Teraz jest Wt 28 sty, 2020 22:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 17:19 

Model:: SX4 4x4
Witam,

prosze o Wasze komentarze odnosnie funkcjonowania w sx4 autoalarmu i centralnego zamka. Otoz moj alarm zalozony w aso wydaje sie pracowac blednie:

1. Zamkniecie drzwi od srodka przyciskiem blokady wszystkich drzwi (lewa konsola przy oknie) przy nieprzekreconym kluczyku powoduje zamkniecie drzwi oraz uruchomienie alarmu.Funkcja blokady zamkow dziala prawidlowo tylko wowczas gdy przed jej uruchomieniem zostanie przekrecony kluczyk w stacyjce. Zupelny bezsens.

2. Przy otwieraniu w systemie bezkluczykowym nie ma mozliwosci otworzenia tylko drzwi pasazera/bagaznika gdyz drzwi owszem , otwieraja sie ale alarm zaczyna wyc. Funkcja ta dziala tylko przy drzwiac kierowcy lub przy 2krotnym przycisnieciu i otworzeniu sie wszystkich drzwi na raz. Jeszcze wiekszy bezsens i niewygoda.

Po dzisiejszej wizycie w aso jestesmy zfrustrowani , probowano nam wmowic ze to jest prawidlowe dzialanie i we wszystkich sx4 montuja taki sam alarm. Kazano nam pstrykac zawsze 2 razy i blokowac drzwi od srodka zawsze przy przekreconej stacyjce. Nie dalismy za wygrana, beda probowali jeszcze to "naprawiac".
Moim zdaniem zalozono alarm niekompatybilny z centralnym zamkiem i bezkluczykowym systemem otwierania drzwi.
Czekam na Wasze opinie.

PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 17:26 

Model:: GS500F
Zmień ASO. Ja montowałem w Kielcach i u mnie jest wszystko OK.

Więcej o tym problemie: viewtopic.php?t=2375

Edycja: Wychodzi na to że chłopaki w ASO w Warszawie mają z tym problem :(:

Ostatnio edytowano Pt 17 paź, 2008 17:33 przez Doominik, łącznie edytowano 1 raz

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 17:39 

Dzieki za link. Wszystko jasne. Autopartactwo w warszawie sie szerzy. 1,5 h mi dzisiaj wciskali ze tak powinno byc, to jest poprostu skandal.
Czy orientujesz sie moze ile kosztuje zalozenie w pelni kompatybilnego alarmu do sx'a?

PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 17:47 

Model:: SWIFT 1,5 GS
a, w którym ASO w Warszawie tak do tej sprawy podeszli??

brodal78

PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 17:54 

brodal78 napisał(a):
a, w którym ASO w Warszawie tak do tej sprawy podeszli??

SUZUKI AUTO PORADA

PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 18:04 

Model:: SWIFT 1,5 GS
problem z systemem bezkluczykowym masz nie tylko Ty.
viewtopic.php?t=2375&postdays=0&postorder=asc&start=0

brodal78

PostNapisane: Pt 17 paź, 2008 18:37 
Współzałożyciel Stowarzyszenia

Model:: A3 Sportback 2.0 TFSI Quattro / 240KM
Alarm jest na pewno kompatybilny z systemem bezkluczykowym i elektroniką SX4.
Problem leży raczej w podłączeniu i ustawieniach samego alarmu.
Większość central można teraz programować, bo są przewidziane pod różne pojazy i dla każdego można ustawić indywidualnie reakcje na sygnały z różnych czujników, krańcówek itd.
To samo było z alarmami montowanymi wcześniej (inna marka).

A co do serwisu AUTO (nie)PORADA... zapraszam do działu Oceniamy Warsztaty.
Tam zapewne dowiesz się jaką mają opinię.

PostNapisane: So 18 paź, 2008 06:30 

Model:: SX4, Ignis 4x4, GVI
Ja też mam z tym problem - prawe drzwi przy otwieraniu - jedno naciśnięcie gumki przy klamce - zamek się otwiera, ale alarm się nie wyłącza i zaczyna wyć przy otwarciu drzwi.

Rozwiązanie - proste: dwa wciśnięcia otwierające wszystkie zamki ;) U mnie jak w prawych drzwiach wcisnę dwa razy tę gumkę to otwierają się wszystkie drzwi coprawda, ale alarm się wyłącza.

PostNapisane: So 18 paź, 2008 06:45 

Model:: SX4 sedan
Mam zalozony alarm w ASO w Opolu, chwale go sobie - i tak, jak koledzy radza - jedno klikniecie na guzik zamyka, jedno kilkiniecie na drugim guziku - otwiera drzwi kierowcy, drugie klikniecie - otwarcie pozostalych drzwi i bagaznika.
Co wazne, przelaczanie funkcji alarmu jest sygnalizowane tylko kierunkowskazami, nie budzi wiec ludzi nocami.
Adr

Adr

PostNapisane: So 18 paź, 2008 14:16 

Adr napisał(a):
Mam zalozony alarm w ASO w Opolu, chwale go sobie
Adr

Nie rozumiem. Mozesz otworzyc TYLKO drzwi pasazera albo TYLKO drzwi bagaznika? Nic nie piszecie o blokowaniu drzwi przyciskiem od srodka - popatrzcie na moj pierwszy post. Pozdrawiam.

PostNapisane: So 18 paź, 2008 19:46 

Model:: GV 2,0 benz 2008r
tak czytam i czytam, i aż poszedłem do garażu żeby sprawdzić w moim SX4, i oto wyniki kontroli: otwieram bagażnik jednym naciśnięciem gumki - klapa się otwiera alarm wyłącza, otwieram 2 naciśnięciami na gumkę w klapie bagażnika- otwiera wszystkie zamki i wyłącza alarm, podchodzę do drzwi od strony pasażera: jedno wciśnięcie- wyłącza alarm i otwiera drzwi, dwa wciśnięcia- otwiera wszystkie drzwi i wyłącza alarm, drzwi kierowcy: jedno wciśnięcie rozbraja alarm i otwiera drzwi, dwa wciśnięcia - otwiera wszystkie drzwi i wyłącza alarm.
Wsiadam do samochodu naciskam blokadę drzwi od wewnątrz: blokuje wszystkie drzwi i nie uzbraja mi żadnego alarmu , zatem propozycja dla Ciebie : zmień ASO

Jest GV 2,0benz z 2008r, a były:P3008, SUZUKI SX4 GS 4x4 w kolorku ZEE i JIMNY 1,3
Forum Klub Suzuki

PostNapisane: So 18 paź, 2008 20:14 

marco napisał(a):
zatem propozycja dla Ciebie : zmień ASO

Dzieki Marco, zmienie aso ale najpierw przejade sie po nich w czwartek z gory do dolu. Ciekawe ilu uzytkownikow tego fajnego samochodu musi sie meczyc przez nierzetelnosc i brak profesjonalizmu w niektorych aso suzuki. Pozdrawiam

PostNapisane: So 18 paź, 2008 20:46 

z Wawy do Łodzi nie masz chyba daleko, więc ostatecznie mogłabyś się do nich przejechać ( link do nich mamy zamieszczony na naszym forum), a póki co zadzwonić do nich możesz. Jeszcze pozostaje sprawa tego czy Ci właściwy alarm zamontowali lub czy go dobrze zaprogramowali

Jest GV 2,0benz z 2008r, a były:P3008, SUZUKI SX4 GS 4x4 w kolorku ZEE i JIMNY 1,3
Forum Klub Suzuki

PostNapisane: So 18 paź, 2008 22:56 

tak jak pisałem wcześniej... stawiam na źle (lub wcale) zaprogramowany alarm.

PostNapisane: Pn 20 paź, 2008 11:49 

Aurelyah: przetestowalem auto, tak jak Marco i wyszlo podobnie: z ta roznica, ze nacisniecie raz gumki (funkcja otwierania) otwiera tylko drzwi pasazera. Gdy podszedlem do bagaznika i otwarlem go przy uzyciu kluczyka, wlaczyl sie alarm (moze sedany maja inaczej).
Natomiast zamykanie sie blokada od wewnatrz nie uruchamialo mi alarmu.
Adr

Adr

PostNapisane: Śr 22 paź, 2008 22:47 

Model:: inny
aurelyah, czekam na Twoją relacje w sprawie alarmu. :one:
Wprawdzie upływ czasu spowodował, że nie mam już żadnego ciśnienia na tym pkt, ale jak znajdziesz ASO gdzie umieją przeprogramować to cudo, to daj znać. :uklon: Może i ja się tam wybiorę. :D

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem...

PostNapisane: Cz 23 paź, 2008 07:33 

Model:: Suzuki SX4 1.6L 4WD GS Cosmic Black Metalic
Ja już po raz kolejny nie będę się produkował na ten temat :diabel2:
Alarm i centralny zamek ma działać jak to Marco opisał
i tak działa u niego, u mnie, u Paullucka itp...
Dziwne, zawsze działa u tych którzy go motnowali w Magro Zabrze, a gdzie indziej montowane - cóż, jak widać bywa z tym różnie.

A więc aurelyah, koleżanko walcz i nie daj sobie podnosić ciśnienia.
Wydrukuj sobie kilka stron z forum i wytłumacz panom z ASO jak to ma działać!

:...:
Pozdrawiam
Domino
Suzuki SX4 1.6L 4WD GS Cosmic Black Metalic

PostNapisane: Cz 23 paź, 2008 17:17 

Na wstepie dziekuje bardzo forumowiczom za porady i wsparcie. Moja przygoda z autoalarmem zakonczyla sie pomyslnie. ASO wg mnie skorzystalo z uslug firmy od ktorej kupuja alarm i tak podlaczyli alarm ze wszystko dziala jak powinno. Jedyna niepocieszajaca wiadomosc dla klientow tego ASO jest taka iz w odpowiedzi na moje pytanie czy nastepne sx'y beda mialy rowniez tak zalozony alarm odpowiedz byla ze nie, bo nie widza takiej potrzeby. Ta oto niemila konkluzja koncze wypowiedz i pozdrawiam forum.

P.S. Jezeli komus nie dziala alarm poprawnie to radze powalczyc , musi dzialac. Na moim przykladzie podpowiem iz zazadanie pisemnego potwierdzenia przez serwis iz alarm jest prawidlowo zamontowany i pasuje w 100% do modelu suzuki zaowocowalo zmiana podejscia serwisu i polubownym zalatwieniem usterki w ramach gwarancji.

PostNapisane: Cz 23 paź, 2008 18:29 

Super, ciekawe tylko gdzie byłaś z tym problemem, bo mi jakiś czas temu elektryk w ASO powiedział, że jak mi bardzo zależy, to ten alarm da się ustawić tak jak chcę, ale wtedy będzie on "podpięty" tylko pod zamki, a nie pod zamek w drzwiach kierowcy i kierunkowskazy, które podobno migają w ściśle określony sposób jak dojdzie do nich impuls po otwarciu zamka drzwi kierowcy. ::?: Z tego co mówił to w takim przypadku niepowołana osoba, która chce się dostać do auta bez kluczyka, wystarczy że otworzy zamek wytrychem i alarm dostanie impuls, żeby sie wyłączyć. :zdziw:
Mam nadzieję, że nie podłączyli Ci go właśnie tak, żeby mieć święty spokój . :|

PostNapisane: Cz 23 paź, 2008 18:43 

Meki, ASO Auto Porada na Jerozolimskich.
Naczytalismy sie z mezem o problemach z autoalarmem rowniez w watku zalozonym przez Ciebie, takze sprawdzilismy czy otwarcie w tradycyjny sposob mechanicznie kluczykiem spowoduje zadzialanie alarmu, i zadzialal , takze wyglada ok :)
Powiem szczerze iz GV jest z zupelnie innej polki i alarm powinien byc rowniez z takiej. Zglos usterke i tyle, niech wymienia alarm jesli nie potrafia inaczej .
Dodatkowo my sprawdzilismy telefonicznie u producenta alarmu czy da rade wg naszego zyczenia ustawic, odpowiedz byla ze na 99 % tak. Notabene w necie znalezlismy nasz alarm zalozony przez aso (na szczescie gratis) w cenie 125 PLN Brutto - masakra :shout: Pozdrawiamy :)

PostNapisane: Cz 23 paź, 2008 18:53 

W takim razie cieszę się i gratuluję osiągnięcia celu. :)
O AP w Alejach nie słyszałem najlepszych opinii, ale może w takim razie i ja się do nich wybiorę jak czas pozwoli. :hmm:

PostNapisane: Cz 23 paź, 2008 19:08 

Model:: był SX4
aurelyah napisał(a):
Notabene w necie znalezlismy nasz alarm zalozony przez aso (na szczescie gratis) w cenie 125 PLN Brutto - masakra :shout:

Z przykrością stwierdzam, że po ASO niczego innego nie można się spodziewać...

Teraz...STi i E46 330cd

Pozdrawiam
Dudek

PostNapisane: N 15 mar, 2009 17:47 

Model:: SX4 1.6 4WD grafitowy mettalic
Pozwólcie,że odświeże troche.Więc u mnie w Suzuki sprawa wygląda tak,że to nie do końca działa jak Marco opisał a z tego co widze to tak wlaśne powinno :/ .Gdy podchodze z tyłu auta ,chcę otworzyć tylko bagażnik wciskam gumke i nic jak był zamknięty tak dalej jest.Dopiero kiedy otworzy się gumka przy kierowcy (dwa razy wciskam) to wtedy można podejść do bagażnika i go otworzyć.Tak powinno byc czy raczej nie?bo teraz to mi cos tutaj nie pasuje. ::?:

PostNapisane: N 15 mar, 2009 19:51 

Model:: ___
U mnie jest odwrotnie - jak mam otwarty bagażnik, to drzwi nie można otworzyć...

PostNapisane: N 15 mar, 2009 19:58 

Model:: SX4 Sedan
SX4 graphite napisał(a):
Pozwólcie,że odświeże troche.Więc u mnie w Suzuki sprawa wygląda tak,że to nie do końca działa jak Marco opisał a z tego co widze to tak wlaśne powinno :/ .Gdy podchodze z tyłu auta ,chcę otworzyć tylko bagażnik wciskam gumke i nic jak był zamknięty tak dalej jest.Dopiero kiedy otworzy się gumka przy kierowcy (dwa razy wciskam) to wtedy można podejść do bagażnika i go otworzyć.Tak powinno byc czy raczej nie?bo teraz to mi cos tutaj nie pasuje. ::?:

U mnie jest OK czyli jak samochód jest zamknięty i zazbrojony to normalnie otwieram bagażnik "z gumki". Nie sprawdzałem czy można otworzyć drzwi mając otwarty bagażnik.

PostNapisane: Pn 16 mar, 2009 06:37 

U mnie jest tak: jedno nacisniecie gumki (podoba mi sie okreslenie tej czynnosci), czyli dwa migniecia kierunkowskazami - otwieraja sie tylko drzwi kierowcy. Ponowne nacisniecie gumki (i znow dwa razy migaja kierunkowskazy) otwiera wszystkie pozostale drzwi razem z bagaznikiem. Czyli, gdy mam zakupy i chce je wpakowac do bagaznika, to musze gumke przydusic 2 razy (4 migniecia na pomaranczowo). Gdy kiedys raz nacisnalem i otwarlem bagaznik wlaczyl sie okropny alarm (glosny).

Adr

Adr

PostNapisane: Pn 16 mar, 2009 12:05 

Model:: SX4 1.6 4WD grafitowy mettalic
Ja to mam tak że, nie da sie bagażnika otworzyć bez otwarcia wszystkich drzwi :(: .Jeśli wcisnę gumkę dwa razy na drzwiach(kierowcy lub pasażera) to wtedy można podejść i otworzyć bagażnik.Nie sprawdzałem jeszcze czy moge otworzyć bagażnik po wciśnięciu raz na drzwiach kierowcy.Powinien się ten bagażnik otwierać bez podchodzenia do drzwi kierowcy czy raczej tak jak jest musi być??

PostNapisane: Pn 16 mar, 2009 12:11 

No ale przeciez SX4 nie jest taki dlugi, by otwierajac drzwi nie zauwazyc, ze ktos otwiera bagaznik i na odwrot. Zawsze mozesz uspic alarm. Ale moim zdaniem nie ma problemu.

Adr

Adr

PostNapisane: Pn 16 mar, 2009 14:11 

SX4 graphite napisał(a):
Ja to mam tak że, nie da sie bagażnika otworzyć bez otwarcia wszystkich drzwi .Jeśli wcisnę gumkę dwa razy na drzwiach(kierowcy lub pasażera) to wtedy można podejść i otworzyć bagażnik

Jeśli jesteś z Krakowa, to się musimy gdzieś umówić to zobaczysz jak to działa u mnie. A działa tak jak powinno. Jak coś to pisz na PW .

Forum Klub Suzuki

PostNapisane: Pn 16 mar, 2009 22:49 

A powinno być wg. mnie tak:
Dowolne drzwi - podwójne naciśnięcie gumki - otwarte wszystkie zamki
Dowolne drzwi - pojedyncze naciśnięcie gumki - otwarty tylko zamek drzwi na których naciskamy gumkę

Mam tak u siebie w Swifcie i uważam, że taki system działa najbardziej intuicyjnie.

PostNapisane: Pn 16 mar, 2009 22:55 

chiron napisał(a):
Mam tak u siebie w Swifcie i uważam, że taki system działa najbardziej intuicyjnie.

dokładnie mam tak samo, gdzieś powyżej to już opisałem ;)

Forum Klub Suzuki

PostNapisane: Wt 17 mar, 2009 06:29 

Widac, rozne autoalarmy mamy zamontowane i stad moze te roznice. Tak czytam te posty i sobie mysle, ze tak naprawde wszystko jest kwestia przyzwyczajenia i wygody, natomiast nie widze tu jakiegos bledu (np. w zlym skonfigurowaniu, zaprogramowaniu). W gre wchodzi ewent. korekta.

Adr

Adr

PostNapisane: Śr 18 mar, 2009 22:11 

Adr napisał(a):
Widac, rozne autoalarmy mamy zamontowane i stad moze te roznice. Tak czytam te posty i sobie mysle, ze tak naprawde wszystko jest kwestia przyzwyczajenia i wygody, natomiast nie widze tu jakiegos bledu (np. w zlym skonfigurowaniu, zaprogramowaniu). W gre wchodzi ewent. korekta.

Adr

Witam, w tym wątku jak i przytoczonym na początku wychodzi właśnie, iż niewłaściwe działanie autoalarmu jest błędem niektórych aso, a sugerowana przez Ciebie ewentualna korekta jest ich obowiązkiem i powinnością. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem iż do wszystkiego można się przyzwyczaić. Powtarzam iż mój gratisowy alarm za 125 PLN dało radę tak ustawić by działał prawidłowo. Pozdrawiam.

P.S.
Po "korekcie ustawień" dokonanej po awanturze w aso (opisanej wcześniej), komfort i użyteczność centralnego zamka są nieporównywalnie lepsze.

Ostatnio edytowano Śr 18 mar, 2009 22:12 przez aurelyah, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz 19 mar, 2009 12:20 

Masz racje, jesli praca jest spaprana, to ich swietym obowiazkiem jest to naprawic. I to sie powinno dziac bez awantury, z przeprosinami z ich strony i gestem handlowym. Natomiast podtrzymuje to, iz mozemy miec rozne rodzaje alarmow, ktore inaczej dzialaja.
Moim zdaniem nie jest problemem, ktora 'gumke' nauczymy sie naciskac, i, czy robimy to raz, czy dwa razy. Wazne, by alarm spelnial swoja funkcje, a z tym bywa dzisiaj roznie...

Adr

Ostatnio edytowano Cz 19 mar, 2009 12:22 przez Adr, łącznie edytowano 1 raz

Adr

PostNapisane: Wt 24 mar, 2009 11:05 

Model:: ___
Moim zdaniem jeśli Meta czy inny bliźniaczy alarm mozna oprogramować jak ma reagować na "zdarzenia" typu naciśnięcie gumki, to klient powinien mieć możliwość decyzji jak chce mieć taki alarm skonfigurowany. Oczywiście jeśli konfiguracja "domyślna" mu nie pasuje. Tak czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że niekórzy montazyści chyba instalują na przysłowiową pałę...

PostNapisane: Pn 21 gru, 2009 19:16 

Model:: SX4 premium
zmien aso umnie dziala bez zarzutu

PostNapisane: Pn 04 sty, 2010 01:33 

Model:: SX4 2WD A/T
Odgrzeję trochę kotleta.

Przede wszystkim chciałbym się przywitać jako nowy użytkownik Suzi SX4 w wersji z automatem. :D Autko kupione 4 dni temu jako roczne z przebiegiem niecałe 20 tysi. :)

A teraz do rzeczy.
Otóż, w mojej Suzie (Keyless Entry & Go) alarm działa w co najmniej dziwny sposób. Mianowicie, gdy zamknę drzwi z "gumki" to wszystko pięknie działa do momentu ich otwarcia... Niezależnie od tego, w jaki sposób je otwieram, czy tylko drzwi kierowcy, czy czy bagażnik, czy wszystkie zamki, zawsze po otwarciu drzwi lub klapy Suza zaczyna wyć w niebogłosy. ZAWSZE. Mało tego, dzieje się tak również przy operowaniu zamkiem za pomocą przycisków na pilocie. Pomaga zamknięcie drzwi i przytrzymanie przycisku na pilocie od otwierania... :/ Lekuchno mnie to już irytuje, więc spytam: czy jest jakiś magiczny trik, żeby tak się nie działo, czy czeka mnie batalia w ASO?

Pozdrowienia.

PostNapisane: Pn 04 sty, 2010 02:51 

Model:: Baleno navy blue
klex napisał(a):
Przede wszystkim chciałbym się przywitać

Robimy to w viewtopic.php?t=5593&start=810 zajrzyj proszę :)

I co dalej?

PostNapisane: Pn 04 sty, 2010 08:25 

sinus napisał(a):
klex napisał(a):
Przede wszystkim chciałbym się przywitać

Robimy to w viewtopic.php?t=5593&start=810 zajrzyj proszę :)

Błąd naprawiony, wielkie sory! :piwo:

PostNapisane: Pn 04 sty, 2010 11:50 

Nie do końca rozumiem twój problem.
Jeżeli źle zrozumiałem to mnie popraw.

Jeżeli użyjesz 1 raz dowolnej gumki lub 1 raz przycisku na pilocie lub 1 raz przekręcisz kluczyk to auto wyje?

Czy tak?

Co się dzieję gdy przyciśniesz gumkę 2 razy lub przycisk 2 razy lub dwukrotnie przekręcisz kluczyk (z pozyzji 0 na otwieranie, na 0 i znów na otwieranie). Czy wtedy też wyje?

Jeżeli nie wyje to oznacza że masz źle podłączony alarm co było wałkowane wielokrotnie na forum przeze mnie, Marco i PaulLucka.

Natomiast jeżeli także wyje to jak dokładnie się do auta dostajesz? :)

Pozdrawiam
Domino

PostNapisane: Pn 04 sty, 2010 13:55 

No właśnie to jest jakaś kosmiczna historia... Wyje niezależnie od tego, czy otworzę go gumką raz, czy dwa razy. W 99% przypadków tak jest. Chociaż dzisiaj jechałem do pracy, otworzyłem Suzę gumką na dwa razy i nic mi nie powiedziała, przywitała się, odpaliła i pojechaliśmy w zgodzie... :585:
A jak otwieram auto i alarm zaczyna wyć, to po prostu zatrzaskuję te drzwi, które otworzyłem klamką i przytrzymuję przycisk rozblokowania na nadajniku systemu Keyless: po jakiejś 1-2s alarm przestaje wyć i się rozbraja.

Jadę dzisiaj do salonu i ASO, które tą Suzę na rynek wydało, pogadam sobie przemile z elektrykiem... :kalach:

PostNapisane: Pn 04 sty, 2010 15:01 

Wiesz, jedyny plus jest taki że żaden złodziej ci auta nie ukradnie, bo ten alarm podchodzi pod "własny unikatowy system alarmowy" :)

A tak na serio, to nie daj się zwieźć w ASO. Poczytaj dokładnie na forum nasze wypowiedzi jak to dokładnie ma działać i żeby nie zrobili Ci tego inaczej!

Powodzenia.

Załącz stenogram rozmowy :)

Pozdrawiam
Domino

PostNapisane: Śr 14 kwi, 2010 14:55 

Model:: SX4
Witam u mnie obojętnie z których drzwi lub klapy nacisne raz gumkę otwieram tylko te drzwi w których nacisnołem gumkę i alarm się wyłancza nacisne dwa razy otwierają się drzwi i klapa tylna. Gdy nacisne raz otwieram tylko te drzwi w których nacisnołem gumkę po otworzeniu drzwi i zamknięciu kolejne naciśnięcie zamyka auto i włancza alarm. Po naciśnięciu guzika otwarcia drzwi na pilocie tylko raz otwiera drzwi kierowcy i wyłancza alarm drugie naciśnięcie otwiera całe auto. Co do blokowania drzwi od środka z konsoli na lewych drzwiach to po naciśnięciu blokady drzwi blokuje wszystkie drzwi bez włanczania alarmu bez względu na to w jakiej pozycji jest przełącznik stacyjki każde drzwi można otworzyc indywidualnie przełanczając przełącznik przy klamce bez potrzeby naciskania g€zika na lewych drzwiach.

PostNapisane: Śr 14 kwi, 2010 19:57 

Model:: miałem SX4 4x4 GS '07
SLAWEK2828 napisał(a):
Witam .....

Przeczytać to co napisałeś było bardzo trudno :( Zdanie było tyle razy złożone że szok, ale udało mi się i wnioskuję z tego co napisałeś że działa Ci alarm dokładnie tak jak powinien. :)

Ostatnio edytowano Śr 14 kwi, 2010 19:59 przez PaulLuck, łącznie edytowano 1 raz

Już nie ma SUZUKI SX4 GS 4x4

PostNapisane: N 18 kwi, 2010 13:36 

Model:: SX 4 ,2 WD, 1,5 , 99 KM
a ja jak byłem w Pyrzowicach na lotnisku - i to juz dwa razy się powtórzyło w tym miejscu- to nie działał pilot w ogóle. Naciskanie wielokrotne nic nie dawało. Chciałem z klucza otworzyć ale po chwili ponownie nacisnąłem na przycisk i otworzył się. Myślałem że to bateria i za pierwszym razem ją wymieniłem .A za drugim razem sytuacja sie powtórzyła.Myślę że to jakieś radiowe zakłócenia-jak to na lotnisku - nadajniki, radary itp itd.

Suzuki SX 4 1,5

PostNapisane: Pn 19 kwi, 2010 19:41 
Skarbnik Stowarzyszenia

Model:: SX4 1.6 4WD GS
ja od czasu do czasu mam takie przypadki, że ani z klamki, ani z klucza...
zaczynam się denerwować i wszystko mija - działa i z klamki i z klucza ;)

pozdrawiam
Konrad vel. Siemion

...znaczek 4x4 na Suzuki coś znaczy i jak kierowca nieustraszony to auto nie zawiedzie niezależnie od tego, że niby nie terenowe... (MML)

Strefa czasowa: UTC + 1