjęcia dorzucę. Jak umyję

Rocznik 2011 , pierwsza rejestracja sierpień 2011. Od nowości u mnie. Aktualny przebieg około 77 kkm. Serwisowany w ASO. Dla zainteresowanych podam vin, można sobie w ASO zbadać co było w nim robione, a trochę było. Więc w związku z tym na dzień sprzedaży auto uważam że jest w idealnym stanie technicznym. Ponieważ uważam że z gwarancji należy aktywnie korzystać, każde niepokojące mnie zjawisko było załatwiane w ASO od razu, więc wiele nawet zużywających się elementów jest nowsze niż auto, zakładam że posłużą długie lata.
Auto nie poobijane, nie porysowane, jednak używane więc kilka odprysków na nim jest.
Z poprawek lakierniczych robionych - maska malowana 2 razy , pierwszy raz od uderzenia kamienia drugi raz reklamacja po pierwszym malowaniu :-) , tylny błotnik i zderzak po szkodzie parkingowej, może nawet znajdę zdjęcia jak do pzu zgłaszałem, drobiazg.

Do auta komplet opon letnich i zimowych, komplet dywaników gumowych i tekstylnych.

Wyposażenie środkowe, nie pamiętam jak się nazywa, zdaje się że comfort. Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, 4 szyby sterowane elektrycznie, alarm, zamek centralny, radio, 6 głośników, USB, CD, podłokietnik przedni i tylny.

Auto szybkie, wygodne, pojemne, mało pali.

Rozpiętość cen w ogłoszeniach spora, więc zasadzam cenę ze środka - interesuje mnie 36 k PLN.

Ubezpieczenie i przegląd do drugiej połowy sierpnia więc nie pali się - będzie stała w garażu i czekała, także jeśli ktoś chce powiedzieć daję 25 i biere już - nie. 36 k PLN do niewielkiej negocjacji. A właśnie - garażowana :-)

Przy poprzednich autach kupujących bardzo interesowało czemu sprzedaję. A otóż - optymalizuję koszty. Elantra na sprzedaż, niedługo po niej będzie i30 na sprzedaż, a zamiast tych dwóch kupujemy jeden ale z odrobinę większym bagażnikiem. Albo jak nie większym to praktyczniejszym. O, dlatego

pozdrawiam - jasiek

Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary (...) na swoje uciemiężenie (Kazimierz Łyszczyński, De non existentia Dei)

PostNapisane: Cz 18 maja, 2017 10:15 
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Moderator
Współzałożyciel Stowarzyszenia

No i poszła. Zdjęcia zrobiłem w poniedziałek, we wtorek wstawiłem ogłoszenie na OLX , już we wtorek 3 osoby go obejrzały, wczoraj czyli w środę wieczorem była pani z kolegą, pooglądali, pomierzyli lakier, posłuchali co było robione, pocmokali że nie zniszczony i zadbany, na własne oczy widzieli że garażowany bo przy nich wyprowadzałem, potargowali się odrobinę, przejechali się, dziś pani potwierdziła że bierze i do poniedziałku będzie miała środki.

Więc w zasadzie - sprzedany :D

pozdrawiam - jasiek

Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary (...) na swoje uciemiężenie (Kazimierz Łyszczyński, De non existentia Dei)

Strefa czasowa: UTC + 1