Teraz jest Wt 28 sty, 2020 22:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N 29 sie, 2010 16:31 

Model:: Grand Vitara
Witam . Chciałbym się dowiedziec ile kosztują części orginalne i zamienne do tego samochodu z takim silnikiem . Może ktoś już coś wymieniał i mógłby podac ceny ? Zależy mi bardzo na zakupie tego samochodu , tylko nie wiem czy wyrobię na to auto . Bardzo prosiłbym o pomoc . No i mam jeszcze 2 pytanko . Otóż słyszałem , że sx4 i fiat sedici produkowane są w jednej fabryce na Węgrzech . No i czy byłaby możliwośc ewentualnego serwisowania suzuki w salonie fiata . Salon fiata mam pod nosem . A do Suzuki ponad 120 km :P

PostNapisane: N 29 sie, 2010 16:47 
Sekretarz Stowarzyszenia
Administrator

Model:: Honda CR-V 2.0 i-VTEC
SX4 produkowany jest zarówno na Węgrzech jak i w Japonii zależy na jaki egzemplarz trafisz. Kilka drobiazgów jest innych w Japońcu i Węgierskiej wersji co do porównania z Sedici to Węgier podobno jest kropka w kropkę więc raczej nie powinno być problemu z jego serwisem we Fiacie :)

Dzięki temu że SX i Sedici są kuzynami to sporo części można stosować jako zamienniki w odpowiednio niższych cenach

Ostatnio edytowano N 29 sie, 2010 16:55 przez Artur_Duda, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn 30 sie, 2010 19:56 

Model:: miałem SX4 4x4 GS '07
zuberek napisał(a):
Witam . Chciałbym się dowiedziec ile kosztują części orginalne i zamienne do tego samochodu z takim silnikiem . Może ktoś już coś wymieniał i mógłby podac ceny ? Zależy mi bardzo na zakupie tego samochodu , tylko nie wiem czy wyrobię na to auto . Bardzo prosiłbym o pomoc . No i mam jeszcze 2 pytanko . Otóż słyszałem , że sx4 i fiat sedici produkowane są w jednej fabryce na Węgrzech . No i czy byłaby możliwośc ewentualnego serwisowania suzuki w salonie fiata . Salon fiata mam pod nosem . A do Suzuki ponad 120 km :P

Jak masz po gwarancji to jak najbardziej. Sam ostatnio się dowiadywałem i przegląd w ASO Fiata wychodził 200 zł taniej niż w Suzuki.

A jak jeszcze by to był SX z silnikiem 1,9 DDIS to już tylko do Fiata, to ich silnik i w Suzuki mało kto go potrafi naprawić.

Już nie ma SUZUKI SX4 GS 4x4

Strefa czasowa: UTC + 1